To narobiłeś mi ochoty! Dla mnie "Westworld" jest kapitalny, choć wiadomo nie każdy może go poczuć. Ogólnie nie ma sensu porównywać np. Westworld z Narcos a np. Stranger Things z innym gatunkiem.
To było już przed meczem wiadome. Dla mnie wystarczy delektować się grą geniusza, niech sobie śmieszne plebiscyty wręczają głupie piłeczki. Tylko zaślepieni ludzie z Realu mogą wskazywać Ronaldo najlepszym
Śmieszne jest skreślanie Andre Gomesa tak szybko, Rakitic też na początku nie zachwycam. Ja wierzę w każdego zawodnika i daję mu jeszcze szansę w nowym sezonie. Mam nadzieje, że Portugalczyk zamknie niejedną mordkę
Widmo, ale chodzi o to, że Real ma w najbliższym czasi trudniej , Sevilla, Celta i Socieda mogą spokojnie powalczyć. Niestety sytuacja jest taka, że trzeba patrzeć na ich kalendach, a to jest idealnym momet na stratę pkt, obecnie nie grają szczególnie świetnie. Oczywiście zdaję sobie sprawę, lepiej nie gramy.
0
Hercules to nie jest wymagający przeciwnik, jest ciekaw jakby sobie radzi w trudniwjszych s[meczach. Obu Enrique dał mu szansę.
0
Ależ zawinął słodkie rogalika!
Mam nadzieje, że Enrique będzie zmieniał częściej Neymara na Turana w tych ważniejszych spotkaniach.
1
Co z tego, że długie, ważne, że piękne!
Kuba jest wspaniałym człowiekiem.
0
Orientuję się ktoś na temat dysków twardych? Za jaką cenę kupię o pojemności 100-200 gb.
0
Ale o co vi chodzi/? Ja tylko stwierdziłem fakt, nie chcę rozmawiać o Realu..
Prawda jeft tka, że więcej jest wpisów o Realu niż Barcy. Oczywiście nikomu nie zabraniać pisać o Realu. Nie lepiej pogadać o Barcelonie?
0
Oferuję swoją pomoc. Bardzo dobry pomysł.
4
Ależ na La Rambli jest ból dupska, dajcie spokój z tym śmiesznym Realem i Ronaldo. Pogadajmy o najlepszym klubie jakim jest Barca.
Niech sobie kupują kolejne gwiazdeczki.
0
To narobiłeś mi ochoty! Dla mnie "Westworld" jest kapitalny, choć wiadomo nie każdy może go poczuć. Ogólnie nie ma sensu porównywać np. Westworld z Narcos a np. Stranger Things z innym gatunkiem.
Mam nadzieje, że są napisy.
1
Zapowiada się kolejny ciekawy serial:
Czyżby kolejny hit od Netflixa na miarę "Stranger Things" ? Może ktoś z Was już ogląda?
3
To było już przed meczem wiadome. Dla mnie wystarczy delektować się grą geniusza, niech sobie śmieszne plebiscyty wręczają głupie piłeczki. Tylko zaślepieni ludzie z Realu mogą wskazywać Ronaldo najlepszym
0
Wrócił Iniesta i wróciła magia., awet jeśli Andres nie brał udział we wszystkich akcjach. Messi grał świetnie ale jako szatyn jest genialny!
0
Nie ma co zajmować się Realem, mnie kompletnie nie interesują ich trofea.
4
Myślałem, że wejdę z rana i poczytam sobie coś ciekawego, tu same wywody o głupiej nagrodzie.
Może rzucę tematem, jakich zespołów rockowych słuchacie? Może polecicie jakieś ulubione kawałki? :)
0
Niech ma i z 20 i tak Messi jest najlepszy!
1
Ale się stało. Jak widać znalazł się ktoś kto chciał odpisać.
0
Teraz Real następny mecz kiedy i z kim gra?
0
Raczej nie, nie wygrał ligi a gra zespołu Guardioli była znacznie lepsza niż Zidane.
2
Naprawdę ostatni raz oglądam mecz Realu, człowiek tylko nerwy traci. Trzeba się skupić tylko na Barcelonie.
0
Jeszcze zobaczymy jak pójdzie Realowi z lepszymi rywalami.
2
Najbardziej liczę na RSS i Seville.
0
Nie bo ten mecz mają przełożony ze względu na KMŚ..
0
Może i tak być, ale Sevilla spokojnie może powalczyć. Trudno, ważne aby nasi wygrywali, jestem przekonany, że Real w najbliższym czasie wtopi.
1
Z Granadą wygrają, ale Sevilla mam nadzieje, że im dokopię. Eh, zmarnowany czas.
14
Śmieszne jest skreślanie Andre Gomesa tak szybko, Rakitic też na początku nie zachwycam. Ja wierzę w każdego zawodnika i daję mu jeszcze szansę w nowym sezonie. Mam nadzieje, że Portugalczyk zamknie niejedną mordkę
0
Ja bym chciał PSG lub Benfcę.
0
Dortmund ma 14pkt a Real 12pkt.
0
Remis w przypadku Reali jest prawfobodobny.
0
Widmo, ale chodzi o to, że Real ma w najbliższym czasi trudniej , Sevilla, Celta i Socieda mogą spokojnie powalczyć. Niestety sytuacja jest taka, że trzeba patrzeć na ich kalendach, a to jest idealnym momet na stratę pkt, obecnie nie grają szczególnie świetnie. Oczywiście zdaję sobie sprawę, lepiej nie gramy.
0
Też się nie martwię, mówić o szanszach mistrzostwa można mówić od 30 kolejki. Najważniejsze aby wierzyć w Barxe do końca.
0
Co z tego, że nie przegrali, ale bardzo często remisowali a to też strata dwóch punktów.