0

Mam nadzieje, że Kosowski nigdy już nie skomentuje meczu Barcy!

0

Wczoraj każdy piłkarz wspaniale walczył, wreszcie pressing był widoczny. Dużą uwagę zwróciłem na Rakitica, to jak on wczoraj walczył o każdą piłkę zasługuje na wielki szacunek. Ten sezon nie zbył zbyt dobry w wykonaniu Ivana, ale mam nadzieje, że nie odejdzie z Barcy.

0

W jakim języku?

2

Ale ojciec zrobił mi niespodziankę postawił na awans Barcy za 50zł i dopiero dziś mnie o tym poinformował. :)

Połowa wygranej powędruje do mnie, trzeba będzie dołożyć i zakupić koszulkę ukochanej Barcy. :)

0

Bardzo mądra wypowiedź, bez żalenia się na sędziego. Szkoda, że wolał grać w PSG, mógł spokojnie grać w lepszym klubie.

3

Gerrard pozamiatał w studiu. Uwielbiam tego faceta, może powiedzieć, że Steven jest jak Xavi dla Liverpoolu.


Patrząc na radość Enrique jak się cieszy, widać, że ma głęboko w sercu Barce. Te przepiękne momenty już stają się historyczne. Coś pięknego być świadkiem czegoś tak cudownego!

0

Szacun za szczerość! Mam nadzieje, że Mascherano jeszcze z nami zostanie.

22

Piękny prezent dostały Kobiety, które mają w sercu Barce. :)

0

Bez obaw zadzwoni do Ronaldo i go wyleczy. :D

0

Wywiad jednym z dzisiejszych bohaterów. ;)

0

Trzeba będzie pyknąć tapetę. Dzięki za fotkę. ;)

0

S najważniejsze, że żyjemy w takich czasach Barcy i możemy być świadkiem tych pięknych chwil, które dała nam nasza ukochana Barcelona!

0

Damy radę, ale mimo wszystko szkoda. Bardzo dobry meczu, w jednej z akcji znakomicie wyrolował bodajże Cavaniego.

5

Po prostu najlepszy klub! Przepiękna historia została napisana bordowo-granatowymi literami!

0

Panowie Kocham Was! Visca el Barca!

0

Enrique wielki szacunek dla Ciebie za twoją pracę. Potwierdził, to dzisiejszym przygotowaniem. Rozumiem jego decyzję i życze mu wiele szczęścia. :)

0

Nadal jestem wzruszony, w takich momentach ta niby mocniejsza płeć może mieć łzy w oczach.

Idealna nuta!

3

To był fantastyczny mecz i przejdzie jako legendarny pojedynek.

13

Wszystko bym dał żeby tam być.

0

Wiara czyni cuda.

2

Słowa o sędziach miał prawo wyrazić, nie ma co się oszukiwać drugi karny ich skrzywdził, ale prawda jest taka, że sami sa sobie wini, grając słabo.

4

Jednak widać, że Unzue świetnie nakreślać stałe fragmenty, bo bramka na 6-1, padła tuż po i piłkarze znakomicie byli ustawieni.

0

Ja byłem w takim szoku, że przez 15 min myślałem, że Pique strzelił. Wierzyłem w Roberto, że jeszcze da o sobie znać!

5

Ten mecz stał się najlepszym meczem w historii LM jak i futbolu. Cholernie mnie cieszy, że moje kruche zdrowie pozwoliło być świadkiem tych cudownych chwil!

Barca moja miłość!

1

Kocham ten klub! Visca el Barça!

1

Ten mecz pokazuję jak bardzo kocham ten klub. Piłkarze Barcy oddają dziś swoje serce dla tego klubu, pokazuje to pressing i walka! Kocham ich!

0

Dokładnie, wstawiłbym Ardę!

0

Bez wątpienia porządek w linii obrony jest istotny, w ataku nie można rzucić się z gorącą głową.

0

Ja mam przeczucie, że zabraknie jednego gola do dogrywki (3-0) Ale obawiam się, że o czyste konto będzie cholernie ciężko.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?