1

No bez przesady.

0

Trzeba przyznać, że Luiz pod ręką Conte solidnie gra w obronie. Teraz Suarez raczej nie puściłby kanału.

0

Rozumiem to. To tylko moje zdanie.

2

1

Chyba go powaliło, bez wątpienia Ronaldo był znakomity, lecz nie genialny jak Messi.. Ktoś tutaj jest zazdrośnikiem.

0

No tak jeszcze Cocker..

0

Ostatnio robiłem zestawienie: :)
http://spojrzeniefilmowe.blogspot.com/2016/12/seriale-2016-ktore-warto-zobaczyc.html

Z tych niewymienionych polecam
Sons of Anarchy, Pitbull,, Detektyw, Sherlock

0

Ile sezonów najlepiej?

0

O tak coś pięknego! Ja jeszcze uwielbiam "Going To A Town"

2

Bardzo smutny ten rok dla muzyki. Zmarli David, Bowie, Prine, Leonard Cohen, a teraz George Michael..

Uwielbiam ten utwór George!

1

Nie powiem strasznie mnie to zasmuciło.

2

Nigdy nie będzie drugiego Messiego.

0

Niech spadają, cholerni Chińczyki psują futbol..

0

Wielka szkoda, że Alan marnuję się w HSV.,

0

Podobnież scenariusz już napisy. Mimo wszystko stary "Pitbull" jest nie do przebicia.

0

"Wściekły Byk" z główną rolą De Niro w reżyserii Scorsese. Uwielbiam ten film!

0

Wizualnie wspaniale, poza tym średnio. Oscar także naciągany dla DiCaprio.

0

Zadowoleni z mikołaja? Co ciekawego dostaliście?

3

Kto chcę niech sobie ogląda, dla mnie to już przeżytek.

0

Soprano na pewno cię nie zawiedzie, genialna kreacja Jamesa Gandolfiniego. Od siebie polecam - polski serial "Pakt" polecam oba sezony, Sons of Anachy, Nocny Recepcjonista, Banshee.

7

Niech ten szczególny czas Świąt Bożego Narodzenia będzie dla Was okazją do spędzenia miłych chwil w gronie najbliższych,w atmosferze pełnej miłości i wzajemnej życzliwości.

Wesołych Świąt!

2

Dokładnie niech losują słabiaków, skupmy się tylko na Barcelonie aby wzniosła tv puchar!

0

Nie ma co porównywać w takich meczach, gdzie grali z 3-ligowcem. Ja i tak wolę Ivana, a Andre nie ma co skreelać po jednym sezonie

0

Hercules to nie jest wymagający przeciwnik, jest ciekaw jakby sobie radzi w trudniwjszych s[meczach. Obu Enrique dał mu szansę.

0

Ależ zawinął słodkie rogalika!

Mam nadzieje, że Enrique będzie zmieniał częściej Neymara na Turana w tych ważniejszych spotkaniach.

1

Co z tego, że długie, ważne, że piękne!
Kuba jest wspaniałym człowiekiem.

0

Orientuję się ktoś na temat dysków twardych? Za jaką cenę kupię o pojemności 100-200 gb.

0

Ale o co vi chodzi/? Ja tylko stwierdziłem fakt, nie chcę rozmawiać o Realu..

Prawda jeft tka, że więcej jest wpisów o Realu niż Barcy. Oczywiście nikomu nie zabraniać pisać o Realu. Nie lepiej pogadać o Barcelonie?

0

Oferuję swoją pomoc. Bardzo dobry pomysł.

4

Ależ na La Rambli jest ból dupska, dajcie spokój z tym śmiesznym Realem i Ronaldo. Pogadajmy o najlepszym klubie jakim jest Barca.

Niech sobie kupują kolejne gwiazdeczki.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?