1

Kiedyś chciałem żeby był podstawowym obrońcą, ale po czasie, można stwierdzić, że Barca to trochę za wysokie progi, Umtiti jest znacznie lepszy. Dla Barcy i dla niego dobrze, że odszedł.

9

Bardzo dobrze, banda idiotów. Takich ludzi w futbolu trzeba tępić!

0

Jesteś zadowolony? Polecasz?

0

Wiadomo porażka jeszcze lepsza, remis biorę w ciemno.

0

Ma ktoś może konto bet-at-home?

4

Już nie mogę się doczekać soboty. Bardzo liczę na remis Realu i oczywiście wygraną Barcy z Malagą, jeśli tak się stanie, Gran Derby będzie piekielnie emocjonujące.

Jeśli utrzymamy taką gra jak z Sevillą, szansa na mistrzostwo jest bardzo duża.

0

Jak na razie Real ma dwa punkty, dlaczego dodajesz Realowi 3punkty? Jesteś pewny, że wygrają Celtą?

Jeśli sądzisz, że Barca spieprzy z jakimś ogórkiem, to nie wiem po co oglądasz.

1

Ładną masz wiarę w Barce. Wygramy to!

4

Raymond Domenech może usiąść cicho i lepiej się nie odzywać.

0

Obecnie żaden z napastników oprócz naszego dzika, nie zdobyłby w takiej sytuacji gola. Genialna "9"

Bezapelacyjnie jeden z najlepszych transferów i napastników w historii Barcelony!

0

Oby przed Realem wygrali z Malagą a Real wtopił z Atletico. Ale teraz będzie nerwówki, trzeba zaopatrzyć się w melise.

3

Mam nadzieje, że chłopak w przyszłości będzie podstawowym pomocnikiem Barcy. Oby się rozwinął jak najlepiej. Trzyma za niego kciuki.

2

Iniesta pod każdym względem jest przykładem, perfekcyjnego piłkarza.

0

Ale Tottenham na razie frajerzy, mają teoretycznie szansę odrobić przynajmniej 2pkt do Chelsea, a przegrywają z Swansea.

0

Alena tak jest!

0

Złość na Fife mówi wszystko. Obrońcy Realu już się modlą.

0

Messi potwierdza, że Sevilla to jego najsłodszy smakołyk.

Niech ktoś dalej gada, że nasz Leoś się kończy. :D

0

Też mi rzuciło się to w oczy. Zapieprza aż miło! :)

0

Dopiero 1/3 meczu..

1


Dziś 23. rocznica śmierci Kurta Cobaina, ależ ten czas leci..

0

Potrzebuj ę koniecznie odtworzyć płytę na komputerze a niestety napęd mi nie działa.

0

Raczej stacje roboczą.

0

Mam do was pytanie w kwestii technicznej. Czy DVD, które podłączam do telewizora da się podłączyć do komputera?

0

Bardzo mnie cieszy powrót Umtitiego. Dzisiaj będzie ciężko zgarnąć trzy punkty, choć dobrze, że Sevilla straciła formę.

Nie ma co liczyć w tej kolejce na stratę punktów Realu. Bardzo liczę, że Atletico pokaże Realowi jak się grać.

0

Też ich lubię, choć w Anglii najbardziej Liverpool. Niestety z Mourinho nie odbudują się.

0

Mnie to nawet cieszy, chciałbym żeby Mourinho wyleciał.

0

Spokojnie, zdarza się. Widziałem, że zaraz ktoś zauważy i poprawicie. ;)

0

Wszystkie prace zostały bardzo fajnie wykonane. Miło, że przynajmniej o mnie wspomnieliście.

0

Dokładnie. Niestety pewnie Enrique i tak będzie stawiać na Gomesa..

0

Szkoda, że drewniany Gomesa zabiera minuty Aleni, spokojnie mógłby zagrać z takimi przeciwnikami jak Granada. Oby w nowym sezonie dostał więcej minut. Trzeba nasz diamencik szlifować.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?