Tylko weź pod uwagę, że futbol w Anglii trochę się różni. Wolałbym kogoś z ligi hiszpańskiej, no ale nie ma kogo. Można by zaryzykować i kupić Walkera.
Ja w sumie już jestem z góry przygotowany na słabe sędziowanie. Poziom sędziowania strasznie spadł. Np. za czasów gry Ronaldinho nie pamiętam żeby odwalano taki kabaret sędziowania.
Sampaoli jest świetnym taktykiem, i na pewno wiedziałby jak wykorzystać ogromny potencjał Barcy, znacznie większy większy niż ma w Sevilli. To nie jest który bazuje na kilku aspektach.
Wiecie to jest drugi kupon bardziej ryzykowny. Chcę na Barce, żeby mieć większą palpitacje serca. Ale chyba Dortmund oraz Roma wywale, może macie jakieś propozycje?
Spokojnie mógłby grać teraz w pierwszym składzie, nasza pomoc wyglądała lepiej, kreatywniej i efektownej. Nigdy już nie będziemy takiego profesora gry, cholernie mi go brakuje, widząc go w inny barwach koszulki na sercu robi się smutno.
Bez wątpienia dzięki Xaviemu, Messi mógł jeszcze bardziej się rozwinął cała Barca także.
0
Nie wiem jakim cudem Materace graja w 11..
0
Nic nie doliczył?
0
No Messi zakiś to!
0
Myślałem, że pomoc będzie wyglądać lepiej..
2
Enrique do mnie dzwonił z poradą jak ma wyglądać pomoc, widać, że się mnie posłuchał. ;D
0
Mam nadzieje, że będą w czwórce na koniec, chociażby kosztem City.
0
Już jest skład?
0
Tylko weź pod uwagę, że futbol w Anglii trochę się różni. Wolałbym kogoś z ligi hiszpańskiej, no ale nie ma kogo. Można by zaryzykować i kupić Walkera.
1
Jak według Was powinien wygląda środek pola? Ja bym widział: Iniesta-Busquets-Rafinha.
2
Mi trochę szkoda Nietoperzy, mam nadzieje, że jednak Valencia się odbuduje, raczej spaść nie spadną. Oby w nowym sezonie byli w top 6.
1
Ale w meczu z Realem w obronie zagrał świetnie, niestety jest strasznie nierówny, oby tylko go nie kupili..
0
Ja w sumie już jestem z góry przygotowany na słabe sędziowanie. Poziom sędziowania strasznie spadł. Np. za czasów gry Ronaldinho nie pamiętam żeby odwalano taki kabaret sędziowania.
0
Wenger? Już to widzę. :D
1
Jak zobaczę Gomesa w składzie wyrwę sobie włosy. Niech pomoc wygląda tak: Iniesta - Busquets- Rafinha
0
Co z tego, że był bohaterem jednego meczu w kwestii trenowania. Choć znacznie bardziej wolę Koemana niż Blanca.
5
Sampaoli jest świetnym taktykiem, i na pewno wiedziałby jak wykorzystać ogromny potencjał Barcy, znacznie większy większy niż ma w Sevilli. To nie jest który bazuje na kilku aspektach.
7
Ale te gierki miały niezapomniany klimat. ;)
0
Dokładnie, typografia średnia. Poza tym dobra robota! Pozdrowienia dla dziewczyny, pewnie także sercem za Barca?
0
Ale większość nie powala
0
Ale słabe te pary LE.
1
Ależ poczułem smutek.. wielka strata..
0
Masz racje. Ale chyba skuxzę się na Lecha.
0
Wiecie to jest drugi kupon bardziej ryzykowny. Chcę na Barce, żeby mieć większą palpitacje serca. Ale chyba Dortmund oraz Roma wywale, może macie jakieś propozycje?
0
Barcelone nie usunę. :D
0
Co byście wywalili z kuponu?
http://i.imgur.com/XUdgUrJ.png
0
Mi się wydaje, że zagramy lepiej, nasi piłkarze zlekceważyli Leganes, myśląc, że wygrają na stojąco..
2
Spokojnie mógłby grać teraz w pierwszym składzie, nasza pomoc wyglądała lepiej, kreatywniej i efektownej. Nigdy już nie będziemy takiego profesora gry, cholernie mi go brakuje, widząc go w inny barwach koszulki na sercu robi się smutno.
Bez wątpienia dzięki Xaviemu, Messi mógł jeszcze bardziej się rozwinął cała Barca także.
0
Jakoś anglik mi nie pasuje, wolałbym Sidibe.
0
Jeśli to prawda, byłaby to ciekawa opcja. Jednaj po ostatnich słowach Alvesa pewnie to wymysł prasy.
0
Ka tylko wpomnę, że przy wyniku 2-1 był oczywisty karny po faulu na naszym Munirku.