0

Fajna okładka Marci, ale takiej przyjaźni na boisku nie będzie

0

Dokładnie. Dopóki piłka w grze. Wiadomo każdy mecz Sevilli czy Celty może wyglądać inaczej niż z Realem.

0

Też tak sobie mówię, ale, to aż tyle czekania.. Mimo wszystko nadal wierzę, oczywiście jakoś przeżyje brak mistrza, co roku nie da rady w Hiszpanii wygrywać

0

Tak grająca Sevilla nie ma szans nam pomóc. Eh, Celta również gra padakę. Oj czarno, to widzę..

0

Piszą, że Atletico bez bocznych obrońców, to Felipe Luis też kontuzjowany?

5

"House of Cards" powraca! Jak zwykle zapowiada się znakomicie.

0

Dla mnie ciekawą opcją na trenera byłby Ronald Koeman, już bardziej wolałbym holendra niż Ernesto Valverde.

0

Każdy mecz, to inna historia. Teraz jest mecz i rewanż.

0

Wiadomo nazwiska trenerów nie oznacza wielkich sukcesów. Guardiola, to pokazał.

Właśnie takim ustawieniem gram w FM i wszystkie puchary Barcy. :D

6

1

Niech już będzie ten Ernesto Valverde, widać, że ma pojęcie o taktyce. Moim marzeniem jest Klopp, ale nierealne.

0

Najlepiej będzie jak ucieknie z Paryża tak jak Marco, najlepiej do Sevilli i Barcy.

6

Może jeszcze Nice osiągnie drugie miejsce i PSG będzie grać el. LM. :D

2

Fajnie by było. Oby Atletico pokazało klasę Białym.

0

Dokładnie, jeśli przegramy walkę o mistrza, to tylko i wyłącznie przez głupie straty punktów, to najbardziej boli-.

0

Aha, to w takim razie, ciekawa opcja.

1

Jeśli Digne miałby odejść, ro ten transfer miałby sens, w innym wypadku po co nam strzeli lewy obrońca? Potrzebujemy drugiego prawego, żeby Roberto zaczął wymiatać w pomocy.

0

Dokładnie raczej tylko Sevilla, niestety obawiam się, że będzie remisy. Boli ta porażka z Malagą. Vamos Sevilla! Wierze w ich wygraną!

2

Lepiej poczekać do rewanżu, ale jak Real przegrałby u siebie, to byłoby pięknie.

1

Ale przynajmniej mogli dać mu te 25 meczy zagrać, chociaż przynajmniej sprzedać za znacznie więcej.

18

Moja wersja kalendarza. Nie chciałem robić ze zdjęciem celebracji Messiego w meczu z Real Madryt, ponieważ KamQiX już użył. Może komuś takie zdjęcie wpadnie w oko.

16:9 (1920x1080)
http://i.imgur.com/Aut6nVE.jpg

16:10 (1440x900)
http://i.imgur.com/z3cV08X.jpg

4:3 (1600x1200)
http://i.imgur.com/USz6Kgu.jpg

1

Na miejscu Thiago rozważył bym odejście. Gwarantowane miejsce w pierwszym składzie i przed sobą genialny atak. Niestety Bayern nie,puści go. Najgłupsze pozbycie się znakomitego pomocnika, tak spieprzyć potrafi tylko Barca..

2

Świetna robota. Może zrobię swoją wersje. :)

8

Piękne wyniki dla Liverpoolu. Manchaster City a także United po remisie. Mam nadzieje, że The Reds nie wtopią głupio z Watfordem.

4

Nie powiedziałbym.

0

Jak myślicie Atletico jest w stanie wcisnąć z dwie bramki?

0

Przecież chyba zawsze grają Godin - Savic. Nie w takich sytuacjach już Altetcio sobie świetnie radziło. Jestem pewien, że Real będzie się męczyć. Ważne, żeby wbili jednego gola.

0

Oczywiście ja tak.

11

To jest jego dom! Nie ma opcji, żeby odszedł.

0

Muszą awansować! Jak widać jest sporo dobrych z potencjałem młodych graczy. Mam nadzieje, że w nowym sezonie Palencia dostanie szanse.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?