0

Alves ty diable! Oj Śmietany będą mieć z nim katorgę. Piłkarz stworzony na najważniejsze mecze!

0

Alves może pomóc zabrać puchar Realowi!

1

Mnie pod koniec sezonu Paco do siebie przekonał, w nowym sezonie Suarez będzie mieć świetnego zmiennika.

1

Tylko pięniądze poszły na marne z transferu na Paco, który zajął miejsce Sandro. Te pieniądze powinny pójść, chociażby na prawego obrońce. Roberto grałby w tam gdzie powinien, co za tym idzie lepsza jakoś w pomocy.

0

Ja nie płakałem, jak odchodził. Ale na pewno przydałby się teraz. Trudno się mówi. Trzeba kupić jakiegoś klasowego pomocnika i przesunąć Roberto.

7

Cholera, gdyby zostali z nami Fabregas i Thiago, byśmy mieli jeszcze lepszą pomoc niż Real. W zapleczu jeszcze Roberto, Iniesta..

0

O tak Mädchen Amick, to moja miłość z dzieciństwa. Ostatnio powtórzyłem sobie cały serial i młodzieńce uczucie powróciło.

Pomimo, że minęło ponad 20 lat, nadal jest piękna

0

Idealny moment, aby dać szanse Palencii. Pewnie i tak zagra Mascherano.

0

Dokładnie tak myśle.

0

Straciliśmy najlepszą opcje obrońcy. :D

3

Śmieszne jest twierdzenie już teraz, że Real zrobił świetny transfer. Jak na razie na papierze. Przejście do takiego klub jak Real i perspektywa gra jako zmiennik, może mieć wpływ na zawodnika. Czas pokaże.

Żeby nie było, nie twierdze, że Real zrobił dobry interes. Ale i tak transferu Samuela nie przebije. Nie dość, że cena, to jeszcze w pierwszym swoim sezonie, prezentuję najwyższy europejski poziom obrońcy. Ten zakup już można uznać za świetny. Wyprzedzanie przyszłości nie ma sensu, przy ocenie.

Muszę skończyć już ten temat.

0

Nie sądze, że najbardziej utalentowanego. Poza tym potrzebny nam solidny zmiennika na obronę środkową. zawsze znajdą się na jednej więcej niż jeden gracz z największym. potencjałem.

0

Jeśli nie kupimy chociażby Eriksena, Bartomeu będzie skończonym kretynem.

0

Jak nie potrzebne? Dodać do tego klasowego pomocnika i się przekonasz po co. Mają tytuły (jeszcze nie wygrane) a nie tyle co ekipa z tym atakiem.

16

Ale niektórzy przeżywają transfer Theo. Nawet jeszcze nie wiadomo jak będzie w tak wymagąjącym klubie. Jakby tylko jeden młody obrońca z potencjałem był. Trzeba kupić młodego typowego środkowego obrońce a jest ich sporo. Nam każdy może zazdrościć Umtitego w promocyjnej cenir.

Zobaczymy we finale czy powstrzyma Messiego i Neymara. :D

0

Ale naszego ataku nie przebiją,

0

Czyżby wielbiciel Bowiego? :)

0

Też wrzutki mogą ich pokarać, choć lepiej nie pozwalać. Szczególnie gdy nie widzą spalonych.

Z resztą będzie co ma być. Wygra Real, to trudno. Na pewno poczuje nerwy, ale po przespanej nocy będę mieć na to wywalone. Mnie najbardziej interesuję Barca, który w ostatniej dekadzie deklasuje wszystkich a nie losy Realu. Nie dajmy się zwariować.

0

Nie jest aż tak mocny. Barca pokazała, że można ich pokonać. Jeśli Alllegri ustawi odpowiednią taktykę, to jest wielka szansa. Dośrodkowania mogą zgubić Real. Juve w kontrataku może tak samo być zabójcze. Cuardado, Alves i Dybala mogą zrobić wiele. Do tego dochodzi Khedira, który jest lepszy w destruksjii niż Casemiro.

Patrząc na składy obu ekip, Real na tylko trzech pozycjach ma lepszych wykonawców w obecnych dyspozycjach. Dla mnie finał 50-50.

Śmieszy mnie stawianie Realu w roli faworyta. Juventus wyeliminował już praktycznie dwie świetne drużyny, tracąc tylko dwie bramki! Włosi są równie mocni. Obecny Juventus jest znacznie lepszy niż we finale z Barca. A tamten Juventus właśnie wywalił Real.

Jestem w stanie postawić wszystko, że o końcowym rezultacie zdecyduję mały detal.

34

Kolejny tydzień a tu nie ma meczu Barcy w LM. Niech już się kończy ta edycja i Buffon wznosi ten puchar.

0

Jak myślicie Denis Suarez jeszcze dozna przebudzenia?

5

Cholera, że Liverpool nie wygrał. Całe szczęście, że Diabły raczej już polegli z Arsenalem.

The Reds jeszcze grają z West Ham (W) i Middlesbrough (Dom), oby wywalczyli z cztery oczka. Oby zajęli miejsce Arsenalu w LM.

0

Dokładnie, musi to kiedyś nadejść.

0

Też na nic nie liczyłem. Eh, tydzień czekania.

0

Celta na pewno się postawi. Cóż, Barcelona odda puchar na własne życzenie. Trudno, nie będziemy ck roku mistrzem.

2

Nie ma co narzeka, nadal pozostają dwie szanse. Nawet jeśli Celta i Sevilla będą grać o nic, to na pewno powalczą, każdy chcę pokonać Real.

0

Łabędzie Fabiańskirgo oraz tygrysy Grosickiego powalczą o to, kto nie spadnie z Premier League.

Patrząc na terminarz Hull City ma znacznie gorszy. Będzie ciekawie pod koniec.

1

Niestety skuteczność ma znacznie niższą niż Leo.

1

Dobry skład, ale wolałbym jednak Albę, na pewno więcej w ataku by zdziałał z Neymarem.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?