Spokojnie mógłby grać teraz w pierwszym składzie, nasza pomoc wyglądała lepiej, kreatywniej i efektownej. Nigdy już nie będziemy takiego profesora gry, cholernie mi go brakuje, widząc go w inny barwach koszulki na sercu robi się smutno.
Bez wątpienia dzięki Xaviemu, Messi mógł jeszcze bardziej się rozwinął cała Barca także.
W meczu z silniejszym rywalem jeszcze się gubi. Zagrał kilka dobrych meczy w dość średniej lidze i robi się z niego gracza na miano Barcy. Żeby nie był kibicuje Piotrowi aby osiągnął wysoki poziom, w kocu to przyszłość kadry.
Na pewno nie chcę piłkarza który kibicuje Realowi, poza tym jeśli im kibicuje, nie chciałby przyjść.
Wielka szkoda, że chłopak musi się męczyć na obronie, w pomocy na pwno dałby więcej niż obecna formacja, pamiętam jak wielokrotnie potrafił świetnie podać i zaliczyć asystę. Pozycja prawego obrońcy została spieprzona. Tylko kogo kupić? Bellerina ciężko wyciągną. Chciałbym Sidibe lub Piszczka.
Mam nadziej, że dożyje czasów w którbyh Pique będzie prezydentem.
Nie powiem sam nieraz w nerwach jak Barca gra słabo lub przegrywa niezbyt ładnie się wyrażam, ale po ochłonięciu zdaję sobie sprawę jak kocham te barwy. Ze swoim ukochanym klubem trzeba być na dobre i złe, wiadomo krytykę trzeba wyrażać, ale gwizdeaie nie pomoże.
Dla mnie w obecnej LM najlepiej wygląda Bayern, na pewno mają pewniejszą obronę, bramkarza, no i oczywiście Lewandowski zjada napastników Realu. Na pewno piłkarzom z Madrytu nie można odmówić zaangażowania, ale mnie ich gra nie powala. Atletico czy Juve może ich spokojnie wyeliminować.
W tym roku jedynie z Napoli zagrali bardzo dobrze. Na wczorajszy mecz bawet nie ma bo patrzeć, wiadomo Espanyol wypiął dupę.
2
Spokojnie mógłby grać teraz w pierwszym składzie, nasza pomoc wyglądała lepiej, kreatywniej i efektownej. Nigdy już nie będziemy takiego profesora gry, cholernie mi go brakuje, widząc go w inny barwach koszulki na sercu robi się smutno.
Bez wątpienia dzięki Xaviemu, Messi mógł jeszcze bardziej się rozwinął cała Barca także.
0
Jakoś anglik mi nie pasuje, wolałbym Sidibe.
0
Jeśli to prawda, byłaby to ciekawa opcja. Jednaj po ostatnich słowach Alvesa pewnie to wymysł prasy.
0
Ka tylko wpomnę, że przy wyniku 2-1 był oczywisty karny po faulu na naszym Munirku.
0
Oby z Celtą remisik. Tylko żeby nasi z Atletico zagrali lepiej.
0
Jak się nie wkur*wić
0
Ale Valencia się gubi..
1
Barca nie może nic odpuszczać! Jakoś jak wygraliśmy LM, puchar nie wpłyną na kondycje.
1
W meczu z silniejszym rywalem jeszcze się gubi. Zagrał kilka dobrych meczy w dość średniej lidze i robi się z niego gracza na miano Barcy. Żeby nie był kibicuje Piotrowi aby osiągnął wysoki poziom, w kocu to przyszłość kadry.
Na pewno nie chcę piłkarza który kibicuje Realowi, poza tym jeśli im kibicuje, nie chciałby przyjść.
1
Magio Barcy wróć....
1
Wciskając ten link poczułem ciarki, piękne czasy. Za te chwile żadna porażka nie przerwie miłości do Barcy.
Chciałbym odpalić DeLoreana i wrócić do przeszłości..
24
Wreszcie udało się skończyć, więc wypada się podzielić, może komuś przypadnie go gustu i skorzysta. ;)
http://i.imgur.com/g3h2AMH.jpg
0
Andrzej Seweryn!
0
Wielka szkoda, że chłopak musi się męczyć na obronie, w pomocy na pwno dałby więcej niż obecna formacja, pamiętam jak wielokrotnie potrafił świetnie podać i zaliczyć asystę. Pozycja prawego obrońcy została spieprzona. Tylko kogo kupić? Bellerina ciężko wyciągną. Chciałbym Sidibe lub Piszczka.
3
Mam nadziej, że dożyje czasów w którbyh Pique będzie prezydentem.
Nie powiem sam nieraz w nerwach jak Barca gra słabo lub przegrywa niezbyt ładnie się wyrażam, ale po ochłonięciu zdaję sobie sprawę jak kocham te barwy. Ze swoim ukochanym klubem trzeba być na dobre i złe, wiadomo krytykę trzeba wyrażać, ale gwizdeaie nie pomoże.
0
Jak Buffon był młody na pewno miał gorsze momenty. Niemiec uratował nam wczoraj dupę, choć nie powiem poprłnił straszny kiks.
0
Wątpie żeby był na takim poziomie kiedyś, ale ma potemcjał na wspaniałego pomocnika.
0
Jak był formie to świetnie sobie radził, niesety został zajechany.
0
Żeby nie było gość mnie irytuje.. Oby z Atletico ława!
1
Rafinha też dobre zawody.
1
Ależ pomoc mamy żenującą pomoc, od diamentu do drewna. Marzy mi się, żeby wrócił Thiago, ale wątpie żeby chciał.
0
Uff kurwa ale fart..
1
Komentatorzy już trochę za dużo śmieją z Gomesa.
0
Nie chcę zabraniać. Tylko przed meczem trzeba znać umiar. Nie stwierczam że się upili i tak słabo zagrali.
0
Urodziny Neymara były tuż przed meczem z PSG?
Mi się, wydaję, że Enrique daję za dużą swobodę piłkarzom.
0
Mi cały czasvto w głowie, pewnie będzie do meczu rewanżowego, albo i dłużej. Ale dzięki takim raną moje serce bije dla tego klubu mocniej.
0
Ten pogrom mimo wszystko dobrze nam zrobił.
0
Dla mnie w obecnej LM najlepiej wygląda Bayern, na pewno mają pewniejszą obronę, bramkarza, no i oczywiście Lewandowski zjada napastników Realu. Na pewno piłkarzom z Madrytu nie można odmówić zaangażowania, ale mnie ich gra nie powala. Atletico czy Juve może ich spokojnie wyeliminować.
W tym roku jedynie z Napoli zagrali bardzo dobrze. Na wczorajszy mecz bawet nie ma bo patrzeć, wiadomo Espanyol wypiął dupę.
0
Dla mnie ten serial jest kiepski, zawiodłem się.
Co do Toma , to jest dobrym aktorem, ale można znaleźć znacznye lepszych, wątpię by osiągnął poziom genialnych aktorów.
0
Wie co najlepsze! Genialny aktor, jeden z najlepszych europejskich.