2

Spokojnie mógłby grać teraz w pierwszym składzie, nasza pomoc wyglądała lepiej, kreatywniej i efektownej. Nigdy już nie będziemy takiego profesora gry, cholernie mi go brakuje, widząc go w inny barwach koszulki na sercu robi się smutno.

Bez wątpienia dzięki Xaviemu, Messi mógł jeszcze bardziej się rozwinął cała Barca także.

0

Jakoś anglik mi nie pasuje, wolałbym Sidibe.

0

Jeśli to prawda, byłaby to ciekawa opcja. Jednaj po ostatnich słowach Alvesa pewnie to wymysł prasy.

0

Ka tylko wpomnę, że przy wyniku 2-1 był oczywisty karny po faulu na naszym Munirku.

0

Oby z Celtą remisik. Tylko żeby nasi z Atletico zagrali lepiej.

0

Jak się nie wkur*wić

0

Ale Valencia się gubi..

1

Barca nie może nic odpuszczać! Jakoś jak wygraliśmy LM, puchar nie wpłyną na kondycje.

1

W meczu z silniejszym rywalem jeszcze się gubi. Zagrał kilka dobrych meczy w dość średniej lidze i robi się z niego gracza na miano Barcy. Żeby nie był kibicuje Piotrowi aby osiągnął wysoki poziom, w kocu to przyszłość kadry.

Na pewno nie chcę piłkarza który kibicuje Realowi, poza tym jeśli im kibicuje, nie chciałby przyjść.

1

Magio Barcy wróć....

1

Wciskając ten link poczułem ciarki, piękne czasy. Za te chwile żadna porażka nie przerwie miłości do Barcy.

Chciałbym odpalić DeLoreana i wrócić do przeszłości..

24

Wreszcie udało się skończyć, więc wypada się podzielić, może komuś przypadnie go gustu i skorzysta. ;)

http://i.imgur.com/g3h2AMH.jpg

0

Andrzej Seweryn!

0

Wielka szkoda, że chłopak musi się męczyć na obronie, w pomocy na pwno dałby więcej niż obecna formacja, pamiętam jak wielokrotnie potrafił świetnie podać i zaliczyć asystę. Pozycja prawego obrońcy została spieprzona. Tylko kogo kupić? Bellerina ciężko wyciągną. Chciałbym Sidibe lub Piszczka.

3

Mam nadziej, że dożyje czasów w którbyh Pique będzie prezydentem.

Nie powiem sam nieraz w nerwach jak Barca gra słabo lub przegrywa niezbyt ładnie się wyrażam, ale po ochłonięciu zdaję sobie sprawę jak kocham te barwy. Ze swoim ukochanym klubem trzeba być na dobre i złe, wiadomo krytykę trzeba wyrażać, ale gwizdeaie nie pomoże.

0

Jak Buffon był młody na pewno miał gorsze momenty. Niemiec uratował nam wczoraj dupę, choć nie powiem poprłnił straszny kiks.

0

Wątpie żeby był na takim poziomie kiedyś, ale ma potemcjał na wspaniałego pomocnika.

0

Jak był formie to świetnie sobie radził, niesety został zajechany.

0

Żeby nie było gość mnie irytuje.. Oby z Atletico ława!

1

Rafinha też dobre zawody.

1

Ależ pomoc mamy żenującą pomoc, od diamentu do drewna. Marzy mi się, żeby wrócił Thiago, ale wątpie żeby chciał.

0

Uff kurwa ale fart..

1

Komentatorzy już trochę za dużo śmieją z Gomesa.

0

Nie chcę zabraniać. Tylko przed meczem trzeba znać umiar. Nie stwierczam że się upili i tak słabo zagrali.

0

Urodziny Neymara były tuż przed meczem z PSG?

Mi się, wydaję, że Enrique daję za dużą swobodę piłkarzom.

0

Mi cały czasvto w głowie, pewnie będzie do meczu rewanżowego, albo i dłużej. Ale dzięki takim raną moje serce bije dla tego klubu mocniej.

0

Ten pogrom mimo wszystko dobrze nam zrobił.

0

Dla mnie w obecnej LM najlepiej wygląda Bayern, na pewno mają pewniejszą obronę, bramkarza, no i oczywiście Lewandowski zjada napastników Realu. Na pewno piłkarzom z Madrytu nie można odmówić zaangażowania, ale mnie ich gra nie powala. Atletico czy Juve może ich spokojnie wyeliminować.

W tym roku jedynie z Napoli zagrali bardzo dobrze. Na wczorajszy mecz bawet nie ma bo patrzeć, wiadomo Espanyol wypiął dupę.

0

Dla mnie ten serial jest kiepski, zawiodłem się.

Co do Toma , to jest dobrym aktorem, ale można znaleźć znacznye lepszych, wątpię by osiągnął poziom genialnych aktorów.

0

Wie co najlepsze! Genialny aktor, jeden z najlepszych europejskich.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?