0

A u ciebie na kalendarzu jest Espanyol?

1

Jest ciekaw twojej wersji. ;)
Jest już termin z Espanyolem? Bo już ma swój skończony tylko tego terminu mi brakuje. Pewnie twoja wersja i tak będzie lepsza.

0

Z Pereza to taki klaun, który dobrze trzepię kasę.

2

Moim zdaniem nie ma sensu, lepiej te pieniądze dołożyć na klasowego pomocnika. W nowym sezonie Vidal powinien być podstawowym prawym obrońcą a jego zmiennikiem młody Palencia. Niestety wątpie, że tak się stanie. Jeśli mieliby kupować to chciałbym Djibril Sidibé z AS Monaco.

0

Bardzo dobrze, w meczu z Valencią tragicznie wyglądała obrona.

1

Thuram bez wątpienia w swoim najlepszym okresie, był jednym z najlepszych obrońców. W Barcelonie grał raczej nie aż tak dobrze.

0

Na pewno nie zostanie.

0

Nie szykują. Pamiętam jak wygraliśmy 0-4 na Bernabeu i gwizdy tylko motywowały Pique.

0

Moim zdaniem zagrają w barażach. Chyba o te miejsce powalczą z Ekwadorem.

0

Macie jakieś typy na weekend?

0

To gadanie że Messi odpocznie, nie koniecznie może pozwolić odpocząć, fizycznie na pewno ale nie psychicznie, a jak wiadomo psychika tak jak fizyka jest równie ważna. Mam nadzieje, że wyładuję gniew na boisku i pokaże, że jest fantastycznym piłkarzem.

Fifa to istny burdel na kółkach, wiele nie zmieniło odejście krętacza Blattera.

2

Wreszcie Brazylia wraca do swojego poziomu. Jeśli będą tak nadal grać spokojnie mogą powalczyć o MŚ.

Od dawna już mi Brazylia nie była bliska sercu, jak odszedł Ronaldinho, odciąłem się od kibicowania, głównie przez brzydką grę, teraz gdy jest Neymar i odpowiedni trener, miłość do Brazylii powraca, ale nadal brak tej magicznej samby.

Wielka szkoda, że Argentyna spada na niższy poziom. Jak widać po Brazylii, potrzebny jest odpowiedni trener, ale niestety federacja Argentyny to ślepe barany. Obecny trener powinien wylecieć po meczu z Boliwią, przecież ich obecna gra to kompromitacja dla Argentyńskiego futbolu jak i samego futbolu!

Jeśli Bauza nie wyleci,to obudzą się gdy zabraknie awansu, a to będzie wielką porażką.

0

Śmieszne to jest. Nawet nie powiedział żadnego obrażającego słowa. Żeby nie można było się odezwać. Perez jest żenujący.

1

Mi się wydaje, że te piąte dające baraż Argentyna zajmnie. Ostatni mecz z Ekwadorem będzie kluczowy, a Messi już wróci.

1

Jak zawsze szczery aż do bólu i to mi się w nim podoba. Każdy wywiad z jego udziałem świetnie się czyta. Oby kiedyś naprawdę tym prezydentem Barcy. Facet wie co gada i widać w nim inteligencje.

6

Ależ ta Argentyna jest żenująca. Dobrze, że przynajmniej mają dwa punkty nad 6 miejscem, wiadomo 5 daje baraże z jakimś słabym przeciwnikiem. Ale i taką grą będzie ciężko, poza tym gdyby mieli grać baraże, to będzie poniżające dla futbolu.

Jedynym ratunkiem jest w przyszłości Simeone, choć nie wiem czy będzie chcieć sprzątać ten syf.

Nie wyobrażam sobie MŚ bez Messiego..

0

Kara powinna być, ale nie zawieszenie na 4 spotkania.

17

Cena 100mln za 18 latka, chyba powariowali. Mbappe ma potencjał, ale nie oznacza od razu, że będzie wybitnym zawodnikiem, pokroju Messiego czy Ronaldo. Oby został w AS Monaco, żeby nie skończył jak Martial lub James.

0

Znakomicie zmontowany. Czuć niesamowity klimay!
Wielki szacun dla autora.

5

Ma tą wiadomość czekałem. Szkoda, że nie ma jeszcze terminu spotkania z Papugami.

Kalendarz prawie gotowy.

0

Wreszcie znów zobczymy magie w wykonaniu Ronaldinho!

0

środa, 26 kwietnia *
niedziela, 30 kwietnia *

0

Wie ktoś kiedy można się spodziewać informacji oficjalnego terminu spotkań z Osasuną i Espanyolem?

0

Będzie jeszcze bardziej gorąco.

6

Chyba sobie żartujesz..

0

Dla mnie kompletnie niepotrzebnie. Ale wiadomo każdy ma swój gust.

0

Spokojnie pobije ten rekord. Na pewno zagra na dwóch mundialach jeszcze do tego dochodzą eliminacje i Copa America.

0

Szkoda mi go trochę. Niech wbija do Katalonii.

0

W ustawieniu 3-4-3 byłby znakomitym wahadłowym.

3

Idealnie pasowałby w miejsce Rafinhi. Z tego co wiem mógłby także grać w środku pola. Chyba jednak wolę Thiago.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?