0

football manager 2016

0

Kogo byście polecili kupić na DP (Zmiennik dla Busquetsa)
chodzi o FM

0

Walczą i grają po chamsku. Obawiam się o kości naszych piłkarzy.

4

Celta u siebie też jest mocna. Wydaje mi się, że nawet jeśli Celta praktycznie o nic nie walczy w lidze, to na pewno będzie chciała ograć Real. Pozostają nam trzy szanse.

0

Data meczu Realu z Celtą jest już oficjalna?

0

Jak na razie ta rezerwa sprawdziła się z przeciwnikami pokroju Leganes i Deportivo, które wczoraj zagrało żenująco, ciekawe czy z lepszymi im pójdzie tak gładko. Oczywiście nie ujmuje im świetnej ławki.

Celta i Sevilla spokojnie mogą coś urwać.

0

Przed ostatnią kolejką i tak będzie Barca mieć mistrzostwo w swoich rękach.

0

Piękny moment. Mam nadzieje, że w przyszłym sezonie Carles dostanie więcej minut.

11

https://wall.alphacoders.com/big.php?i=827764
Może ktoś skorzysta z mojej tapety. ;)

0

Isco i Asensio, to powinni być podstawowi gracze, a Ronaldo i Bale rezerwowi. Jestem ciekaw czy wyjdą takim składem w sobotę.

1

Chyba nieprzespana noc robi swoje. :)

0

Ogląda ktoś ostatnio Valencie? Jest szansa, że Valencia postawi się Śmietankowym?

0

Co, to za data?

1

Niech nawet wygrają 10. Spokojnie, jeszcze przed nimi 5 spotkań, a jedynie Granada jest bardzo słaba.

5

Chyba jedynie Celta może nam pomóc. Po cichu licz ę na Seville, ale wiadomo na wyjedzie grają piach. Z resztą teraz najważniejsze aby wygrać z Espanyolem.

0

'Ma ktoś dobry link Realu?

31

Paco Alcácer będzie świetnym zmiennikiem w przyszłym sezonie. Tylko przyszły trener musi dawać regularną grę, nawet wpuszczać na te dziesięć minut.

Coraz bardziej mnie przekonuje ten transfer.

1

Tak jest Szefuncio! Ależ pewnie strzelił.

2

Bez wątpienia każdy piłkarz zasługuje na szanse drugiego sezonu. Moim zdaniem na pewno zostanie.

0

Bardzo dobrze, niech jak najczęściej mi i nie tylko zamknie usta.

1

Co z tego, że Gomes wydaję się pewniejszy, jak jego zagranie jest słabe i psuje akcje.

Zamknął mi mordkę!

3

Jak zwykle Messi klasa! No, teraz strzelić drugą bramkę i spokojne trzy punkty.

0

W sumie w pierwszym swoim sezonie wiele nam pomógł, chociażby bramką z Realem i Celtą dał ważne trzy punkty. Czas się pożegnać z Mathieu i mu podziękować.

8

Uwielbiam radość Enrique. Nie każdy trener taki jest.

0

Śmieszny człowiek jak te wszystkie żółte banany.

3

Każdy o tym był pewny.

0

Dobre żarty. Alba nie jest głupi. Nie po, to wracał do domu, żeby teraz odchodzi. Jordi zakończy tu karierę!

0

Tak, to musiało się skończyć. Absolutnie wielka legenda Ajaxu, holenderskiego futbolu i oczywiście Barcy.

Ciężko uwierzyć, że odszedł.

0

Prowadzę bloga filmowego. ;)

1

Bronią kluby? Gadając o wynikach Barcy.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?