Szkoda, że drewniany Gomesa zabiera minuty Aleni, spokojnie mógłby zagrać z takimi przeciwnikami jak Granada. Oby w nowym sezonie dostał więcej minut. Trzeba nasz diamencik szlifować.
Dokładnie, po kilku sekundach to widać. Już nie chcę się pastwić nad Gomesem, ale niestety Barca to za wysokie progi. Najlepiej dla Barcy i Andre byłoby żeby odszedł. Choć skreślanie go po jednym sezonie jest trochę niesprawiedliwe.
Poczekaj jeszcze, przed nami kluczowy moment, pojedynek Realu z Atletico oraz Barcą, jeśli przegrają z nami i chociaż zremisują z Atletico, mistrzostwo będzie w naszych rękach.
Była dziś mała szans na stratę pkt przez Realu, niestety nie udało się, ale teraz najważniejsze aby Barca wygrała te trzy spotkania przed Realem, z Sevillą będzie cieżko wygrać.
Też wolałbym aby Tottenham był mistrzem, niestety wątpię. Chelsea może jeszcze dwa razy przegrać, a Koguty raczej nie wygrają wszystkie, ale może być jesczze ciekawie.
0
Spokojnie, zdarza się. Widziałem, że zaraz ktoś zauważy i poprawicie. ;)
0
Wszystkie prace zostały bardzo fajnie wykonane. Miło, że przynajmniej o mnie wspomnieliście.
0
Dokładnie. Niestety pewnie Enrique i tak będzie stawiać na Gomesa..
0
Szkoda, że drewniany Gomesa zabiera minuty Aleni, spokojnie mógłby zagrać z takimi przeciwnikami jak Granada. Oby w nowym sezonie dostał więcej minut. Trzeba nasz diamencik szlifować.
0
Żenujące. Banda kretynów, która psuj.ę piękno futbolu.
0
Spodziewałem się trochę więcej.
0
Mam takie same zdanie. Dla niego też będzie lepiej jak odejdzie. Najbardziej boli strata wielkich pieniędzy.
0
Przykre właśnie to jest. Guardiola to potrafił zrobić kawał świetnego piłkarza, przykładem są - Busquets i Pedro.
0
Dokładnie, po kilku sekundach to widać. Już nie chcę się pastwić nad Gomesem, ale niestety Barca to za wysokie progi. Najlepiej dla Barcy i Andre byłoby żeby odszedł. Choć skreślanie go po jednym sezonie jest trochę niesprawiedliwe.
0
Mamy młodziana na boisku. Już wolałbym żeby Enrique na młodych niż Gomesa. Niestety tak, nie będzie...
2
Rakitic dziś jednym z lepszych na boisku. Zasłużył na tą bramkę.
0
Może mają jakiegoś Cosmos ?
0
Uff! Brawo dla Paco oraz świetne zachowanie Suareza! Dobijcie ten mecz! Czekam na Inieste za Gomesa.
0
Enrique Iniesta!
0
Liczę na trochę magii Neymara. ;) Vamos!
0
Wpisałem 4 zamiast 3 z rozpędu.
0
Całe szczęście, że nie gramy 3-4-3, szczególnie z Jordim w obronie. W ustawieniu 3-4-3 Alba pasowałby idealnie jako wahadłowy.
Vamos Barca!
0
Poczekaj jeszcze, przed nami kluczowy moment, pojedynek Realu z Atletico oraz Barcą, jeśli przegrają z nami i chociaż zremisują z Atletico, mistrzostwo będzie w naszych rękach.
0
Była dziś mała szans na stratę pkt przez Realu, niestety nie udało się, ale teraz najważniejsze aby Barca wygrała te trzy spotkania przed Realem, z Sevillą będzie cieżko wygrać.
0
Przynajmniej nie będzie bramki z rożnego w 85+ minucie Ramosa.
0
Juventus ich pyknie.
0
Niesamowity jest! Przy okazji piękne widoki. ;)
1
Piękny utwór, :)
1
Niech sobie i Real ma pierwszy ten milion.
3
Jeden z moich ulubionych cykli na stronie.
2
Oby Enrique wpuścił go w około 70' minuty. Niech się chłopak ogrywa i poczuje trochę presji.
13
Moja wersja kalendarza. ;)
1920x1080 (16:9) - http://pasteboard.co/QwveJl5DO.jpg
1440x900 (16:10) - http://pasteboard.co/QwtVVfkVS.jpg
1600x1200 (4:3) - http://pasteboard.co/QwuASXtCM.jpg
1
świetna robota! Niebawem wstawię swoją wersje. :)
0
Chyba każdy facet zazdrości, nie dość, że ma tyle sukcesów w reprezentacji, klubie i mnóstwo pieniędzy to jeszcze taką kobiete.
0
Też wolałbym aby Tottenham był mistrzem, niestety wątpię. Chelsea może jeszcze dwa razy przegrać, a Koguty raczej nie wygrają wszystkie, ale może być jesczze ciekawie.