Też tak sobie mówię, ale, to aż tyle czekania.. Mimo wszystko nadal wierzę, oczywiście jakoś przeżyje brak mistrza, co roku nie da rady w Hiszpanii wygrywać
Jeśli Digne miałby odejść, ro ten transfer miałby sens, w innym wypadku po co nam strzeli lewy obrońca? Potrzebujemy drugiego prawego, żeby Roberto zaczął wymiatać w pomocy.
Moja wersja kalendarza. Nie chciałem robić ze zdjęciem celebracji Messiego w meczu z Real Madryt, ponieważ KamQiX już użył. Może komuś takie zdjęcie wpadnie w oko.
Na miejscu Thiago rozważył bym odejście. Gwarantowane miejsce w pierwszym składzie i przed sobą genialny atak. Niestety Bayern nie,puści go. Najgłupsze pozbycie się znakomitego pomocnika, tak spieprzyć potrafi tylko Barca..
Przecież chyba zawsze grają Godin - Savic. Nie w takich sytuacjach już Altetcio sobie świetnie radziło. Jestem pewien, że Real będzie się męczyć. Ważne, żeby wbili jednego gola.
0
Fajna okładka Marci, ale takiej przyjaźni na boisku nie będzie
0
Dokładnie. Dopóki piłka w grze. Wiadomo każdy mecz Sevilli czy Celty może wyglądać inaczej niż z Realem.
0
Też tak sobie mówię, ale, to aż tyle czekania.. Mimo wszystko nadal wierzę, oczywiście jakoś przeżyje brak mistrza, co roku nie da rady w Hiszpanii wygrywać
0
Tak grająca Sevilla nie ma szans nam pomóc. Eh, Celta również gra padakę. Oj czarno, to widzę..
0
Piszą, że Atletico bez bocznych obrońców, to Felipe Luis też kontuzjowany?
5
"House of Cards" powraca! Jak zwykle zapowiada się znakomicie.
0
Dla mnie ciekawą opcją na trenera byłby Ronald Koeman, już bardziej wolałbym holendra niż Ernesto Valverde.
0
Każdy mecz, to inna historia. Teraz jest mecz i rewanż.
0
Wiadomo nazwiska trenerów nie oznacza wielkich sukcesów. Guardiola, to pokazał.
Właśnie takim ustawieniem gram w FM i wszystkie puchary Barcy. :D
6
https://mir-s3-cdn-cf.behance.net/project_modules/max_1200/2f86af51917477.58fe883871e2e.png
Przepięknie obrobione zdjęcie naszego Geniusza!
1
Niech już będzie ten Ernesto Valverde, widać, że ma pojęcie o taktyce. Moim marzeniem jest Klopp, ale nierealne.
0
Najlepiej będzie jak ucieknie z Paryża tak jak Marco, najlepiej do Sevilli i Barcy.
6
Może jeszcze Nice osiągnie drugie miejsce i PSG będzie grać el. LM. :D
2
Fajnie by było. Oby Atletico pokazało klasę Białym.
0
Dokładnie, jeśli przegramy walkę o mistrza, to tylko i wyłącznie przez głupie straty punktów, to najbardziej boli-.
0
Aha, to w takim razie, ciekawa opcja.
1
Jeśli Digne miałby odejść, ro ten transfer miałby sens, w innym wypadku po co nam strzeli lewy obrońca? Potrzebujemy drugiego prawego, żeby Roberto zaczął wymiatać w pomocy.
0
Dokładnie raczej tylko Sevilla, niestety obawiam się, że będzie remisy. Boli ta porażka z Malagą. Vamos Sevilla! Wierze w ich wygraną!
2
Lepiej poczekać do rewanżu, ale jak Real przegrałby u siebie, to byłoby pięknie.
1
Ale przynajmniej mogli dać mu te 25 meczy zagrać, chociaż przynajmniej sprzedać za znacznie więcej.
18
Moja wersja kalendarza. Nie chciałem robić ze zdjęciem celebracji Messiego w meczu z Real Madryt, ponieważ KamQiX już użył. Może komuś takie zdjęcie wpadnie w oko.
16:9 (1920x1080)
http://i.imgur.com/Aut6nVE.jpg
16:10 (1440x900)
http://i.imgur.com/z3cV08X.jpg
4:3 (1600x1200)
http://i.imgur.com/USz6Kgu.jpg
1
Na miejscu Thiago rozważył bym odejście. Gwarantowane miejsce w pierwszym składzie i przed sobą genialny atak. Niestety Bayern nie,puści go. Najgłupsze pozbycie się znakomitego pomocnika, tak spieprzyć potrafi tylko Barca..
2
Świetna robota. Może zrobię swoją wersje. :)
8
Piękne wyniki dla Liverpoolu. Manchaster City a także United po remisie. Mam nadzieje, że The Reds nie wtopią głupio z Watfordem.
4
Nie powiedziałbym.
0
Jak myślicie Atletico jest w stanie wcisnąć z dwie bramki?
0
Przecież chyba zawsze grają Godin - Savic. Nie w takich sytuacjach już Altetcio sobie świetnie radziło. Jestem pewien, że Real będzie się męczyć. Ważne, żeby wbili jednego gola.
0
Oczywiście ja tak.
11
To jest jego dom! Nie ma opcji, żeby odszedł.
0
Muszą awansować! Jak widać jest sporo dobrych z potencjałem młodych graczy. Mam nadzieje, że w nowym sezonie Palencia dostanie szanse.