Celta u siebie też jest mocna. Wydaje mi się, że nawet jeśli Celta praktycznie o nic nie walczy w lidze, to na pewno będzie chciała ograć Real. Pozostają nam trzy szanse.
Jak na razie ta rezerwa sprawdziła się z przeciwnikami pokroju Leganes i Deportivo, które wczoraj zagrało żenująco, ciekawe czy z lepszymi im pójdzie tak gładko. Oczywiście nie ujmuje im świetnej ławki.
Chyba jedynie Celta może nam pomóc. Po cichu licz ę na Seville, ale wiadomo na wyjedzie grają piach. Z resztą teraz najważniejsze aby wygrać z Espanyolem.
W sumie w pierwszym swoim sezonie wiele nam pomógł, chociażby bramką z Realem i Celtą dał ważne trzy punkty. Czas się pożegnać z Mathieu i mu podziękować.
0
football manager 2016
0
Kogo byście polecili kupić na DP (Zmiennik dla Busquetsa)
chodzi o FM
0
Walczą i grają po chamsku. Obawiam się o kości naszych piłkarzy.
4
Celta u siebie też jest mocna. Wydaje mi się, że nawet jeśli Celta praktycznie o nic nie walczy w lidze, to na pewno będzie chciała ograć Real. Pozostają nam trzy szanse.
0
Data meczu Realu z Celtą jest już oficjalna?
0
Jak na razie ta rezerwa sprawdziła się z przeciwnikami pokroju Leganes i Deportivo, które wczoraj zagrało żenująco, ciekawe czy z lepszymi im pójdzie tak gładko. Oczywiście nie ujmuje im świetnej ławki.
Celta i Sevilla spokojnie mogą coś urwać.
0
Przed ostatnią kolejką i tak będzie Barca mieć mistrzostwo w swoich rękach.
0
Piękny moment. Mam nadzieje, że w przyszłym sezonie Carles dostanie więcej minut.
11
https://wall.alphacoders.com/big.php?i=827764
Może ktoś skorzysta z mojej tapety. ;)
0
Isco i Asensio, to powinni być podstawowi gracze, a Ronaldo i Bale rezerwowi. Jestem ciekaw czy wyjdą takim składem w sobotę.
1
Chyba nieprzespana noc robi swoje. :)
0
Ogląda ktoś ostatnio Valencie? Jest szansa, że Valencia postawi się Śmietankowym?
0
Co, to za data?
1
Niech nawet wygrają 10. Spokojnie, jeszcze przed nimi 5 spotkań, a jedynie Granada jest bardzo słaba.
5
Chyba jedynie Celta może nam pomóc. Po cichu licz ę na Seville, ale wiadomo na wyjedzie grają piach. Z resztą teraz najważniejsze aby wygrać z Espanyolem.
0
'Ma ktoś dobry link Realu?
31
Paco Alcácer będzie świetnym zmiennikiem w przyszłym sezonie. Tylko przyszły trener musi dawać regularną grę, nawet wpuszczać na te dziesięć minut.
Coraz bardziej mnie przekonuje ten transfer.
1
Tak jest Szefuncio! Ależ pewnie strzelił.
2
Bez wątpienia każdy piłkarz zasługuje na szanse drugiego sezonu. Moim zdaniem na pewno zostanie.
0
Bardzo dobrze, niech jak najczęściej mi i nie tylko zamknie usta.
1
Co z tego, że Gomes wydaję się pewniejszy, jak jego zagranie jest słabe i psuje akcje.
Zamknął mi mordkę!
3
Jak zwykle Messi klasa! No, teraz strzelić drugą bramkę i spokojne trzy punkty.
0
W sumie w pierwszym swoim sezonie wiele nam pomógł, chociażby bramką z Realem i Celtą dał ważne trzy punkty. Czas się pożegnać z Mathieu i mu podziękować.
8
Uwielbiam radość Enrique. Nie każdy trener taki jest.
0
Śmieszny człowiek jak te wszystkie żółte banany.
3
Każdy o tym był pewny.
0
Dobre żarty. Alba nie jest głupi. Nie po, to wracał do domu, żeby teraz odchodzi. Jordi zakończy tu karierę!
0
Tak, to musiało się skończyć. Absolutnie wielka legenda Ajaxu, holenderskiego futbolu i oczywiście Barcy.
Ciężko uwierzyć, że odszedł.
0
Prowadzę bloga filmowego. ;)
1
Bronią kluby? Gadając o wynikach Barcy.