- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1746 Culés
Gorące dyskusje
Batys
2
Macie już zaplanowane urlopy? Jakiś ciekawy kierunek?
98 odpowiedzi
Kgorecki2500
0
-Świadek każde z pytań skwitował milczeniem - powiedział rzecznik prokuratury Piotr Antoni... » Czytaj dalej
42 odpowiedzi
Rastafarnianin
1
Stanowski swoje zrobił, nabił wyświetleń i wpakował go na mine XDA teraz niech sie koleś... » Czytaj dalej
26 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1746 Culés
0
Sory ze to powiem ale w przyszłym sezonie powinnismy odpuścić sobie ten puchar króla i grać cała edycje rezerwowym składem. Bo chyba przez to zajechaliśmy się od początku roku.
0
@rafik300010 Popieram w 100%, to jest puchar krajowy, a w nim powinni występować ci, którzy mniej grają w LL i LM. Tym bardziej, ja go wygramy 3 raz z rzędu.
31
@rafik300010 O czym ty gadasz? z takim podejściem Barcelona nie wygrał by trypletu.
Przecież w Pucharze Króla są wystarczające rotacje i gra dużo rezerwowych. Zwłaszcza w pierwszych rundach. w finałowych rundach gra się składem najlepszym dostępnym i jest to zrozumiałe. każda druzyna tak robi w zależności od przeciwnika.
Klasowa drużyna nie odpuszcza ŻADNEGO trofeum.
0
@MarioVeB! Tylko zobacz jakich my mieliśmy przeciwników w tej edycji. Żadna sie nie położyła, w każdym meczu musieliśmy drżeć o wynik dwumeczu. Ale żadna drużyna sie tez tak nie spina na puchar jak my.
1
@rafik300010 Barca nie może nic odpuszczać! Jakoś jak wygraliśmy LM, puchar nie wpłyną na kondycje.
0
@Kamiloza91 Ale w tym i zeszłym raczej już tak. Pamiętaj ze tryplet wygraliśmy tylko dwa razy co zdarza sie bardzo rzadko i zawsze w pierwszym sezonie nowego terenera.
0
@Kamiloza91 Czekaj bo teraz to odleciałeś o / To przeciwnik ma się przed Barcą kłaść?
Ja tam nie drżałem o wynik dwumeczów wiec nie wiem o czym mówisz.
Zadna drużyna się nie spina na puchar jak Barca? a to ciekawe, dlatego może Nikt nie wygrał trypletu poza Barca.
Edit
to miało byc do rafika rzecz jasna