Przecież rok remu mówił to samo, nie używa się tej samej wymówki, robi z siebie głupka, niestety Perez ma ogromny problem Barcy.
Poza tym ja wolałbym zobaczyć finał na Sánchez Pizjuán, dla mnie ten stadion jest bardziej klimatyczny niż Santiago Bernabéu. Niech się oszołom wypcha.
Sons of Anarchy - kapitalny serial. Znakomity scenariusz i zarys fabularny. Barwnie napisane postacie. Świetne aktorstwo, szczególnie - Charlie Hunnam, Katey Sagal, Tommy Flanagan, Mark Boone Junior oraz charyzmatyczna Ron Perlman. Do tego dochodzi wspaniała muzyka. Gorąco polecam!
Serial ma sporo, a mianowicie siedem, ale to nie jest wadą.
W pewnym stopniu wpisuę w klimaty "Breaking Bad"
0
Kurczę coś u mnie dzieje..
0
Działa wam youtube?
0
Trzeba przyznać, że Lechia Gdań ma ciekawą drużynę, jak mylicie utrzymają lidera do końca? Wolicie żeby, który zespół został mistrzem?
0
Nie sądze aby powalczyli o trium.
3
Bramkami może i go przebił, ale do poziomu Ronaldinho sporo brakuje, Neymar może być genialny, ale wątpie czy osiągnie taki stopień magii.
0
Fajny akcent, Marciniak na pewno jest lepszy niż większość hiszpańskich ślepot.
0
Świetny pomysł.
2
Strasznie ta wiadomość boli. Oby wrócił silniejszy!
Cholernie ciężko będzie grać do końca z jednym prawym obrońcą (który na dodatek nim do końca nie jest)
0
Właśnie włączam spowrotem.
0
Też to zacząłem robić.
0
Na pewno chłopak nie zrobił tego umyślnie, co nie zmienia faktu, że zrobił tak głupie zagranie..
1
Bardzo dobry mecz Marca, oby tak dalej. Coraz bardziej lubię Niemca.
1
Ależ mi go szkoda, aż mi łzy napłynęły. Chłop ma tak wiele nieszczęścia. No i radość po pięknym widowisku, poszła w pizdu.
0
Zakładam, że świetnie jemu pójdzie.
0
1:10 - Coś pięknego. Ogólnie wspaniały filmik.
0
To dobrze. Dzięki.
0
W MŚ skokach są punkty liczone do PŚ?
0
Skoki naszych Orzełków w Sapporo. :)
Wielkie brawa dla Maćka Kota! Ta wygrana będzie dla niego kopem. Szkida, że przewaga Stocha topnieje.
0
Niech wreszcie wybiorą ten cholerny stadion. Dla mnie nie ma znaczenia na jakim obiekcie Iniesta wzniesie trofeum.
9
Wielkie brawa dla Joasi!
0
Świetny pomysł, jestem jak najbardziej za. Przy okazji Perez skończy się ośmieszać.
0
Przecież rok remu mówił to samo, nie używa się tej samej wymówki, robi z siebie głupka, niestety Perez ma ogromny problem Barcy.
Poza tym ja wolałbym zobaczyć finał na Sánchez Pizjuán, dla mnie ten stadion jest bardziej klimatyczny niż Santiago Bernabéu. Niech się oszołom wypcha.
4
Ale sama wymówka jest po prostu kretyńska.
0
Śmieszny jest, niech fobie robi ten remoncik.
1
Sons of Anarchy - kapitalny serial. Znakomity scenariusz i zarys fabularny. Barwnie napisane postacie. Świetne aktorstwo, szczególnie - Charlie Hunnam, Katey Sagal, Tommy Flanagan, Mark Boone Junior oraz charyzmatyczna Ron Perlman. Do tego dochodzi wspaniała muzyka. Gorąco polecam!
Serial ma sporo, a mianowicie siedem, ale to nie jest wadą.
W pewnym stopniu wpisuę w klimaty "Breaking Bad"
[rzy okazji zapraszam. ')
http://spojrzeniefilmowe.blogspot.com/2016/03/spojrzenie-filmowe-poleca-15-seriali.html
0
Co tan dekolcik i tyłeczek.
Oczęta ma przepiękne i ten uśmiech. ;)
http://1.bp.blogspot.com/-uLWGuL9BPCs/U7cYwoPpQSI/AAAAAAAAQag/j6AWc-rrY7s/s1600/tumblr_mzcq9fupgB1qad9dvo1_500.gif
0
Musiałem coś przegapić. Oby poważnie się zainteresowani.
16
Bardzo emocjonujący wywiad. Wielkie brawa za przetłumaczenie. Cieszmy się, że many tak świetną redakcje!
0
Wolę finał w Bilbao bądź Sevilli. Daliby sobie spokój z tym Bernabeu.
Wiadomo, że Jasper Cillessen zagra w finale, to nie podlega dyskusji.
0
Mogli by się zainteresować Djibril Sidibé z AS Monaco.