Tylko pięniądze poszły na marne z transferu na Paco, który zajął miejsce Sandro. Te pieniądze powinny pójść, chociażby na prawego obrońce. Roberto grałby w tam gdzie powinien, co za tym idzie lepsza jakoś w pomocy.
Śmieszne jest twierdzenie już teraz, że Real zrobił świetny transfer. Jak na razie na papierze. Przejście do takiego klub jak Real i perspektywa gra jako zmiennik, może mieć wpływ na zawodnika. Czas pokaże.
Żeby nie było, nie twierdze, że Real zrobił dobry interes. Ale i tak transferu Samuela nie przebije. Nie dość, że cena, to jeszcze w pierwszym swoim sezonie, prezentuję najwyższy europejski poziom obrońcy. Ten zakup już można uznać za świetny. Wyprzedzanie przyszłości nie ma sensu, przy ocenie.
Nie sądze, że najbardziej utalentowanego. Poza tym potrzebny nam solidny zmiennika na obronę środkową. zawsze znajdą się na jednej więcej niż jeden gracz z największym. potencjałem.
Ale niektórzy przeżywają transfer Theo. Nawet jeszcze nie wiadomo jak będzie w tak wymagąjącym klubie. Jakby tylko jeden młody obrońca z potencjałem był. Trzeba kupić młodego typowego środkowego obrońce a jest ich sporo. Nam każdy może zazdrościć Umtitego w promocyjnej cenir.
Zobaczymy we finale czy powstrzyma Messiego i Neymara. :D
Też wrzutki mogą ich pokarać, choć lepiej nie pozwalać. Szczególnie gdy nie widzą spalonych.
Z resztą będzie co ma być. Wygra Real, to trudno. Na pewno poczuje nerwy, ale po przespanej nocy będę mieć na to wywalone. Mnie najbardziej interesuję Barca, który w ostatniej dekadzie deklasuje wszystkich a nie losy Realu. Nie dajmy się zwariować.
Nie jest aż tak mocny. Barca pokazała, że można ich pokonać. Jeśli Alllegri ustawi odpowiednią taktykę, to jest wielka szansa. Dośrodkowania mogą zgubić Real. Juve w kontrataku może tak samo być zabójcze. Cuardado, Alves i Dybala mogą zrobić wiele. Do tego dochodzi Khedira, który jest lepszy w destruksjii niż Casemiro.
Patrząc na składy obu ekip, Real na tylko trzech pozycjach ma lepszych wykonawców w obecnych dyspozycjach. Dla mnie finał 50-50.
Śmieszy mnie stawianie Realu w roli faworyta. Juventus wyeliminował już praktycznie dwie świetne drużyny, tracąc tylko dwie bramki! Włosi są równie mocni. Obecny Juventus jest znacznie lepszy niż we finale z Barca. A tamten Juventus właśnie wywalił Real.
Jestem w stanie postawić wszystko, że o końcowym rezultacie zdecyduję mały detal.
0
Alves ty diable! Oj Śmietany będą mieć z nim katorgę. Piłkarz stworzony na najważniejsze mecze!
0
Alves może pomóc zabrać puchar Realowi!
1
Mnie pod koniec sezonu Paco do siebie przekonał, w nowym sezonie Suarez będzie mieć świetnego zmiennika.
1
Tylko pięniądze poszły na marne z transferu na Paco, który zajął miejsce Sandro. Te pieniądze powinny pójść, chociażby na prawego obrońce. Roberto grałby w tam gdzie powinien, co za tym idzie lepsza jakoś w pomocy.
0
Ja nie płakałem, jak odchodził. Ale na pewno przydałby się teraz. Trudno się mówi. Trzeba kupić jakiegoś klasowego pomocnika i przesunąć Roberto.
7
Cholera, gdyby zostali z nami Fabregas i Thiago, byśmy mieli jeszcze lepszą pomoc niż Real. W zapleczu jeszcze Roberto, Iniesta..
7
Sporo tego. ;)
https://scontent.fwaw5-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/18342201_1810993368920249_6531992571788437619_n.jpg?oh=0d77f618075a5b7aca67ce0a9e342373&oe=59C0F1D4
0
O tak Mädchen Amick, to moja miłość z dzieciństwa. Ostatnio powtórzyłem sobie cały serial i młodzieńce uczucie powróciło.
Pomimo, że minęło ponad 20 lat, nadal jest piękna
0
Idealny moment, aby dać szanse Palencii. Pewnie i tak zagra Mascherano.
0
Dokładnie tak myśle.
0
Straciliśmy najlepszą opcje obrońcy. :D
3
Śmieszne jest twierdzenie już teraz, że Real zrobił świetny transfer. Jak na razie na papierze. Przejście do takiego klub jak Real i perspektywa gra jako zmiennik, może mieć wpływ na zawodnika. Czas pokaże.
Żeby nie było, nie twierdze, że Real zrobił dobry interes. Ale i tak transferu Samuela nie przebije. Nie dość, że cena, to jeszcze w pierwszym swoim sezonie, prezentuję najwyższy europejski poziom obrońcy. Ten zakup już można uznać za świetny. Wyprzedzanie przyszłości nie ma sensu, przy ocenie.
Muszę skończyć już ten temat.
0
Nie sądze, że najbardziej utalentowanego. Poza tym potrzebny nam solidny zmiennika na obronę środkową. zawsze znajdą się na jednej więcej niż jeden gracz z największym. potencjałem.
0
Jeśli nie kupimy chociażby Eriksena, Bartomeu będzie skończonym kretynem.
0
Jak nie potrzebne? Dodać do tego klasowego pomocnika i się przekonasz po co. Mają tytuły (jeszcze nie wygrane) a nie tyle co ekipa z tym atakiem.
16
Ale niektórzy przeżywają transfer Theo. Nawet jeszcze nie wiadomo jak będzie w tak wymagąjącym klubie. Jakby tylko jeden młody obrońca z potencjałem był. Trzeba kupić młodego typowego środkowego obrońce a jest ich sporo. Nam każdy może zazdrościć Umtitego w promocyjnej cenir.
Zobaczymy we finale czy powstrzyma Messiego i Neymara. :D
0
Ale naszego ataku nie przebiją,
0
Czyżby wielbiciel Bowiego? :)
0
Też wrzutki mogą ich pokarać, choć lepiej nie pozwalać. Szczególnie gdy nie widzą spalonych.
Z resztą będzie co ma być. Wygra Real, to trudno. Na pewno poczuje nerwy, ale po przespanej nocy będę mieć na to wywalone. Mnie najbardziej interesuję Barca, który w ostatniej dekadzie deklasuje wszystkich a nie losy Realu. Nie dajmy się zwariować.
0
Nie jest aż tak mocny. Barca pokazała, że można ich pokonać. Jeśli Alllegri ustawi odpowiednią taktykę, to jest wielka szansa. Dośrodkowania mogą zgubić Real. Juve w kontrataku może tak samo być zabójcze. Cuardado, Alves i Dybala mogą zrobić wiele. Do tego dochodzi Khedira, który jest lepszy w destruksjii niż Casemiro.
Patrząc na składy obu ekip, Real na tylko trzech pozycjach ma lepszych wykonawców w obecnych dyspozycjach. Dla mnie finał 50-50.
Śmieszy mnie stawianie Realu w roli faworyta. Juventus wyeliminował już praktycznie dwie świetne drużyny, tracąc tylko dwie bramki! Włosi są równie mocni. Obecny Juventus jest znacznie lepszy niż we finale z Barca. A tamten Juventus właśnie wywalił Real.
Jestem w stanie postawić wszystko, że o końcowym rezultacie zdecyduję mały detal.
34
Kolejny tydzień a tu nie ma meczu Barcy w LM. Niech już się kończy ta edycja i Buffon wznosi ten puchar.
0
Jak myślicie Denis Suarez jeszcze dozna przebudzenia?
5
Cholera, że Liverpool nie wygrał. Całe szczęście, że Diabły raczej już polegli z Arsenalem.
The Reds jeszcze grają z West Ham (W) i Middlesbrough (Dom), oby wywalczyli z cztery oczka. Oby zajęli miejsce Arsenalu w LM.
0
Dokładnie, musi to kiedyś nadejść.
0
Też na nic nie liczyłem. Eh, tydzień czekania.
0
Celta na pewno się postawi. Cóż, Barcelona odda puchar na własne życzenie. Trudno, nie będziemy ck roku mistrzem.
2
Nie ma co narzeka, nadal pozostają dwie szanse. Nawet jeśli Celta i Sevilla będą grać o nic, to na pewno powalczą, każdy chcę pokonać Real.
0
Łabędzie Fabiańskirgo oraz tygrysy Grosickiego powalczą o to, kto nie spadnie z Premier League.
Patrząc na terminarz Hull City ma znacznie gorszy. Będzie ciekawie pod koniec.
1
Niestety skuteczność ma znacznie niższą niż Leo.
1
Dobry skład, ale wolałbym jednak Albę, na pewno więcej w ataku by zdziałał z Neymarem.