0

Spokojnie, zdarza się. Widziałem, że zaraz ktoś zauważy i poprawicie. ;)

0

Wszystkie prace zostały bardzo fajnie wykonane. Miło, że przynajmniej o mnie wspomnieliście.

0

Dokładnie. Niestety pewnie Enrique i tak będzie stawiać na Gomesa..

0

Szkoda, że drewniany Gomesa zabiera minuty Aleni, spokojnie mógłby zagrać z takimi przeciwnikami jak Granada. Oby w nowym sezonie dostał więcej minut. Trzeba nasz diamencik szlifować.

0

Żenujące. Banda kretynów, która psuj.ę piękno futbolu.

0

Spodziewałem się trochę więcej.

0

Mam takie same zdanie. Dla niego też będzie lepiej jak odejdzie. Najbardziej boli strata wielkich pieniędzy.

0

Przykre właśnie to jest. Guardiola to potrafił zrobić kawał świetnego piłkarza, przykładem są - Busquets i Pedro.

0

Dokładnie, po kilku sekundach to widać. Już nie chcę się pastwić nad Gomesem, ale niestety Barca to za wysokie progi. Najlepiej dla Barcy i Andre byłoby żeby odszedł. Choć skreślanie go po jednym sezonie jest trochę niesprawiedliwe.

0

Mamy młodziana na boisku. Już wolałbym żeby Enrique na młodych niż Gomesa. Niestety tak, nie będzie...

2

Rakitic dziś jednym z lepszych na boisku. Zasłużył na tą bramkę.

0

Może mają jakiegoś Cosmos ?

0

Uff! Brawo dla Paco oraz świetne zachowanie Suareza! Dobijcie ten mecz! Czekam na Inieste za Gomesa.

0

Enrique Iniesta!

0

Liczę na trochę magii Neymara. ;) Vamos!

0

Wpisałem 4 zamiast 3 z rozpędu.

0

Całe szczęście, że nie gramy 3-4-3, szczególnie z Jordim w obronie. W ustawieniu 3-4-3 Alba pasowałby idealnie jako wahadłowy.



Vamos Barca!

0

Poczekaj jeszcze, przed nami kluczowy moment, pojedynek Realu z Atletico oraz Barcą, jeśli przegrają z nami i chociaż zremisują z Atletico, mistrzostwo będzie w naszych rękach.

0

Była dziś mała szans na stratę pkt przez Realu, niestety nie udało się, ale teraz najważniejsze aby Barca wygrała te trzy spotkania przed Realem, z Sevillą będzie cieżko wygrać.

0

Przynajmniej nie będzie bramki z rożnego w 85+ minucie Ramosa.

0

Juventus ich pyknie.

0


Niesamowity jest! Przy okazji piękne widoki. ;)

1


Piękny utwór, :)

1

Niech sobie i Real ma pierwszy ten milion.

3

Jeden z moich ulubionych cykli na stronie.

2

Oby Enrique wpuścił go w około 70' minuty. Niech się chłopak ogrywa i poczuje trochę presji.

13

Moja wersja kalendarza. ;)

1920x1080 (16:9) - http://pasteboard.co/QwveJl5DO.jpg
1440x900 (16:10) - http://pasteboard.co/QwtVVfkVS.jpg
1600x1200 (4:3) - http://pasteboard.co/QwuASXtCM.jpg

1

świetna robota! Niebawem wstawię swoją wersje. :)

0

Chyba każdy facet zazdrości, nie dość, że ma tyle sukcesów w reprezentacji, klubie i mnóstwo pieniędzy to jeszcze taką kobiete.

0

Też wolałbym aby Tottenham był mistrzem, niestety wątpię. Chelsea może jeszcze dwa razy przegrać, a Koguty raczej nie wygrają wszystkie, ale może być jesczze ciekawie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?