Widać, że jest zmęczony i ms dość. Cóż, sezon do zapomnienia, kiedyś musiał nadejść taki słaby okres. Ja już nie mogę si doczekać nowego sezonu. :) Najgorsze jest to, że straciliśmy mnóstwo nerwów.
Parząc na taką grę ma się łzy w oczach. Kolejny raz kończę oglądać mecz ukochanej mocno zraniony. Tyle czekania na marnę. Ciężko się pozbierać.
Leciutka wiara e głowie wiary jest, głównie z miłości do klubu. Szczerze jestem już przygotowany na stratę tego sezonu.
Cóż nie ma co się smucić i denerwować, na jednym sezonie wszystko się nie kończy. Za rok zaczynamy wszystko od nowa, jeszcze wrócimy silniejsi! Barca jest wielka i jeszcze nie raz wszystkim to pokaże.
Visca el Barca! Barca na zawsze w moim sercu. Mam nadzieje, że większość kibiców także zachowa w swoim sercu. Nie bronię nikomu krytykować, ale gdy klub jest zraniony, trzeba jeszcze mocniej wspierać.
"Do utraty sił" mocno średni film, jedynie duży plus dla kreacji Jake. Dla mnie "Wściekły byk" jest fenomenalny, De Niro znakomity, tak jak reżyseria Scorsese. Oczywiście "Rocky" również jest świetny.
Z tych ostatnich filmów bokserskich "Creed" daje radę.
No wreszcie, tylko ciekawe kto będzie chciał pracować, jak tam jest istny burdel, gdzie trener nie otrzymuje wynagrodzenia. Jestem bardzo ciekaw kogo zatrudnią.
Bardzo dobrze, że Arsenal przegrywa. Mam nadzieje, że nie awansują do LM. Szkoda, że Everton raczej nie da rady. Chciałbym żeby czwórka angielskich zespołów wyglądała tak - Chelsea, Liverpool, Tottenham oraz Everton.
Zdecydowanie ustawienie na drugim obrazku bardziej mnie przekonuje. Jeśli w tak ważnym meczu Enrique postawi na Gomesa może być niekolorowo w środku pola.
1
Widać, że jest zmęczony i ms dość. Cóż, sezon do zapomnienia, kiedyś musiał nadejść taki słaby okres. Ja już nie mogę si doczekać nowego sezonu. :) Najgorsze jest to, że straciliśmy mnóstwo nerwów.
4
Kompletnie nie rozumiem braku Alby, cholera brakowało współpracy Jordiego z Neymarem na lewej stronie. Niestety Enrique pokazał swoją słabość.
1
Dokładnie. Rzygam kibicami, którzy są tylko ze względu na trofea. Miłość do klubu najważniejsza!
0
Ale ostatnio tej szybkości nie widać.
2
Parząc na taką grę ma się łzy w oczach. Kolejny raz kończę oglądać mecz ukochanej mocno zraniony. Tyle czekania na marnę. Ciężko się pozbierać.
Leciutka wiara e głowie wiary jest, głównie z miłości do klubu. Szczerze jestem już przygotowany na stratę tego sezonu.
Cóż nie ma co się smucić i denerwować, na jednym sezonie wszystko się nie kończy. Za rok zaczynamy wszystko od nowa, jeszcze wrócimy silniejsi! Barca jest wielka i jeszcze nie raz wszystkim to pokaże.
Visca el Barca! Barca na zawsze w moim sercu. Mam nadzieje, że większość kibiców także zachowa w swoim sercu. Nie bronię nikomu krytykować, ale gdy klub jest zraniony, trzeba jeszcze mocniej wspierać.
0
Tylko ma żółtą kartkę, może tak czerwona?
1
Enrique jest cholernie dziwny, gdzie jest Alba?
0
No to przy kontrach Juve będe mieć stany przedzawałowe.
Przecież Dybala i Cuadrado będą wchodzić jak w masło, szybkość Mathieu jest kilkukrotnie niższa.
1
Było to pewne. Cóż Messi będzie musiał zagrać świetny mecz. Niech się kibice Realu cieszą a jeszcze im Messi zamknie mordki.
1
"Do utraty sił" mocno średni film, jedynie duży plus dla kreacji Jake. Dla mnie "Wściekły byk" jest fenomenalny, De Niro znakomity, tak jak reżyseria Scorsese. Oczywiście "Rocky" również jest świetny.
Z tych ostatnich filmów bokserskich "Creed" daje radę.
0
Kolejny debilny tekst.
0
Jest oczywiście, wystarczy spojrzeć na jakość obecnego środka pola.
0
Średnio to wygląda, lepiej jakby zagrali 4-3-3 z Mascherano na DP oraz w środku Pique z Umtitim.
0
No wreszcie, tylko ciekawe kto będzie chciał pracować, jak tam jest istny burdel, gdzie trener nie otrzymuje wynagrodzenia. Jestem bardzo ciekaw kogo zatrudnią.
0
Też tak obstawiam.
0
Cholernie mi brak naszego Diabełka. Pewnie piłkarzom w szatni bardzo go im brak.
Gdy zobaczę go w innej koszulce przeciw Barcelonie, będe czuć się bardzo dziwnie.
1
Buffon jest jednym z moich uwielbianych zawodników, którzy grają poza Barca.
Mimo iż mam ogromną sympatią do Włocha, mam nadzieje, że dziś wpuści przynajmniej jednego gola.
1
Wiadomo, że to jest żałosne, ale także żałosne jest w tak ważnym momencie wystawianie zawodnika, który nic nie w nosi.
0
Dziadostwo, tylko wszystko w futbolu chcą zniszczyć. Jebana Fifa jeszcze się nie nażarła zielonymi papierkami.
0
Bardzo dobrze, że Arsenal przegrywa. Mam nadzieje, że nie awansują do LM. Szkoda, że Everton raczej nie da rady. Chciałbym żeby czwórka angielskich zespołów wyglądała tak - Chelsea, Liverpool, Tottenham oraz Everton.
2
Dla mnie nie ma takiej opcji. Mascherano musi tam zagrać!
0
Też sobie nie przypominam, ale w tej lidze wszystko jest możliwe.
1
Zdecydowanie ustawienie na drugim obrazku bardziej mnie przekonuje. Jeśli w tak ważnym meczu Enrique postawi na Gomesa może być niekolorowo w środku pola.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Ne łudzę się, że zostanie odpuszczony karą.
0
Mascherano da radę!!
0
Wczorajsze nerwy chyba to spowodowały. :)
0
No i przeliczyłem się. Eh szkoda.
0
No masz racje, głupota z mojej strony..
1
Brawo Kędziora! Trzy punkty dla Kolejorza!