0

Nie ma co się denerwować i spinać. Jestem przekonany, że jeśli Juventus dojdzie do finału, to jestem przekonany, że nie będzie faworyta i będą mieć takie same szanse jak i Real. Na pewno, to będzie najtrudniejsza linia obrony do przejścia jak Real miał do czynienia w tym sezonie. Dośrodkowania mogą ich zgubić. W ataku Dybala czy Cuardado mogą wiele zdziałać.

Pozostaje czekać ten miesiąc.

0

Co tam tryplet, będzie sextet. ;)

2

Gdyby Atletico nie zagrało żenująca, Real nie grałby tak znacznie lepiej. Oczywiście nie ujmuje nic Realowi.

4

Na pewno będą mieć szanse, ale mniejsze niż Juve. Mimo wszystko, jestem za Starą Damą!

0

Nic dodać, nic ująć. Szkoda, że większość teraz skupia się na obronie LM. I tak Real tym nie przebije pięknej ery Barcy, choć bez wątpienia jest równie wspaniały sukces..

11

Nie przejmuj się tymi złotymi kalesonami. Każdy normalny kibic powie, że Messi jest po prostu lepszy, zaznsczając genialność obu zawodników.

0

Sorry mój błąd. W swoim pierwszym tekście nie dodałem "w historii" :)

0

Buffon przynajmniej mógłby się wykazać. :) Teraz najgorsze jest to, że aż miesiąc czekania, choć i tak najbardziej smuci, że będę czekać tylko na Buffona i Alvesa a nie na swój ukochany klub..

Cóż, mówi się trudno i czekamy na nowych sezon. Te sezon może się zakończyć czarno a przyszły bardziej kolorowy w naszych odcieniach. :)

0

Czy ja mówię, że mieli w tym momencie szczęście. Dziś Atletico na nic nie zasługiwało. Ale szczęścia w tym roku Realu nie można odmówić. Większość, to przyzna.

Tym razem to Juve będzie mieć szczęście we finale bądź AS Monaco!

3

Chyba ci chodzi, że będą najlepszą drużyna świata w tym sezonie? Z tym się zgodzę. Ale, nie uważam, że obrona LM będzie wyznacznikiem najlepszej drużyny w historii.

3

Tu już nie chodzi o te wrzutki i bramki Ramosa. Szczęcię mają i to duże, chociażby kontuzje Bayernu. Sędziowie też im sprzyjają, wystarczy spojrzeć na sytuacje w której Vidal dostaje czerwo a Casemiro nie.

5

Mnie najbardziej śmieszy stwierdzenie, że obrona Realu tytułu będzie oznaczać, że będą najlepszym klubem świata. Najlepszej drużynie nie przystaje przegrywać tak wysoko z odwiecznym rywalem.

Każdy ma prawo samemu interpretować, która drużyna jest najlepsza. Obrona LM nie musi tego oznaczać.

Jeśli już Real jako pierwszy tego dokona, to mam nadzieje, że w przyszłym sezonie Barca trafi na Real i pokaże światu, kto rządzi.

0

Dokładnie pozostanie wielki niesmak,. Mnie pociesza fakt, że my jako pierwsi zdobyliśmy sextet.

Moim zdaniem prawdopodobnym finał Real - Juvee nie miałby faworyta. Jeśli Stara Dama wyeliminuje Monaco , jestem spokojny, że mogą pokonać Real. Znakomita gra w obronie, na pewno nie pozwoli łatwo zdobyć gola z głowy, do tego dochodzi świetny taktyk, którym jest Allergi. Ogólnie Real nie będzie mieć tak łatwo jak z Atletico, dzisiaj pokazali, że nie zasłużyli na półfinał jak i finał.

1

Nie spuszczam się. Po uważam, że zagrał kapitalny mecz. Spuszczali się raczej nad Ronaldo.

1

Na pewno nie zagrał tak genialnie jak Messi. Ale trzeba przyznać, że był bardzo skuteczny.

1

Też życzę tego Buffonowi. Ale można także powoli brać do myśli obronę LM Realu.

Przynajmniej sezonowcy uciekną od Barcy. Na pewno sukces Realu nie wpłynie na prawdziwych kibiców Barcy.

0

Era Zidane bez porównania. Real w życiu by nas nie ograł 5-0.

0

My mamy już historyczny sukces, a mianowicie sextet. Dla mnie, to również wielki sukces tak jak obrona LM. Obrona tytułu przez Real i tak, nie będzie oznaczać, że jest lepsza od Barcy. Oba kluby, już na zawsze będą legendarne.

Cóż, trudno się mówi. Wiadomo sukces Realu mocno psują nerwy. Teraz pozostaje dokończyć mecze ukochanej i czekać na nowy sezon.

Dla mnie i tak Barca jest najlepsza! Pokazało, to wielokrotnie miażdżenie Realu wysokimi wynikami.

0

Real 50% na obronę Ligę Mistrzów. Eh, teraz miesiąca czekania. Cóż pieprzyć to.

0

Nie powiedziałbym, Nacho szykował się do wejścia.

0

Jeszcze nie jest źle, na pewno Simeone poukłada lepiej środek pola. Niestety 1-0, to będzie mocno nieciekawie.

0

Chyba pan Ramos właśnie pił melisę.

0

Tak niestety może się zdarzyć.

0

Prawdopodobny skład Atletico:
Oblak, Lucas, Savic, Godin, Filipe, Koke, Saul, Gabi, Carrasco, Griezmann, Gameiro.

Skład wygląda dobrze, największym minusem jest prawa obrona. Dovrze, że jest Gameiro zamiast Torresa.

0

Jestem dużym optymistą, obstawiłem dwie dyszki na wygraną Atletico i Juve.

Vamos Rojiblancos!

9

Arka Gdynia szykuję się do Ligi Europy!

0

Ale Lech sfrajerzy jak przegra. Cholera czekałem na karne..

0

Niech przynajmniej będą te karne.

0

Fajna okładka Marci, ale takiej przyjaźni na boisku nie będzie

0

Dokładnie. Dopóki piłka w grze. Wiadomo każdy mecz Sevilli czy Celty może wyglądać inaczej niż z Realem.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?