To jest sprawiedliwość? Nie wierze w tą kasę. Gdyby nawet tak było, to te pieniądze dla Celty mogły ich tylko bardzie zmotywować, a kasa dla sędziego wypaczyć mecz.
Moim zdaniem Ronaldo nie zasługuje na tą nagrodę, jest kilku zawodników w Realu, którzy bardziej zasługują. Rozegranie dosłownie kilku świetnych spotkań, nie zasługuje na miano najlepszego.
Jeśli Juventus zgarnia trzy trofea i ktoś z Juventusu nie dostanie tej nagrody będzie śmieszne, patrzą na ostatnie lata. Choć o wyborze najlepszego piłkarza i tak powinny decydować statystyki zawodników.
Dla mnie ta nagroda dawno straciła na wartości. Każdy normalny kibic stwierdzi, że znajdzie się kilku lepszych niż Ronaldo.
Cóż, za ponad dwa miesiące rozpoczynamy kolejną batalię o mistrza odnowa. Niestety w tym sezonie się nie uda, szkoda, bo mogliśmy spokojnie w tym roku wygrać.
Nie ma co rozpaczać. Trzeba się podnieść z kolan! Nowy sezon będzie lepszy. Przed nami mały odpoczynek od futbolu.
Trzeba chłopakom wybaczyć ten słaby sezon. Taki solidny kopniak przyda się piłkarzom jak i kibicom.
Cóż, prawdopodobnie w niedziele Barca oddaje mistrza. Mówi się trudno. Nie czuję jakiego większego smutku. Musiał przyjść sezon w którym nie wygramy ligi.
Ale jeszcze poczekajmy, Malaga jest w gazie. Wisi mi, że trenerem jest były zawodnik Śmietan.
2
Jednak jestem za Ajaxem!
6
Jeju, ale ten mecz Lecha żałosny.
1
Czyżby rekord Barcy zrównany? Superpuchar Włoch i KMŚ spokojnie wygrają. Najpierw trzeba wygrać LM.
3
Anglia ma sporo znakomitych napadziorów - Kane, Rashford, Vardy. Dawno nie mieli takich killerów.
0
Smutne dwa miesiące. Ale odzyskam trochę spokoju. Dobra wiadomość, że pierw mecz z Realem (prawdopodobnie) i zlanie dupska Śmietanek!
9
https://scontent.fwaw5-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/18556353_1534676196600246_5887294468275615689_n.jpg?oh=b482e51402dcebb1efd05350f49ef2cd&oe=5974D4DB
Dobre zdjęcie. :D
0
Awansują do LE, wzmocnią skład, następnie wygrają LE i powrót do LM.
0
Kurczę byłem przekonany, że mecz przed 17...
1
Mnie tam, pasuje że Arsenal gra słabo, wole z Londynu, Koguty.
0
Jak mnie denerwuje jego ojciec. Neymar sam będzie decydować gdzie będzie grać. Choć pewnie, to kolejna plota.
9
Nie ma innej opcji, The Reds wygrywa i zabiera miejsce Arsenalu w Lidze Mistrzów.
Jeśli Liverpool nie pokona słabego Middlesbrough, to będzie frajerstwo.
Ciekawe kiedy ostatnio nie było Arsenalu w LM? Pewnie Wegner poleci a Sanchez odejdzie gdzieś.
4
Całe szczęcie, że w Bundeslidze są baraże.
1
Wygląda na to, że Dortmund będzie musiał powalczyć o LM.
Chyba jednak nie, właśnie Reus zdobył bramkę. Jeszcze Hoffenheim ma czas strzelić. Będzie ciekawie do ostatniej minuty.
0
Chyba sobie żartujesz. Przy Pitbullu nie ma startu.
0
Bayern i Atletico, to nie ogórki.
10
Szkoda, że kolejny raz nie trafiliśmy na Real w LM. Może za rok się uda. Chciałbym aby Barca ich wywaliła.
0
To jest sprawiedliwość? Nie wierze w tą kasę. Gdyby nawet tak było, to te pieniądze dla Celty mogły ich tylko bardzie zmotywować, a kasa dla sędziego wypaczyć mecz.
1
Moim zdaniem Ronaldo nie zasługuje na tą nagrodę, jest kilku zawodników w Realu, którzy bardziej zasługują. Rozegranie dosłownie kilku świetnych spotkań, nie zasługuje na miano najlepszego.
Jeśli Juventus zgarnia trzy trofea i ktoś z Juventusu nie dostanie tej nagrody będzie śmieszne, patrzą na ostatnie lata. Choć o wyborze najlepszego piłkarza i tak powinny decydować statystyki zawodników.
Dla mnie ta nagroda dawno straciła na wartości. Każdy normalny kibic stwierdzi, że znajdzie się kilku lepszych niż Ronaldo.
1
Cóż, za ponad dwa miesiące rozpoczynamy kolejną batalię o mistrza odnowa. Niestety w tym sezonie się nie uda, szkoda, bo mogliśmy spokojnie w tym roku wygrać.
Nie ma co rozpaczać. Trzeba się podnieść z kolan! Nowy sezon będzie lepszy. Przed nami mały odpoczynek od futbolu.
Trzeba chłopakom wybaczyć ten słaby sezon. Taki solidny kopniak przyda się piłkarzom jak i kibicom.
Visca el Barca!
1
Dokładnie. Kibicowanie tylko dla sukcesu, jest słabe i bez sensu. Powody do zmartwień patrząc na futbol, to ma wielki AC Milan czy Manchaster United.
Porażka boli, ale nie jest to tragedia.
3
To i tak słabo, na tak wielki klub z taką ilością pompowanych pieniędzy.
0
Gdyby nie słaba koncentracja Barcy na Camp Nou z Realem, to nawet sędzia by nie pomógł.
Najgorsza jest przerwa i wyczekiwanie dalszych losów.
0
Zobaczymy za parę dni. Ale raczej tylko remis. Real tego nie sfrajerzy.
0
Moim zdaniem patrząc tylko na aspekt gry i formy, Malaga ma większe szanse na wygraną. Z resztą nie ma sensu gdybać, będzie co ma być.
To było pewne, że w najbliższym czasie Real wygra. Gdybyśny nie wygrali dwa lat pod rząd, byłbym na pewno wkurzony.
Czekamt na nowy sezon i głowa do góry!
2
Cóż, prawdopodobnie w niedziele Barca oddaje mistrza. Mówi się trudno. Nie czuję jakiego większego smutku. Musiał przyjść sezon w którym nie wygramy ligi.
Ale jeszcze poczekajmy, Malaga jest w gazie. Wisi mi, że trenerem jest były zawodnik Śmietan.
0
Vamos Celta! Brameczka Aspasa!
0
Bo prowadzi z Lechem? W poprzednim sezonie jak na warunki polskiej piłki grali świetnie. W tym roku w niczym nie bije Lecha.
Wydaje mi się, że i tak Legia będzie mistrzem. Oby wzmocnili atak.
0
Wszyscy mówią, że Lech, Legia bądź Jagiellonia powalczą o mistrza, a tu psikus Lechia po cichu wzniesie puchar.
Karne dla Lechii słuszne?
1
Raczej ciężko, najpierw 6-0, teraz 3-0..
1
Cholera, Ruch Chorzów coraz bliżej spadku. :(