- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1450 Culés
Gorące dyskusje
Kgorecki2500
3
-Świadek każde z pytań skwitował milczeniem - powiedział rzecznik prokuratury Piotr Antoni... » Czytaj dalej
70 odpowiedzi
Rastafarnianin
1
Stanowski swoje zrobił, nabił wyświetleń i wpakował go na mine XDA teraz niech sie koleś... » Czytaj dalej
31 odpowiedzi
Deviler
1
Lubicie napoje bez cukru?
16 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1450 Culés
0
Czy tylko mi brakuje tej dominacji Barcelony niemal w każdym meczu? Za Pepa nawet jak przegrywaliśmy to raczej przez brak skuteczności czy może zaangażowania, mecze gdzie rywal naprawdę przez większość meczu potrafił nas zdominować można chyba na palcach jednej ręki policzyć, obecnie niestety oprócz posiadania piłki jest takich spotkań dość sporo co mnie trochę martwi
0
@Phatro No niestety ale ostatni sezon Lucho to jest najgorszy,na Barce wystarczy jak zagra byla jaka drużyna wysokim pressingiem i sie juz gubimy
4
@Phatro Oj tam, każdy musi odpocząć od takich dominacji, Milan w Serie A też kiedyś tak miał, Juve też to pewnie niedługo złapie, Bayern także, teraz kolej na nas
0
@Mns21 Lucho opiera swój styl na dostosowywaniu do rywala co ma swoje plusy i minusy, fajnie że jest to element zaskoczenia w niektórych spotkaniach ale za to jak rywal umie narzucić swój styl to trzeba niestety oglądać taką dominację no i wyniki też to pokazują, Pep nie przegrał chyba żadnego meczu więcej niż 2 golami a Lucho zdarzyło się kilka klęsk, za tryplet jestem mu wdzięczny ale uważam że kolejny trener powinien przywrócić Barcy jej tożsamość no i oby dostał też dobrych wykonawców bo trzon zespołu się starzeje i jak do roku czasu nie będzie już światowej klasy następcy Iniesty to czarno to widzę
0
@Phatro Tż bym tak chciał, niestety ciężko żeby tak było. W futbolu słabe sezony są wpisane. Jeszcze możemy do tego wrócić, tylko potrzeba naprawić pomoc.
Możemy się cieszyć, że nie wpadliśmy w tak wielki dół jak AC Milan czy Manchester.