1

Widać, że jest zmęczony i ms dość. Cóż, sezon do zapomnienia, kiedyś musiał nadejść taki słaby okres. Ja już nie mogę si doczekać nowego sezonu. :) Najgorsze jest to, że straciliśmy mnóstwo nerwów.

4

Kompletnie nie rozumiem braku Alby, cholera brakowało współpracy Jordiego z Neymarem na lewej stronie. Niestety Enrique pokazał swoją słabość.

1

Dokładnie. Rzygam kibicami, którzy są tylko ze względu na trofea. Miłość do klubu najważniejsza!

0

Ale ostatnio tej szybkości nie widać.

2

Parząc na taką grę ma się łzy w oczach. Kolejny raz kończę oglądać mecz ukochanej mocno zraniony. Tyle czekania na marnę. Ciężko się pozbierać.

Leciutka wiara e głowie wiary jest, głównie z miłości do klubu. Szczerze jestem już przygotowany na stratę tego sezonu.

Cóż nie ma co się smucić i denerwować, na jednym sezonie wszystko się nie kończy. Za rok zaczynamy wszystko od nowa, jeszcze wrócimy silniejsi! Barca jest wielka i jeszcze nie raz wszystkim to pokaże.

Visca el Barca! Barca na zawsze w moim sercu. Mam nadzieje, że większość kibiców także zachowa w swoim sercu. Nie bronię nikomu krytykować, ale gdy klub jest zraniony, trzeba jeszcze mocniej wspierać.

0

Tylko ma żółtą kartkę, może tak czerwona?

1

Enrique jest cholernie dziwny, gdzie jest Alba?

0

No to przy kontrach Juve będe mieć stany przedzawałowe.

Przecież Dybala i Cuadrado będą wchodzić jak w masło, szybkość Mathieu jest kilkukrotnie niższa.

1

Było to pewne. Cóż Messi będzie musiał zagrać świetny mecz. Niech się kibice Realu cieszą a jeszcze im Messi zamknie mordki.

1

"Do utraty sił" mocno średni film, jedynie duży plus dla kreacji Jake. Dla mnie "Wściekły byk" jest fenomenalny, De Niro znakomity, tak jak reżyseria Scorsese. Oczywiście "Rocky" również jest świetny.

Z tych ostatnich filmów bokserskich "Creed" daje radę.

0

Kolejny debilny tekst.

0

Jest oczywiście, wystarczy spojrzeć na jakość obecnego środka pola.

0

Średnio to wygląda, lepiej jakby zagrali 4-3-3 z Mascherano na DP oraz w środku Pique z Umtitim.

0

No wreszcie, tylko ciekawe kto będzie chciał pracować, jak tam jest istny burdel, gdzie trener nie otrzymuje wynagrodzenia. Jestem bardzo ciekaw kogo zatrudnią.

0

Też tak obstawiam.

0

Cholernie mi brak naszego Diabełka. Pewnie piłkarzom w szatni bardzo go im brak.

Gdy zobaczę go w innej koszulce przeciw Barcelonie, będe czuć się bardzo dziwnie.

1

Buffon jest jednym z moich uwielbianych zawodników, którzy grają poza Barca.

Mimo iż mam ogromną sympatią do Włocha, mam nadzieje, że dziś wpuści przynajmniej jednego gola.

1

Wiadomo, że to jest żałosne, ale także żałosne jest w tak ważnym momencie wystawianie zawodnika, który nic nie w nosi.

0

Dziadostwo, tylko wszystko w futbolu chcą zniszczyć. Jebana Fifa jeszcze się nie nażarła zielonymi papierkami.

0

Bardzo dobrze, że Arsenal przegrywa. Mam nadzieje, że nie awansują do LM. Szkoda, że Everton raczej nie da rady. Chciałbym żeby czwórka angielskich zespołów wyglądała tak - Chelsea, Liverpool, Tottenham oraz Everton.

2

Dla mnie nie ma takiej opcji. Mascherano musi tam zagrać!

0

Też sobie nie przypominam, ale w tej lidze wszystko jest możliwe.

1

Zdecydowanie ustawienie na drugim obrazku bardziej mnie przekonuje. Jeśli w tak ważnym meczu Enrique postawi na Gomesa może być niekolorowo w środku pola.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Ne łudzę się, że zostanie odpuszczony karą.

0

Mascherano da radę!!

0

Wczorajsze nerwy chyba to spowodowały. :)

0

No i przeliczyłem się. Eh szkoda.

0

No masz racje, głupota z mojej strony..

1

Brawo Kędziora! Trzy punkty dla Kolejorza!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?