0

Reakcja kibiców Barcy i pewnie moja, jeśli niestety Realowi się uda.

0

Upss, pomyłeczka.

1

Chyba, to logiczne? Co w tym śmiesznego?
Każdy kibic Barcy nie chciałby, aby jego ukochany przegrał finał.

Kompletnie nie wiem po co ten komentarz..

2

Radwańska jak zwykle szybko odpada. Wątpię żeby wygrała jakiś ceny turniej. Nigdy nie będzie wybitniejszą tenisistką.

11

Wierzę, że Allegri dziś załatwi taktycznie Real. Jeśli postawią na autobus i same kontry, to niestety Rea, na pewno strzeli jakiegoś gola.

Bez wątpienia w środku pola wszystko może się rozegrać, a chociażby Khedira nie jest gorszy niż Casemiro, dla mnie nawet lepszy.

Śmieszą mnie ci, którzy twierdzą, że Real jest mocnym faworytem. Juventus ma również wielką szansę, to wygrać.

Obrona tego pucharu przez Real, na pewno mnie jako kibica Barcelony mocno zirytuję, ale nic na to się nie poradzi, po dwóch dniach po prostu, będę mieć mocno wywalone.

Forza Juve!

3

Na pewno obawa jest, nie ma co się oszukiwać, w lidze portugalskiej poziom jest średni. Poza tym jest wiele przykładów piłkarzy z Portugalii, którzy nie poradzili w lepszych markach. Ale wiadomo każdy przypadek może być inny.

Mimo wszystko, wolę żeby postawić na Vidala i Palencie, a kasę dołożyć na pomocnika. 50 mln, to stanowczo za dużo, zwłaszcza, że nasza pomoc kuleje. Moim zdaniem na prawą obrońce, maksymalnie 30mln, jeśli oczywiście, budżet jest tak okrojony.

0

Bardzo bym chciał aby, tak się stało, ale niestety obawiam się, że Real minimalnie, to wygra.

2

Wreszcie odpowiedni człowiek na stanowisku!

Oby ogarnął tą ekipę, ma wielu znakomitych zawodników klasowej klasy, jak i młodych z wielkim potencjałem. Bez wątpienia z Sampaolim, Argentyna będzie mogła powalczyć o Mistrzostwo Świata, choć nie będzie, to proste.

0

Ciekawe czy jutro Allegri pójdzie w bardzo defensywny futbol. Oby tylko jutro sędzia ogarniał.

1

Najlepszą? Tylko dlatego, że obronią LM. Wiadomo, że będzie to świetny sukces i historyczny, ale przesady. Barca w XXI na pewno nie jest gorsza, a w aspekcie ilości pucharów i w rywalizacji Real na własnym podwórku wygląda lepiej.

Jeden sukces historyczny, ma oceniać?

Żeby nie było, nie umniejszam klasy Realu.

0

Lepiej pójść w torrenty i oczywiście napisy. "House of Cards" mogę oglądać tylko z prawdziwym głosem Kevina i Robin.

0

Nigdy nie wiadomo, czy klasowy Verratti będzie lepiej się prezentować. Choć, wiadomo, chyba każdy by chciał Włocha.

2

Może i się mylę. Ale nie powiedziałbym, że Bellerin da nam więcej, jeśli go kupią. Moim zdaniem Vidal powinien być podstawowym PO.

5

Czy tylko ja jestem zdania, że nie ma potrzeby kupować prawego obrońcy?

Moim zdaniem Vidal powinien dostać zaufanie, a jego zmiennikiem być młoda świeża krew, a mianowicie Palencia. Bardzo brakuje obecnie właśnie młodego wychowanka. Kto wie czy Palencia nie rozwinie się, jak chociażby Busquets.

Raczej i tak ten transfer stanie się faktem. Według mnie szkoda tylko kasy.

0

Wiadomo. Przyjście gwiazd za grube pieniądze, nic nie gwarantuje.

0

Mi nie chodzi tylko o pressing w tym meczu. Chodzi o ogólną postawę Bilbao w tym aspekcie.

0


W taktyce Valverde, że kładzie duże nastawienie na pressing. Wiadomo, pressing, to nie jest wyznacznik wygrania spotkań, ale mi tego bardzo brakuje.

1

Jestem przekonany, że raczej nie. Ernesto przynajmniej ma pojęcie o futbolu europejskim i hiszpańskim. Poza tym znacznie lepiej zna Barcelone.

34

Ernesto ma u mnie pełne zaufanie. Niech robi transfery według swojej wizji w głowie. Nie ma co go już oceniać, poczekajmy Panowie.

Nie obawiam się mocno o transfery, najważniejsze, aby taktyka chodziła jak w zegarku, czego ostatnio brakowało. Marzy mi się lepsza gra w pomocy, większe zaangażowanie z słabszych rywalami oraz pressing. Powodzenia Ernesto! Podnieś z kolan podrażnioną Barceloęe!

Jak tu wytrzymać te bite dwa miesiące? /Już nie mogę wytrzymać!

Visca el Barca1

3

Ciekawą opcją byłby powrót Sancheza i przesunięcie Messiego do środka.

0

Ten Seri wygląda nieźle, choć na pewno ryzyko czy się sprawdzi jest duże. Ale były wielokrotne przypadki, że piłkarze z słabszych klubów stawali się gwiazdami, chociażby N'Golo Kante. Nie wiadomo czy Marco Verratti również by sobie poradził, choć wiadomo Włoch jest ograny z przeciwnikami z wyższej półki (LM)

Mimo wszystko, wolałbym najbardziej Eriksena.

0

Nie dziwię się jak go sprzedadzą w promocji.

1

Oj głupi błąd.

1

Ciekawe czy Casemiro w finale będzie traktowany jak zagubione dziecko przez sędziego .



Jak uważacie kto raczej wygra?

2

Jak on mnie wkurza. Laporta wracaj!

0

Naprawdę tak sądzisz? Na pewno było jakieś spotkanie.

0

Jestem zadowolonym z tego wyboru, choć mogłoby być lepiej. Na pewno taktyka zostanie poprawiona, patrząc na grę Bilbao, zawsze było widać uporządkowaną, a w Barcelonie będzie mieć lepszych wykonawców. Oby wiedział jak naprawić strzępki pomocy po Enrique oraz dawaj więcej szans młodym. Nie ma co osądzać, po połowie sezonu zobaczymy rezultaty i styl gry. Najważniejsze aby miał pomysł w głowie i zbudował z puzzli arcydzieło.

Oby w tym przypadku doświadczenie miało duży wpływ. Bez wątpienia Valverde jest innym typem trenera pod względem charyzmy. Na pewno ma większą wiedze taktyczną od Enrique, w końcu dłużej w tym siedzi.

Jeśli Enrique sonie poradził, to Ernesto tym bardziej, choć wiadomo, że zawsze jest ryzyko. Nigdy nie wiadomo czy fachowiec pokroju Kloppa czy Conte. Przykład Ancelottiego i Zidane, to idealnie pokazuje.d

Panowie czas na nową erę. Witamy na pokładzie Ernesto. Vamos Barca! Już nie mogę się doczekać.

7

0

W końcu jeszcze Lechia Gdańsk będzie mistrzem (przy wygranej z Legią i remisie Lecha)

2

Wiem walczą o baraż. Wole żeby Górnik awansował niż żeby Wisła została.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?