0

Mam to samo. Walić, idę na piwo..

0

Kamieni zabrał szansę na lidera. Jeśli Real wygra jesteśmy w dupie.

0

0

Ja pieprzę 10min..

0

I nic z tego nie ma, to nie R10

0

Już mam nerwówke, pewnie na domiar złego Real wygra.

0

No, to Marca już ma podstawę na ból dupy.

1

Tak jest Rafinha z Suarezem w pomocy!

1

Po Breaking Bad idelne - będą Sons of Anarchy, Narcos, The Wire, Soprano.

Z inne rodzaju - Westworld, House of Cards, The Knick, Fargo

2

Jeśli to jest prawda z Łukaszem to mnie bardzo cieszy, chciałbym wreszcie zobaczyć naszego rodaka w koszulce Blaugrany, ale z jednej strony nie chcę, aby Roberto czy Piszczek siedzieli va ławce.

Pewnie i tak jest, to plota.

0

Świetna opcja, no ale federacja tego nie widzi.

0

Też za nim nie przepadam, ale nie można odmówić mu , że jest bardzo dobrym napatnikiem o klasę lepszy niż Pratto. Lepiej niech nie wchodzi znów pewnie spieprzy patelnie od Messiego.

0

Na pewno ma więcej pojęcia o taktyce. Niestety jeśli Argentyna awansuję zostanie z tym trenerem. Jeśli awansują z taką gra na MŚ będzie tragedia. Oby Argentyną przeszła eliminacje i zatrudniła klasowego trenera.

0

Tak jest jak ma się słabego trenera. Oby przed MŚ zawitał Bielsa.

0

Jak w ogóle spisuję się ten Luas Pratto? Dziwi mnie, że gra kolejny raz w składzie chociażby koszem Aguero, Dybali.

0

O tak!

21 lipca - Depeche Mode. David Gahan stworzy genialny klimat.

2

Menotti po raz kolejny pokazuję jakim jest inteligentnym człowiekiem.

1

Hajto jest tragiczny m komentatorem.

0

Właśnie nie wiem po cholere był kupowany Gomes. Countinho jest świetny, ale niech dają szanse Suarezowi i Rafinhi.

0

Na prawą obronę wystarczy kupić solidnego zmiennika za 10 mln.

4

Tragedii jeszcze nie ma, jeśli przegrają z Kolumbią będzie ciężko. Mimo wszystko porażka z Brazylią na pewno cholernie boli. Niestety Argentyna kolejny raz ma słabego trenera, najlepiej jakby Marcelo Bielsa wziął się za układanke Albicelestes.

0

Właśnie dużo znanych nazwisk nie zbyt dużo, jedynie Hopkins i Harris. Ja widzę, że twórcy mają w rękach świetnie zaplanowany scenariusz. Dla mnie jak na razie 8.5 / 10

Bardziej mi się spodobał niż "Gra o tron"

0

Każdy może uważać innaczej, ale dla mnie jest, to BB. Z seriali równie świetne jest urzekające Twin Peaks!

0

Według mnie lepiej postawić na Roberto, sprzedać Vidala i kupić zmiennika pokroju Digne. Lepiej niech zostanie jak jest, szkoda żeby Roberto czy Bellerin marnowali się na ławcę.

1

Raczej innego nie ma.

0

Oczywiście oglądam. Scenariusz rozkręca w świetnym rytmie. Ed Harris znakomity, jego postać przyciąga uwagę. Dla mnie lepszy niż "Gra o tron"

0

Nazwanie jedynki jak i dwójki arcydziełem jest dla mnie grzechem. Dwjka jest po prostu przeciętna. Oczywiście, to tylko moja opinia.

0

Oczywiście, że pierwszy, jest po prostu znakomity. Niestety drugi jest na znacznie niższym poziomie. Scenariusz przeciętny i aktorstwo słabsze, Vince Vaughn oraz Taylor Kitsch dla mnie totalnie zawiedli. W drugim sezonie jedynie świetne zdjęcia i muzyka.

3

Chłopak łapię formę z okresu przygotowań- Obecnie jeden z moich ulubieńców. Jestem przekonany, że nie raz w tym sezonie zagra istotną rolę. Potencjał ma ogromny, trzymam za niego kciuki.

Chciałbym zobaczyć duet Suarez - Rafinha w pomocy.

0

Tylko nie to. Obecnie jest cieniem piłkarza..

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?