1

Trzeba zamknąć mordę i się nie odzywać a sędziowie będą robić swoje. Ciekawe kiedy doczekamy się powtórek.

2

eh kolejny sędzia./

3

Zniszczony klimat kolejnych rozgrywek. Cholernie spadnie poziom.

1

Pique się nie pieprzy, oj będzie kara.

0

Jeśli Real nie wygra sytuacja lekko może się poprawić.

0

Lepiej żeby przynajmniej remis z Sevilla. Na Valencie nie ma co liczyć. Jeśli nie wygrają z Sevilla teorytycznie będą mieć 6przewagi, w takiej sytacji aby o czymś myśleć trzeba koniecznie ograć Real.

0

Kolejny raz sędzia spieszył nam kolejne punkty. Żeby nie widzieć dwóch zagrań łapą pod rząd. Cóż nie ma ukrywać sytuacja jest fatalna, ale trzeba w chłopaków wierzyć, przede wszystkim za te piękne chwilę, które nam dali.

Nawet jeśli nie wygramy ligi, nie można popadać w pesymizm, nie zawsze będziemy najlepsi.

Visca el Barca!

2

Jestem z nimi na zawsze. Jeśli nawet ligu nie wygramy, będę z nimi dalej.

0

Miałem cierpliwość do Gomesa, ale już się kończy.

0

Villarreal ma świetną linie obrony.

0

Ale jest wiele karygodnych błędów.. Wcale niczym ich gra mnie nie zachwyca.

1

Mercury przewraca się w grobie, jak można tak piękny utwór zepsuć..

0

5pm PT która to będzie godzina w Polsce?

0

Cyrk a zarazem burdel.

0

Jeju dajcie spokój z tym Realem, to było pewne, że rozniosą Granadę.

0

Naprawdę to takie ważne> Zobaczymy co ten rekord da na koniec.

0

W tej fazie ligi mówisz o utracie mistrzostwa..

0

Jeszcze będzie tak, że Pique zostanie zawieszony a Aduriz nie.. Nie zdziwi mnie to.

1

Dzięki za panowie.

0

Mam prośbę do osób znających dobrze ang.

"The greatest thing you'll ever learn is just to LOVE and be loved in return"

mógłby ktoś mi przetłumaczyć? ;)

0

Brawo Kamil! Sukces jest coraz bliżej. :)

1

Porażka wkurza, ale wynik jak na dwumecz bardzo korzystny.

0

Aha, nie zebym się czepiał.

0

W takiej sytuacji jak z Samuelem, niby czemu?

0

Ale cham! Nie cierpię go. Za takie co s zawieszenie na pół roku.. Piłkarski kryminał.

6

Spodziewałem się tego, Sevilla na wyjazdach wypada kiepsko. Mnie ten mecz szczególnie nie ciekawi, oby w lidze urwali pkt.

0

Srna to dobry piłkarz, ale ten transfer jest nie potrzebny, ile on u nas pogra rok? Lepiej dać szansę Vidalowi.

0

Absolutnie się zgadzam. Pique to jeden z naszych trzonów, chciałbym aby w najbliższych latach został kapitanem.

3

Gdyby Enrique odszedł w co wątpie i tego nie chcę, Sampaoli byłby ciekawym kandydatem na trenera Barcy. Najlepiej jakby trenował Messiego w kadrze Argentyny.

1

O tak Bohemian jest przepiękne! Fajnie, że The Doors tak wysoko.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?