0

Zobaczymy we wtorek kto ma racje. :)

0

Gdzieś w głowie i sercu mam nadzieje, ale jednak Juve, to znacznie bardziej klasowy zespół. Jeśli Juve przejdzie, to mam nadzieje, że Buffon podniesie ten puchar.

0

Fatalna to jest sytuacja dla Barcy. Bayern może sobie pozwolić na strate bramek. Może i jestem naiwny, ale nadal mam nadzieje, że Lewy jednak awansuję.

0

Ja bym teraz wskazywał faworyta na Juventus. Czas pokaże.

0

Wygląda na to, że Bayern zagra w obronie Alaba - Benat. Bayern pewnie straci bramkę, mimo to liczę na wynik 2-3.

Niestety jeśli Real przejdzie Bayern stawią przed wielką szansą obroną tytułu, chyba tylko Juve może ich powstrzymać.

0

Tak fatalna sytuacja nie jest.

2

Nigdy nie będzie takich geniuszy futbolu jak Iniesta, Xavi czy Messi. Aż nie chce się pomyśleć jak odejdzie Iniesta i Messi.

0

Mój skład w Football Manager. Co o nim d sądzicie?
Ostatnio udało się rozbić Real Madryt 5-1 :)

http://www.futhead.com/17/squads/5803586/
W szerokim składzie gdzie jest puste miejsce Palencia

0

Już się zrehabilitował. Nawet dziś siateczka założona.

12

Ależ Roberto ma zaciąg na bramkę. Cholera gdyby był ktoś na prawą obronę, nasza pomoc z Roberto wyglądała by znacznie lepiej.

Nie kupując zmienika dla Vidala, to kompletny absurd. Ta kasa w połowie, która została wyłożona na Gomesa, powinna pójść na prawego obrońce, kompletnie nie rozumiem transferu Portugalczyka, Roberto powinien grać tam gdzie męczymy się z Andre.

Chciałbym, aby nasza pomoc w przyszłym sezonie wyglądała tak - Busquets - Roberto - Thiago, niestety Thiago raczej nie do wyciągnięcia z Bayernu.

2

Paco jeszcze nie ma określać złym transferem, jeszcze może okazać się dobrym zmienikiem. Widać, że więcej mu wychodzi niż Andre i nie widać strachu w oczach. Gdyby Alcácer dostawał więcej szans od Enrique, na pewno miałby lepsze zgranie.

Vamos Alcácer!

0

Szkoda, że Enrique nigdy nie zaufał Palenci.

0

Zasługuję ten kto zdobędzie więcej punktów. Jeszcze aż sześć meczy, jeśli wygramy z Realem sprawa mistrzostwa będzie otwarta.

0

Nie ma co jeszcze przesądzać, jak widać jeszcze z każdym Real jak i Barca mogą mieć problemy. Patrząc na kalendarz Real ma pojedynki z Sevillą, Valencią czy Celtą.

Prawda jest taka, że teraz tylko Real może przegrać, oni maja kartę w swojej ręce. Pozostaje czekać.

Jeszcze nie wygramy ligi trzeci raz z rzędu tragedii nie będzie. Trzeba liczyć się z tym, że zawsze mistrzem nie da się być.

0

Isco pokazał klasę.

0

Ciężko będzie Gijon zremisować. Pewnie Kross wejdzie i Ramos zamknie mecz.

1

Pytanie do graczy FM. Jakiego obrońce polecacie za 15mln? Niekoniecznie musi, to być kluczowy zawodnik raczej na zmianę.

0

To rzeczywiście. Skopiowałem jak było.

0

Takie pogromy raczej nie będzie. Ale miło by było. ;)

36

"Ból jest jeszcze nieco zbyt mocny. Dlatego też nie mogłem wczoraj zagrać. W Leverkusen nie zagram ze względu na zawieszenie. Jednakże na mecz z Realem na pewno wrócę!"

Oby Lewy zapakował dwie brameczki!

0

Nie Ronaldo a Lewandowski ustrzeli dublet. Jeszcze Real niech nie będzie taki pewny. Real w sytuacji grania z przewagą powinien zamknąć mecz. Bayern na pewno postawi na wszystko.

0

Zawsze może się trafić gorszy sezon, ale jeszcze nie ma co spisywać na straty.

4

Takie podejście, to ja rozumiem. Jeśli nawet odpadniemy, to jestem w stanie im wybaczyć tą słabą postawę w wielu meczach

Każdy klub z potęgi ma gorsze momenty, wystarczy spojrzeć na osiągniecie Bayernu czy Realu na arenie europejskiej czy krajowej. Każdy by chciał wygrywać non stop, ale, to jest mało realne.

Trzeba pamiętać jak wiele nam ostatnio dali. Futbol jest jak życie, nie zawsze bedzie kolorowy.

Nadal wierzę w awans. Visca el Barca!

0

Pozostaje wierzyć. ;)

1

Nie jestem zbytnio obeznany w FM. Próbuje kupić Thiago, mam budżet w wysokości 67mln, przy potwierdzeniu transferu wyskakuje budzet został zmniejszony o 74mln. Wie ktoś dlaczego?

0

Zgadzam się. Ta sytuacja Iniesty..

0

Warunkiem w awans jest aby pomoc ruszyła dupę, Oby zagrali Busquets - Roberto - Iniesta. Po prostu musimy rzucić się do ataku nie mamy nic do stracenia. Nadal wierze, ale zdaję sobie sprawę, że Juventus ma genialną obronę.

1

Nie przesadzajmy z tym cudem, Bayern tracąc bramkę wiele jeszcze nie traci. Z resztą Buffon z Juve wygra LM.

0

Bayern wczoraj przez głupotę przegrał, nie trafiając karnego i czerwona kartka, gdyby nie sfrajerzyli meczu spokojnie mogłoby być z 3-1. W rewanżu Bayern będzie bardzo groźny dla Realu. Bayern pewnie rzuci się do ataku, mając na uwadze, że strata bramki nic nie przekreśla.

0

Lewandowski raczej na pewno zagra w rewanżu? Mi się wydaję, że Bayern spokojnie może strzelić dwie bramki. ale niestety Real jest w znakomitej sytuacji.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?