0

Nigdy nie zapomnę cieszynki! Eric był jednym z moich ulubionych zawodników Barcy.

0

Miło że się podoba. ;)

35

Także postanowiłem stworzyć kalendarz, może ktoś skorzysta. ;) Jeśli komuś rozdziałka niech piszę na pw. Dajcie znać gdyby był gdzieś błąd.

Wersja (Luis Suárez, Denis Suárez)

16x9
http://i.imgur.com/RzcaMIB.jpg
16:10
http://i.imgur.com/ciL7MwJ.jpg
4:3
http://i.imgur.com/4kyrHIz.jpg


Wersja 2 (Messi, Suárez, Neymar)

16x9
http://i.imgur.com/PbIUhng.jpg
16:10
http://i.imgur.com/wX4rEfx.jpg

0

Rakitic?

0

Moim zdanie właśnie potrafimy. Na pewno nasza ekipa potrafi grać dobre zawody, nie pamiętam żeby Barca z klasowym przeciwnikiem grała straszny piach. Nam obecnie brakuję koncentracji z tymi słabszymi, przykładem może być mecze z Alaves, Betis.

0

Chyba już dawno w lidze hiszpańskiej nie było anglika. Obecnie z Anglii chciałbym w Barcelonie zobaczyć Dele Alliego, ale raczej nie jest to obecnie realne.

0

Kiedy Real gra zaległy mecz z Nietoperzami?

0

No ale Barca już zdobyła tryplet a poza tym nadal gramy na trzech frontach.

1

Tak jak ktoś wspomniał 2 remisy Realu i wracamy do gry.

27

Jedynym pocieszeniem obecnie jest to, że Real może pomarzyć o tryplecie. :D

0

Patrząc na grę Realu można liczyć na wpadki z Celtą, Villarreal cz Valencią, ale my musimy nie tracić. Cóż trzeba mieć nadzieje. Ale nie powiem ten mecz z Sociedad mnie wkurzył.

13

Teraz tylko pozostaje liczyć na wtopę Realu z Celta i Valencia. Eh okropny weekend.

0

Może być toerytycznie 7pkt . Nie wygląda to kolorowo. ;/

0

Danilo w pierwszym składzie!

0

O Bojanek zmienia klimaty na niemieckie.

1

Dla poprawy humoru

;)

0

Moim zdaniem bramka Betisu była nieprzepisowa. Na pewno gdyby nie Marc Castro mógł zamknąć mecz a tak mamy punkt, który może okazać się cenny. Bez wątpienia Ter Stegen był dziś najlepszym ogniwem Barcy co pokazuję, że Barca zagrała słabo.

0

Znacie może podobne strony do Joe Monster? :)

0

Ale bez wątpienia spotkania z Sociedad i Valencią moga być kluczowe. W ogóle śmieszne jest na tym etapie aby mówić o szansach mistrza (sam w nerwach to robię). Np. w ciągu trzech meczach tracią 6pkt i wszystko jest możliwe, zwłaszcza, że został 18 spotkań w tym pojedynek Realu z Barcą.

Mam nadzieje,że są tu kibice, którzy wierzą w tą drużynę jak i mistrzostwo!

2

No to kiepski kibic z ciebie. Podstawą kibica jest wiara.

1

Najlepszym rozwiązaniem będą dwa remisy Realu (Sociedad, Valencia) wtedy nie będzie źle, niestety jeśli Real wywiezie sześć punktów, sytuacja będzie cholernie ciężka. Oczywiście nie zapominajmy o Sevilli, choć wydaję mi się, że pod końcówkę mogą spuchnąć.

Co do go meczu dzisiejszego to od 50 minut do 75 graliśmy fatalnie. Kto wie może gdyby sędzia zaliczy bramkę może byśmy wygrali. Patrząc na mecz Betis był lepszy, jeśli mamy tak grać to szanse na mistrza są znikome.

Oby Real przegrał wtedy i odrobimy jeden punkt i ten dzień nie będzie zły dzień - wiem pocieszam się. Vamos Sociedad!

Wiadomo, że od takiej ekipy wymaga się mistrzostwa, ale jeśli nie wywalczą tego trofea, nie zamierzam wyzywać piłkarzy i się odwracać od mojej ukochanej Barcy, która dała mi wiele radości.

Visca el Barca. Prawdziwi kibice nadal wierzymy w mistrza!

0

Lucho ładnie zapakował bramki z główki,

0

Po co wstawiasz taki syf?

0

Messi sypie asystami jak czarodziej.

0

Zawsze lubiłem pojedynki z Betisem. Do pierwszej strzelonej nie będzie łatwo zgarną kolejne trzy ligowe oczka

0

Ważne aby strzelić bramkę w pierwszym spotkaniu, jeśli nie strzelimy na awans będzie cholernie ciężko.

0

Nie ma sensu, Neymar od początku roku jest w dobrej formie i dzięki niemu wpada wiele, dla ważnie jest żeby drużyna zdobywała jak najwięcej a nie zawodnik.

Chciałbym zobaczyć w kilku spotaniach pomoc z Ardą wraz z Iniestą lub Suarezem w środku.

0

Na jakiej stronie najlepiej założyć konto do obstawiania meczy? Którą polecacie?

0

Puchar to puchar. Dla mnie jest istotny.

0

Też tak sądze , Messi może zostać spokojnie cofnięty do pomocy.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?