Jeśli to jest prawda z Łukaszem to mnie bardzo cieszy, chciałbym wreszcie zobaczyć naszego rodaka w koszulce Blaugrany, ale z jednej strony nie chcę, aby Roberto czy Piszczek siedzieli va ławce.
Też za nim nie przepadam, ale nie można odmówić mu , że jest bardzo dobrym napatnikiem o klasę lepszy niż Pratto. Lepiej niech nie wchodzi znów pewnie spieprzy patelnie od Messiego.
Na pewno ma więcej pojęcia o taktyce. Niestety jeśli Argentyna awansuję zostanie z tym trenerem. Jeśli awansują z taką gra na MŚ będzie tragedia. Oby Argentyną przeszła eliminacje i zatrudniła klasowego trenera.
Tragedii jeszcze nie ma, jeśli przegrają z Kolumbią będzie ciężko. Mimo wszystko porażka z Brazylią na pewno cholernie boli. Niestety Argentyna kolejny raz ma słabego trenera, najlepiej jakby Marcelo Bielsa wziął się za układanke Albicelestes.
Właśnie dużo znanych nazwisk nie zbyt dużo, jedynie Hopkins i Harris. Ja widzę, że twórcy mają w rękach świetnie zaplanowany scenariusz. Dla mnie jak na razie 8.5 / 10
Według mnie lepiej postawić na Roberto, sprzedać Vidala i kupić zmiennika pokroju Digne. Lepiej niech zostanie jak jest, szkoda żeby Roberto czy Bellerin marnowali się na ławcę.
Oczywiście, że pierwszy, jest po prostu znakomity. Niestety drugi jest na znacznie niższym poziomie. Scenariusz przeciętny i aktorstwo słabsze, Vince Vaughn oraz Taylor Kitsch dla mnie totalnie zawiedli. W drugim sezonie jedynie świetne zdjęcia i muzyka.
Chłopak łapię formę z okresu przygotowań- Obecnie jeden z moich ulubieńców. Jestem przekonany, że nie raz w tym sezonie zagra istotną rolę. Potencjał ma ogromny, trzymam za niego kciuki.
Chciałbym zobaczyć duet Suarez - Rafinha w pomocy.
0
Mam to samo. Walić, idę na piwo..
0
Kamieni zabrał szansę na lidera. Jeśli Real wygra jesteśmy w dupie.
0
0
Ja pieprzę 10min..
0
I nic z tego nie ma, to nie R10
0
Już mam nerwówke, pewnie na domiar złego Real wygra.
0
No, to Marca już ma podstawę na ból dupy.
1
Tak jest Rafinha z Suarezem w pomocy!
1
Po Breaking Bad idelne - będą Sons of Anarchy, Narcos, The Wire, Soprano.
Z inne rodzaju - Westworld, House of Cards, The Knick, Fargo
2
Jeśli to jest prawda z Łukaszem to mnie bardzo cieszy, chciałbym wreszcie zobaczyć naszego rodaka w koszulce Blaugrany, ale z jednej strony nie chcę, aby Roberto czy Piszczek siedzieli va ławce.
Pewnie i tak jest, to plota.
0
Świetna opcja, no ale federacja tego nie widzi.
0
Też za nim nie przepadam, ale nie można odmówić mu , że jest bardzo dobrym napatnikiem o klasę lepszy niż Pratto. Lepiej niech nie wchodzi znów pewnie spieprzy patelnie od Messiego.
0
Na pewno ma więcej pojęcia o taktyce. Niestety jeśli Argentyna awansuję zostanie z tym trenerem. Jeśli awansują z taką gra na MŚ będzie tragedia. Oby Argentyną przeszła eliminacje i zatrudniła klasowego trenera.
0
Tak jest jak ma się słabego trenera. Oby przed MŚ zawitał Bielsa.
0
Jak w ogóle spisuję się ten Luas Pratto? Dziwi mnie, że gra kolejny raz w składzie chociażby koszem Aguero, Dybali.
0
O tak!
21 lipca - Depeche Mode. David Gahan stworzy genialny klimat.
2
Menotti po raz kolejny pokazuję jakim jest inteligentnym człowiekiem.
1
Hajto jest tragiczny m komentatorem.
0
Właśnie nie wiem po cholere był kupowany Gomes. Countinho jest świetny, ale niech dają szanse Suarezowi i Rafinhi.
0
Na prawą obronę wystarczy kupić solidnego zmiennika za 10 mln.
4
Tragedii jeszcze nie ma, jeśli przegrają z Kolumbią będzie ciężko. Mimo wszystko porażka z Brazylią na pewno cholernie boli. Niestety Argentyna kolejny raz ma słabego trenera, najlepiej jakby Marcelo Bielsa wziął się za układanke Albicelestes.
0
Właśnie dużo znanych nazwisk nie zbyt dużo, jedynie Hopkins i Harris. Ja widzę, że twórcy mają w rękach świetnie zaplanowany scenariusz. Dla mnie jak na razie 8.5 / 10
Bardziej mi się spodobał niż "Gra o tron"
0
Każdy może uważać innaczej, ale dla mnie jest, to BB. Z seriali równie świetne jest urzekające Twin Peaks!
0
Według mnie lepiej postawić na Roberto, sprzedać Vidala i kupić zmiennika pokroju Digne. Lepiej niech zostanie jak jest, szkoda żeby Roberto czy Bellerin marnowali się na ławcę.
1
Raczej innego nie ma.
0
Oczywiście oglądam. Scenariusz rozkręca w świetnym rytmie. Ed Harris znakomity, jego postać przyciąga uwagę. Dla mnie lepszy niż "Gra o tron"
0
Nazwanie jedynki jak i dwójki arcydziełem jest dla mnie grzechem. Dwjka jest po prostu przeciętna. Oczywiście, to tylko moja opinia.
0
Oczywiście, że pierwszy, jest po prostu znakomity. Niestety drugi jest na znacznie niższym poziomie. Scenariusz przeciętny i aktorstwo słabsze, Vince Vaughn oraz Taylor Kitsch dla mnie totalnie zawiedli. W drugim sezonie jedynie świetne zdjęcia i muzyka.
3
Chłopak łapię formę z okresu przygotowań- Obecnie jeden z moich ulubieńców. Jestem przekonany, że nie raz w tym sezonie zagra istotną rolę. Potencjał ma ogromny, trzymam za niego kciuki.
Chciałbym zobaczyć duet Suarez - Rafinha w pomocy.
0
Tylko nie to. Obecnie jest cieniem piłkarza..