Kiedyś chciałem żeby był podstawowym obrońcą, ale po czasie, można stwierdzić, że Barca to trochę za wysokie progi, Umtiti jest znacznie lepszy. Dla Barcy i dla niego dobrze, że odszedł.
Już nie mogę się doczekać soboty. Bardzo liczę na remis Realu i oczywiście wygraną Barcy z Malagą, jeśli tak się stanie, Gran Derby będzie piekielnie emocjonujące.
Jeśli utrzymamy taką gra jak z Sevillą, szansa na mistrzostwo jest bardzo duża.
Szkoda, że drewniany Gomesa zabiera minuty Aleni, spokojnie mógłby zagrać z takimi przeciwnikami jak Granada. Oby w nowym sezonie dostał więcej minut. Trzeba nasz diamencik szlifować.
1
Kiedyś chciałem żeby był podstawowym obrońcą, ale po czasie, można stwierdzić, że Barca to trochę za wysokie progi, Umtiti jest znacznie lepszy. Dla Barcy i dla niego dobrze, że odszedł.
9
Bardzo dobrze, banda idiotów. Takich ludzi w futbolu trzeba tępić!
0
Jesteś zadowolony? Polecasz?
0
Wiadomo porażka jeszcze lepsza, remis biorę w ciemno.
0
Ma ktoś może konto bet-at-home?
4
Już nie mogę się doczekać soboty. Bardzo liczę na remis Realu i oczywiście wygraną Barcy z Malagą, jeśli tak się stanie, Gran Derby będzie piekielnie emocjonujące.
Jeśli utrzymamy taką gra jak z Sevillą, szansa na mistrzostwo jest bardzo duża.
0
Jak na razie Real ma dwa punkty, dlaczego dodajesz Realowi 3punkty? Jesteś pewny, że wygrają Celtą?
Jeśli sądzisz, że Barca spieprzy z jakimś ogórkiem, to nie wiem po co oglądasz.
1
Ładną masz wiarę w Barce. Wygramy to!
4
Raymond Domenech może usiąść cicho i lepiej się nie odzywać.
0
Obecnie żaden z napastników oprócz naszego dzika, nie zdobyłby w takiej sytuacji gola. Genialna "9"
Bezapelacyjnie jeden z najlepszych transferów i napastników w historii Barcelony!
0
Oby przed Realem wygrali z Malagą a Real wtopił z Atletico. Ale teraz będzie nerwówki, trzeba zaopatrzyć się w melise.
3
Mam nadzieje, że chłopak w przyszłości będzie podstawowym pomocnikiem Barcy. Oby się rozwinął jak najlepiej. Trzyma za niego kciuki.
2
Iniesta pod każdym względem jest przykładem, perfekcyjnego piłkarza.
0
Ale Tottenham na razie frajerzy, mają teoretycznie szansę odrobić przynajmniej 2pkt do Chelsea, a przegrywają z Swansea.
0
Alena tak jest!
0
Złość na Fife mówi wszystko. Obrońcy Realu już się modlą.
0
Messi potwierdza, że Sevilla to jego najsłodszy smakołyk.
Niech ktoś dalej gada, że nasz Leoś się kończy. :D
0
Też mi rzuciło się to w oczy. Zapieprza aż miło! :)
0
Dopiero 1/3 meczu..
1
Dziś 23. rocznica śmierci Kurta Cobaina, ależ ten czas leci..
0
Potrzebuj ę koniecznie odtworzyć płytę na komputerze a niestety napęd mi nie działa.
0
Raczej stacje roboczą.
0
Mam do was pytanie w kwestii technicznej. Czy DVD, które podłączam do telewizora da się podłączyć do komputera?
0
Bardzo mnie cieszy powrót Umtitiego. Dzisiaj będzie ciężko zgarnąć trzy punkty, choć dobrze, że Sevilla straciła formę.
Nie ma co liczyć w tej kolejce na stratę punktów Realu. Bardzo liczę, że Atletico pokaże Realowi jak się grać.
0
Też ich lubię, choć w Anglii najbardziej Liverpool. Niestety z Mourinho nie odbudują się.
0
Mnie to nawet cieszy, chciałbym żeby Mourinho wyleciał.
0
Spokojnie, zdarza się. Widziałem, że zaraz ktoś zauważy i poprawicie. ;)
0
Wszystkie prace zostały bardzo fajnie wykonane. Miło, że przynajmniej o mnie wspomnieliście.
0
Dokładnie. Niestety pewnie Enrique i tak będzie stawiać na Gomesa..
0
Szkoda, że drewniany Gomesa zabiera minuty Aleni, spokojnie mógłby zagrać z takimi przeciwnikami jak Granada. Oby w nowym sezonie dostał więcej minut. Trzeba nasz diamencik szlifować.