Wczoraj każdy piłkarz wspaniale walczył, wreszcie pressing był widoczny. Dużą uwagę zwróciłem na Rakitica, to jak on wczoraj walczył o każdą piłkę zasługuje na wielki szacunek. Ten sezon nie zbył zbyt dobry w wykonaniu Ivana, ale mam nadzieje, że nie odejdzie z Barcy.
Gerrard pozamiatał w studiu. Uwielbiam tego faceta, może powiedzieć, że Steven jest jak Xavi dla Liverpoolu.
Patrząc na radość Enrique jak się cieszy, widać, że ma głęboko w sercu Barce. Te przepiękne momenty już stają się historyczne. Coś pięknego być świadkiem czegoś tak cudownego!
Ten mecz stał się najlepszym meczem w historii LM jak i futbolu. Cholernie mnie cieszy, że moje kruche zdrowie pozwoliło być świadkiem tych cudownych chwil!
0
Mam nadzieje, że Kosowski nigdy już nie skomentuje meczu Barcy!
0
Wczoraj każdy piłkarz wspaniale walczył, wreszcie pressing był widoczny. Dużą uwagę zwróciłem na Rakitica, to jak on wczoraj walczył o każdą piłkę zasługuje na wielki szacunek. Ten sezon nie zbył zbyt dobry w wykonaniu Ivana, ale mam nadzieje, że nie odejdzie z Barcy.
0
W jakim języku?
2
Ale ojciec zrobił mi niespodziankę postawił na awans Barcy za 50zł i dopiero dziś mnie o tym poinformował. :)
Połowa wygranej powędruje do mnie, trzeba będzie dołożyć i zakupić koszulkę ukochanej Barcy. :)
0
Bardzo mądra wypowiedź, bez żalenia się na sędziego. Szkoda, że wolał grać w PSG, mógł spokojnie grać w lepszym klubie.
3
Gerrard pozamiatał w studiu. Uwielbiam tego faceta, może powiedzieć, że Steven jest jak Xavi dla Liverpoolu.
Patrząc na radość Enrique jak się cieszy, widać, że ma głęboko w sercu Barce. Te przepiękne momenty już stają się historyczne. Coś pięknego być świadkiem czegoś tak cudownego!
0
Szacun za szczerość! Mam nadzieje, że Mascherano jeszcze z nami zostanie.
22
Piękny prezent dostały Kobiety, które mają w sercu Barce. :)
0
Bez obaw zadzwoni do Ronaldo i go wyleczy. :D
0
Wywiad jednym z dzisiejszych bohaterów. ;)
0
Trzeba będzie pyknąć tapetę. Dzięki za fotkę. ;)
0
S najważniejsze, że żyjemy w takich czasach Barcy i możemy być świadkiem tych pięknych chwil, które dała nam nasza ukochana Barcelona!
0
Damy radę, ale mimo wszystko szkoda. Bardzo dobry meczu, w jednej z akcji znakomicie wyrolował bodajże Cavaniego.
5
Po prostu najlepszy klub! Przepiękna historia została napisana bordowo-granatowymi literami!
0
Panowie Kocham Was! Visca el Barca!
0
Enrique wielki szacunek dla Ciebie za twoją pracę. Potwierdził, to dzisiejszym przygotowaniem. Rozumiem jego decyzję i życze mu wiele szczęścia. :)
0
Nadal jestem wzruszony, w takich momentach ta niby mocniejsza płeć może mieć łzy w oczach.
Idealna nuta!
3
To był fantastyczny mecz i przejdzie jako legendarny pojedynek.
13
Wszystko bym dał żeby tam być.
0
Wiara czyni cuda.
2
Słowa o sędziach miał prawo wyrazić, nie ma co się oszukiwać drugi karny ich skrzywdził, ale prawda jest taka, że sami sa sobie wini, grając słabo.
4
Jednak widać, że Unzue świetnie nakreślać stałe fragmenty, bo bramka na 6-1, padła tuż po i piłkarze znakomicie byli ustawieni.
0
http://nowinkitransferowe.pl/869/Champions-League/niebywala-remontada-barcelony-borussia-gromi-benfike-wideo-
0
Ja byłem w takim szoku, że przez 15 min myślałem, że Pique strzelił. Wierzyłem w Roberto, że jeszcze da o sobie znać!
5
Ten mecz stał się najlepszym meczem w historii LM jak i futbolu. Cholernie mnie cieszy, że moje kruche zdrowie pozwoliło być świadkiem tych cudownych chwil!
Barca moja miłość!
1
Kocham ten klub! Visca el Barça!
1
Ten mecz pokazuję jak bardzo kocham ten klub. Piłkarze Barcy oddają dziś swoje serce dla tego klubu, pokazuje to pressing i walka! Kocham ich!
0
Dokładnie, wstawiłbym Ardę!
0
Bez wątpienia porządek w linii obrony jest istotny, w ataku nie można rzucić się z gorącą głową.
0
Ja mam przeczucie, że zabraknie jednego gola do dogrywki (3-0) Ale obawiam się, że o czyste konto będzie cholernie ciężko.