2

Jednak jestem za Ajaxem!

6

Jeju, ale ten mecz Lecha żałosny.

1

Czyżby rekord Barcy zrównany? Superpuchar Włoch i KMŚ spokojnie wygrają. Najpierw trzeba wygrać LM.

3

Anglia ma sporo znakomitych napadziorów - Kane, Rashford, Vardy. Dawno nie mieli takich killerów.

0

Smutne dwa miesiące. Ale odzyskam trochę spokoju. Dobra wiadomość, że pierw mecz z Realem (prawdopodobnie) i zlanie dupska Śmietanek!

0

Awansują do LE, wzmocnią skład, następnie wygrają LE i powrót do LM.

0

Kurczę byłem przekonany, że mecz przed 17...

1

Mnie tam, pasuje że Arsenal gra słabo, wole z Londynu, Koguty.

0

Jak mnie denerwuje jego ojciec. Neymar sam będzie decydować gdzie będzie grać. Choć pewnie, to kolejna plota.

9

Nie ma innej opcji, The Reds wygrywa i zabiera miejsce Arsenalu w Lidze Mistrzów.

Jeśli Liverpool nie pokona słabego Middlesbrough, to będzie frajerstwo.

Ciekawe kiedy ostatnio nie było Arsenalu w LM? Pewnie Wegner poleci a Sanchez odejdzie gdzieś.

4

Całe szczęcie, że w Bundeslidze są baraże.

1

Wygląda na to, że Dortmund będzie musiał powalczyć o LM.

Chyba jednak nie, właśnie Reus zdobył bramkę. Jeszcze Hoffenheim ma czas strzelić. Będzie ciekawie do ostatniej minuty.

0

Chyba sobie żartujesz. Przy Pitbullu nie ma startu.

0

Bayern i Atletico, to nie ogórki.

10

Szkoda, że kolejny raz nie trafiliśmy na Real w LM. Może za rok się uda. Chciałbym aby Barca ich wywaliła.

0

To jest sprawiedliwość? Nie wierze w tą kasę. Gdyby nawet tak było, to te pieniądze dla Celty mogły ich tylko bardzie zmotywować, a kasa dla sędziego wypaczyć mecz.

1

Moim zdaniem Ronaldo nie zasługuje na tą nagrodę, jest kilku zawodników w Realu, którzy bardziej zasługują. Rozegranie dosłownie kilku świetnych spotkań, nie zasługuje na miano najlepszego.

Jeśli Juventus zgarnia trzy trofea i ktoś z Juventusu nie dostanie tej nagrody będzie śmieszne, patrzą na ostatnie lata. Choć o wyborze najlepszego piłkarza i tak powinny decydować statystyki zawodników.

Dla mnie ta nagroda dawno straciła na wartości. Każdy normalny kibic stwierdzi, że znajdzie się kilku lepszych niż Ronaldo.

1

Cóż, za ponad dwa miesiące rozpoczynamy kolejną batalię o mistrza odnowa. Niestety w tym sezonie się nie uda, szkoda, bo mogliśmy spokojnie w tym roku wygrać.

Nie ma co rozpaczać. Trzeba się podnieść z kolan! Nowy sezon będzie lepszy. Przed nami mały odpoczynek od futbolu.

Trzeba chłopakom wybaczyć ten słaby sezon. Taki solidny kopniak przyda się piłkarzom jak i kibicom.

Visca el Barca!

1

Dokładnie. Kibicowanie tylko dla sukcesu, jest słabe i bez sensu. Powody do zmartwień patrząc na futbol, to ma wielki AC Milan czy Manchaster United.

Porażka boli, ale nie jest to tragedia.

3

To i tak słabo, na tak wielki klub z taką ilością pompowanych pieniędzy.

0

Gdyby nie słaba koncentracja Barcy na Camp Nou z Realem, to nawet sędzia by nie pomógł.

Najgorsza jest przerwa i wyczekiwanie dalszych losów.

0

Zobaczymy za parę dni. Ale raczej tylko remis. Real tego nie sfrajerzy.

0

Moim zdaniem patrząc tylko na aspekt gry i formy, Malaga ma większe szanse na wygraną. Z resztą nie ma sensu gdybać, będzie co ma być.

To było pewne, że w najbliższym czasie Real wygra. Gdybyśny nie wygrali dwa lat pod rząd, byłbym na pewno wkurzony.

Czekamt na nowy sezon i głowa do góry!

2

Cóż, prawdopodobnie w niedziele Barca oddaje mistrza. Mówi się trudno. Nie czuję jakiego większego smutku. Musiał przyjść sezon w którym nie wygramy ligi.

Ale jeszcze poczekajmy, Malaga jest w gazie. Wisi mi, że trenerem jest były zawodnik Śmietan.

0

Vamos Celta! Brameczka Aspasa!

0

Bo prowadzi z Lechem? W poprzednim sezonie jak na warunki polskiej piłki grali świetnie. W tym roku w niczym nie bije Lecha.

Wydaje mi się, że i tak Legia będzie mistrzem. Oby wzmocnili atak.

0

Wszyscy mówią, że Lech, Legia bądź Jagiellonia powalczą o mistrza, a tu psikus Lechia po cichu wzniesie puchar.

Karne dla Lechii słuszne?

1

Raczej ciężko, najpierw 6-0, teraz 3-0..

1

Cholera, Ruch Chorzów coraz bliżej spadku. :(

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?