1

Jest sens, ale tylko kibicowanie ukochanej drużynie..

0

losowanie w piątek?

0

Panowie szykujcie się na finał Atletico - Real i obronę tytułu. Ja sobie odpuszcę finał.

0

Stat umysłu. żeby się nie dziwili, jak jeszcze my przyjdziemy a AS Monaco ich wydyma.

Niestety dużo kibiców patrzy na gablote z tytułami. A jeśli przegrywają lecą ostrym mięsem..

3

Losowanie w piątek? Kiedy półfinały?

Jeśli Barca jutro odpadnie, naprawdę pieprze tą edycje i pierwszy raz nie oglądał finału, jedynie zobacz jak Buffon podnosi puchar.

Żeby nie wyjść na hipokrytę, pamiętam sytuacje kiedy sędzia nam pomógł. Bayern został po prostu oszukany.

Jeśli Real obroni tytuł LM, kompletnie mnie nie obejdzie. Po takich skandalach, o kant dupy można obić taką rywalizacje. Niestety futbol staje się coraz brudniejszy.

Zdecydowanie oddanie i miłość do klubu na pierwszym miejscu.

13

Istnym skandalem jest brak czerwa dla Casemiro!

0

Raczej po ptakach. Robben j Ribery słabo grają w ataku. Do tego każda akcja Alaby wszystko psuję. Douglas Costa mógłby namieszać

2

Wielka szkoda, że w pierwszym meczu Bayern nie grał takim składem. Mówcie co chcecie, ale Real miał sporo szczęścia.

Lewandowski za godzinę, zaczyna strzelać brameczki!

7

Dybala ma potencjał na klasowego piłkarza, ale nigdy nie będzie tak genialny jak Messi.

https://media.giphy.com/media/xUA7beZG0SMExfUG9q/giphy.gif

0

A ty starszy jesteś?

2

Jest do przejścia, co pokazały dwie setki w pierwszym pojedynku.

0

Ale nasza pomoc działała jak naoliwiona maszyna. I tak wierze!

1

Neuer jest bardzo dobry, ale genialnego Buffona nie przebije.

Uwielbiam tego Pana, jeśli odpadniemy z Juve, będę mieć nieco mniejszy smutek na sercu.

0

rocznik 1991. :)

0

Bardzo mnie cieszy powrót, nie na stawiam się na coś niesamowitego. David Lynch na pewno tego nie zepsuje i zaskoczy, mistrz wie co robi.

Na pewno wiekowość aktorek będzie odczuwalna. Shelly to moja miłość z dzieciństwa, która nadał pozostaje.

2

Zdecydowanie Twin Peaks! Poza tym MacGyver, Cudowne lata, Alf, Drużyna A, Żar tropików.

Z polskich bez wątpienia 13 posterunek, Miodowe lata i Tajemnica Sagali.

Nadal uwielbiam tego gościa!
http://i288.photobucket.com/albums/ll197/dinosaurdracula/ezgif-2193481858_zps0fvhcr6b.gif

0

Tż bym tak chciał, niestety ciężko żeby tak było. W futbolu słabe sezony są wpisane. Jeszcze możemy do tego wrócić, tylko potrzeba naprawić pomoc.

Możemy się cieszyć, że nie wpadliśmy w tak wielki dół jak AC Milan czy Manchester.

0

Za cholerę nie pójdzie do takiego kraju, dodając do tego, że narodziła mu się dziecko. Jeśli odejdzie, to pewnie do swojego kraju.

0

Nie ma szans, mają znacznie gorszy terminarz.

3

Z Rashforda może być kawał świetnego napastnika. Ma bardzo dobre wyjście dp piłki i wykończenie.

Obecnie jeden z moich ulubionych zawodników w Anglii.

0

Też już nie liczę na to. Poza tym Chelsea zasługuje na mistrza.

0

Tottenham będzie mieć 4pkt. straty.

Niestety Chelsea z trudniejszych rywali ma tylko Everton.

2

Costa mógłby spokojnie brać udział w jakimś konkursie z Ronaldo.

Oby Chelsea przegrało, wtedy Koguty mogą powalczy o mistrza.

0

Wiadomo szansę Bayeru są malutkie. Pewnie robie sobie nadzieje tylko dlatego, że Lewy ma szansę na coś wielkiego i niechęci, aby Real miał krótką drogę do obronny LM..

0

Zobaczymy we wtorek kto ma racje. :)

0

Gdzieś w głowie i sercu mam nadzieje, ale jednak Juve, to znacznie bardziej klasowy zespół. Jeśli Juve przejdzie, to mam nadzieje, że Buffon podniesie ten puchar.

0

Fatalna to jest sytuacja dla Barcy. Bayern może sobie pozwolić na strate bramek. Może i jestem naiwny, ale nadal mam nadzieje, że Lewy jednak awansuję.

0

Ja bym teraz wskazywał faworyta na Juventus. Czas pokaże.

0

Wygląda na to, że Bayern zagra w obronie Alaba - Benat. Bayern pewnie straci bramkę, mimo to liczę na wynik 2-3.

Niestety jeśli Real przejdzie Bayern stawią przed wielką szansą obroną tytułu, chyba tylko Juve może ich powstrzymać.

0

Tak fatalna sytuacja nie jest.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?