Lepiej żeby przynajmniej remis z Sevilla. Na Valencie nie ma co liczyć. Jeśli nie wygrają z Sevilla teorytycznie będą mieć 6przewagi, w takiej sytacji aby o czymś myśleć trzeba koniecznie ograć Real.
Kolejny raz sędzia spieszył nam kolejne punkty. Żeby nie widzieć dwóch zagrań łapą pod rząd. Cóż nie ma ukrywać sytuacja jest fatalna, ale trzeba w chłopaków wierzyć, przede wszystkim za te piękne chwilę, które nam dali.
Nawet jeśli nie wygramy ligi, nie można popadać w pesymizm, nie zawsze będziemy najlepsi.
Gdyby Enrique odszedł w co wątpie i tego nie chcę, Sampaoli byłby ciekawym kandydatem na trenera Barcy. Najlepiej jakby trenował Messiego w kadrze Argentyny.
1
Trzeba zamknąć mordę i się nie odzywać a sędziowie będą robić swoje. Ciekawe kiedy doczekamy się powtórek.
2
eh kolejny sędzia./
3
Zniszczony klimat kolejnych rozgrywek. Cholernie spadnie poziom.
1
Pique się nie pieprzy, oj będzie kara.
0
Jeśli Real nie wygra sytuacja lekko może się poprawić.
0
Lepiej żeby przynajmniej remis z Sevilla. Na Valencie nie ma co liczyć. Jeśli nie wygrają z Sevilla teorytycznie będą mieć 6przewagi, w takiej sytacji aby o czymś myśleć trzeba koniecznie ograć Real.
0
Kolejny raz sędzia spieszył nam kolejne punkty. Żeby nie widzieć dwóch zagrań łapą pod rząd. Cóż nie ma ukrywać sytuacja jest fatalna, ale trzeba w chłopaków wierzyć, przede wszystkim za te piękne chwilę, które nam dali.
Nawet jeśli nie wygramy ligi, nie można popadać w pesymizm, nie zawsze będziemy najlepsi.
Visca el Barca!
2
Jestem z nimi na zawsze. Jeśli nawet ligu nie wygramy, będę z nimi dalej.
0
Miałem cierpliwość do Gomesa, ale już się kończy.
0
Villarreal ma świetną linie obrony.
0
Ale jest wiele karygodnych błędów.. Wcale niczym ich gra mnie nie zachwyca.
1
Mercury przewraca się w grobie, jak można tak piękny utwór zepsuć..
0
5pm PT która to będzie godzina w Polsce?
0
Cyrk a zarazem burdel.
0
Jeju dajcie spokój z tym Realem, to było pewne, że rozniosą Granadę.
0
Naprawdę to takie ważne> Zobaczymy co ten rekord da na koniec.
0
W tej fazie ligi mówisz o utracie mistrzostwa..
0
Jeszcze będzie tak, że Pique zostanie zawieszony a Aduriz nie.. Nie zdziwi mnie to.
1
Dzięki za panowie.
0
Mam prośbę do osób znających dobrze ang.
"The greatest thing you'll ever learn is just to LOVE and be loved in return"
mógłby ktoś mi przetłumaczyć? ;)
0
Brawo Kamil! Sukces jest coraz bliżej. :)
1
Porażka wkurza, ale wynik jak na dwumecz bardzo korzystny.
0
Aha, nie zebym się czepiał.
0
W takiej sytuacji jak z Samuelem, niby czemu?
0
Ale cham! Nie cierpię go. Za takie co s zawieszenie na pół roku.. Piłkarski kryminał.
6
Spodziewałem się tego, Sevilla na wyjazdach wypada kiepsko. Mnie ten mecz szczególnie nie ciekawi, oby w lidze urwali pkt.
0
Srna to dobry piłkarz, ale ten transfer jest nie potrzebny, ile on u nas pogra rok? Lepiej dać szansę Vidalowi.
0
Absolutnie się zgadzam. Pique to jeden z naszych trzonów, chciałbym aby w najbliższych latach został kapitanem.
3
Gdyby Enrique odszedł w co wątpie i tego nie chcę, Sampaoli byłby ciekawym kandydatem na trenera Barcy. Najlepiej jakby trenował Messiego w kadrze Argentyny.
1
O tak Bohemian jest przepiękne! Fajnie, że The Doors tak wysoko.