0

Nie wiem jakim cudem Materace graja w 11..

0

Nic nie doliczył?

0

No Messi zakiś to!

0

Myślałem, że pomoc będzie wyglądać lepiej..

2

Enrique do mnie dzwonił z poradą jak ma wyglądać pomoc, widać, że się mnie posłuchał. ;D

0

Mam nadzieje, że będą w czwórce na koniec, chociażby kosztem City.

0

Już jest skład?

0

Tylko weź pod uwagę, że futbol w Anglii trochę się różni. Wolałbym kogoś z ligi hiszpańskiej, no ale nie ma kogo. Można by zaryzykować i kupić Walkera.

1

Jak według Was powinien wygląda środek pola? Ja bym widział: Iniesta-Busquets-Rafinha.

2

Mi trochę szkoda Nietoperzy, mam nadzieje, że jednak Valencia się odbuduje, raczej spaść nie spadną. Oby w nowym sezonie byli w top 6.

1

Ale w meczu z Realem w obronie zagrał świetnie, niestety jest strasznie nierówny, oby tylko go nie kupili..

0

Ja w sumie już jestem z góry przygotowany na słabe sędziowanie. Poziom sędziowania strasznie spadł. Np. za czasów gry Ronaldinho nie pamiętam żeby odwalano taki kabaret sędziowania.

0

Wenger? Już to widzę. :D

1

Jak zobaczę Gomesa w składzie wyrwę sobie włosy. Niech pomoc wygląda tak: Iniesta - Busquets- Rafinha

0

Co z tego, że był bohaterem jednego meczu w kwestii trenowania. Choć znacznie bardziej wolę Koemana niż Blanca.

5

Sampaoli jest świetnym taktykiem, i na pewno wiedziałby jak wykorzystać ogromny potencjał Barcy, znacznie większy większy niż ma w Sevilli. To nie jest który bazuje na kilku aspektach.

7




Ale te gierki miały niezapomniany klimat. ;)

0

Dokładnie, typografia średnia. Poza tym dobra robota! Pozdrowienia dla dziewczyny, pewnie także sercem za Barca?

0

Ale większość nie powala

0

Ale słabe te pary LE.

1

Ależ poczułem smutek.. wielka strata..

0

Masz racje. Ale chyba skuxzę się na Lecha.

0

Wiecie to jest drugi kupon bardziej ryzykowny. Chcę na Barce, żeby mieć większą palpitacje serca. Ale chyba Dortmund oraz Roma wywale, może macie jakieś propozycje?

0

Barcelone nie usunę. :D

0

Co byście wywalili z kuponu?
http://i.imgur.com/XUdgUrJ.png

0

Mi się wydaje, że zagramy lepiej, nasi piłkarze zlekceważyli Leganes, myśląc, że wygrają na stojąco..

2

Spokojnie mógłby grać teraz w pierwszym składzie, nasza pomoc wyglądała lepiej, kreatywniej i efektownej. Nigdy już nie będziemy takiego profesora gry, cholernie mi go brakuje, widząc go w inny barwach koszulki na sercu robi się smutno.

Bez wątpienia dzięki Xaviemu, Messi mógł jeszcze bardziej się rozwinął cała Barca także.

0

Jakoś anglik mi nie pasuje, wolałbym Sidibe.

0

Jeśli to prawda, byłaby to ciekawa opcja. Jednaj po ostatnich słowach Alvesa pewnie to wymysł prasy.

0

Ka tylko wpomnę, że przy wyniku 2-1 był oczywisty karny po faulu na naszym Munirku.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?