Plusy są takie, że mamy tylko sześć punktów straty a nie dziewięć. Widać poprawę gry, zwłaszcza Busquets, nie notujemy beznadziejnych strat. No i oczywiście powrót Iniesty w bardzo dobrej formy.
W ogóle polemika o szansach mistrzostwa jest strasznie głupia. Ludzie przecież rozegrano 14 kolejek a pozostało 24! Patrzmy pozytywne do przodu. Pokażcie że kochanie ten klub! Ci którzy są tu tylko dla wygrywania i trofeów są żadnymi kibicami!!
Ależ zawód, Gomez Rakitic Busquets w pomocy zapowiada mizerie. Naadzieja jest taks, że Iniesta wejdzie później. Na pewno Enrique wiedział, że Andres nie jest gotowy na 100%, jedynie nie rozumiem braku Rafinhi lub Suareza kosztem Gomesa. Nie oszukujmy się pomoc Realu z Modriciem i Isco wygląda znacznie lepiej.
Jemu chodzi pewnie oto, że niektórzy po 13 kolejkach dają mistrzostwo Realowi. Ja wierzę, że ogramy Real. Niektórzy niestety nie wierzą tylko lamentują.
Niektórzy są po prostu śmieszni, przecież dopiero 13 kolejka. Ja jestem pewny, że z Realem zagramy lepiej, jeśli wygramy to trzy punkty straty to nic wielkiego
Wiadomo, że Barca. Serial jest mocno przecietny, ci młodzi :aktorzy" to porażka, niczym jak Dlaczego Ja. Pakt i Artyści zjadają ten serial, aktorsko bez ątwpienia..
Nie ma co lamentować, jeśli wygramy najbliższe dwa mecze wszystko wróci na dober tory. Poza tym ludzie, to dopiero wstępna faza sezonu. Cztery oczka to nic wielkiego, zwłaszcza, że niedługo jest sptkanie z Realem. Lepiej mieć moment teraz a nie na końcówce sezonu. Wierze, że jeśli w składzie będzie Iniesta, Messi i Suarez wróci lepsza gra.
Wydaje mi się, że większość osób chciałaby zawsze grać genialny futbol, wiadomo też bym tak chciał, no ale każda ekipa ma słabszy, wystarczy spojrzeć na Bayern lub Atletico..
1
Dokładnie to dopiero końcówka pierwszej części sezonu. Ale dla prawdziwego kibica drużyna powinna być ważniejsza niż trofea.
5
Plusy są takie, że mamy tylko sześć punktów straty a nie dziewięć. Widać poprawę gry, zwłaszcza Busquets, nie notujemy beznadziejnych strat. No i oczywiście powrót Iniesty w bardzo dobrej formy.
W ogóle polemika o szansach mistrzostwa jest strasznie głupia. Ludzie przecież rozegrano 14 kolejek a pozostało 24! Patrzmy pozytywne do przodu. Pokażcie że kochanie ten klub! Ci którzy są tu tylko dla wygrywania i trofeów są żadnymi kibicami!!
3
Patrzą na Real w najbliższych mecze mała szansę na stratę punktów. Cóż plus jest taki, że wraca lepsza gra.
0
Jak tu nie kochać Andresa.
0
Widać, że Busquets gra znacznie lepiej.
0
Tak jest piękna asysta i gol naszej maszynay, oby została naoliwiona!
0
Stadion jak i barwy. :)
1
Panowie i panie teraz serce biję tylko dla Barcy!
Vamos Barça!
0
Chętnie skorzystam. Laskowski byłby w tej sytuacji najlepszy.
0
Może już rwać kupony. :D Nie no żartuję.
7
W takich chwilach cholernie brakuję Canal+. Studio Eleven to porażka.
4
Ależ zawód, Gomez Rakitic Busquets w pomocy zapowiada mizerie. Naadzieja jest taks, że Iniesta wejdzie później. Na pewno Enrique wiedział, że Andres nie jest gotowy na 100%, jedynie nie rozumiem braku Rafinhi lub Suareza kosztem Gomesa. Nie oszukujmy się pomoc Realu z Modriciem i Isco wygląda znacznie lepiej.
Mimo to i tak wygramy! Vamos Barca!
3
To ma być niby śmieszne...
1
W grudniu będzie nawet ciekawie.
Tutaj zestawienie z mojego bloga:
http://spojrzeniefilmowe.blogspot.com/2016/11/juz-za-jeden-dzien-wchodzimy-w-nowy.html
0
Aktorstwo młodej obsady, to jakaś porażka.
0
http://www.swiatksiazki.pl/typo3temp/pics/98b2fbe51b.jpg
Czytał ktoś może? Myślicie, że dobry pomysł na prezent dla taty?
Przy okazji może poleci ktoś jakąś biografie, najlepiej o polskich sportowcach?
0
Wie ktoś gdzie zobaczyć online "/Belfer"
""
0
Jemu chodzi pewnie oto, że niektórzy po 13 kolejkach dają mistrzostwo Realowi. Ja wierzę, że ogramy Real. Niektórzy niestety nie wierzą tylko lamentują.
2
Niektórzy są po prostu śmieszni, przecież dopiero 13 kolejka. Ja jestem pewny, że z Realem zagramy lepiej, jeśli wygramy to trzy punkty straty to nic wielkiego
0
Bardzo słaby mecz, ale trzeba docenić ten punkt. Nie ma innej opcji jak pokonać Real trzy punkty straty będą optymalne,
0
Wiadomo, że Barca. Serial jest mocno przecietny, ci młodzi :aktorzy" to porażka, niczym jak Dlaczego Ja. Pakt i Artyści zjadają ten serial, aktorsko bez ątwpienia..
0
Ciężko wybrać 5 ale podam do których mam sentyment.
1. Ojciec chrzestny
2. Czas Apokalipsy
3. Taksówkarz
4. Siedmiu samurajów
5. Dobry, zły i brzydki
0
Na pewno mogę powiedzieć, że znacznie słabszy od jedynki. Aktorstwo mocno średnio. Może zobaczyć, ale dla mnie nic wartego uwagi.
0
No rzeczywiście, film oglądałem ale dawno temu. Dzięki. ;)
0
Może Wy pomożecie
1:40 jaki to utwór.
0
Dzięki, no to lipa...
0
Czy aktulizacja bazy danych do FM 16 zadziała na 15? Bo wklejam pliki do editor_data włączam grę i nic nie ma..
0
http://www.footballmanager.com/news/football-manager-2016-update-16-3-0
Wie ktoś jak pobrać patch? Przycisk "download" jest nieaktywny..
0
Sam jesteś do wymiany. Słabszy okres a ty już w niego nie wierzysz.
0
Nie ma co lamentować, jeśli wygramy najbliższe dwa mecze wszystko wróci na dober tory. Poza tym ludzie, to dopiero wstępna faza sezonu. Cztery oczka to nic wielkiego, zwłaszcza, że niedługo jest sptkanie z Realem. Lepiej mieć moment teraz a nie na końcówce sezonu. Wierze, że jeśli w składzie będzie Iniesta, Messi i Suarez wróci lepsza gra.
Wydaje mi się, że większość osób chciałaby zawsze grać genialny futbol, wiadomo też bym tak chciał, no ale każda ekipa ma słabszy, wystarczy spojrzeć na Bayern lub Atletico..