0

Dokładnie. Też nie widzę. Niech spada na drzewo madryckie.

2

Niezbyt dobre zdjęcie dałem. Są zdjęcia gdzie ma mniej tapety. Nie jest tak piękna jak Antonella, ale mi się podoba.

0

Zaraz zobaczę. No rzeczywiście, piękna jest. Nasz Busquets ma gust. :)

9

Dzięki. Przyjemnie się ogląda.
Tak szczęśliwy Messi na boisku będzie jeszcze lepszy. :)

1

Dla mnie każdy sezon, to majstersztyk, Żaden sezon mnie nie męczył. Cholera tyle będzie czekania na kolejny..

4

No i Asensio z większym rywalem i stawką nie gra nic wielkiego, nie Oczywiście nie odpieram chłopakowi talentu i niesamowitego potencjału.

Zobaczymy w przyszłości zbliży się do klasowego poziomu. Niektórzy już za bardzo go wybijają.


Niestety Niemcy ten finał wygrają. Doskonale ich mechanizm w tym meczu działa, do tego widać w tym wszystkim świetna taktykę.

0

Też macie pasek na facebooku gdzie są powiadomienia w kolorze bladego błękitu? Taka pierdoła a mnie irytuje.

6

Ronaldo pewnie czekał na ostatni karny, ale się nie doczekał.

0

Brawo Panie Bravo!

1

Po cholerę ten VAR, jak sędzia ma w dupce.

1

Dokładnie. Jeszcze nie wiadomo co z tych piłkarzy będzie.

3

Bardzo się cieszę, że nie wróci. Zdecydowanie Barca, to za wysokie progi.

0

Mam nadzieje, że w przyszłości zobaczymy mecz z linią pomocy Busquets - Roberto - Alena. Szkoda, że Alena jeszcze taki młody.

3

A mógłby być jednym z najlepszych na swojej pozycji. Jeśli to jest prawda, to facet nie ma żadnych ambicji. Mógłby zaszaleć w Anglii.

0

Jeśli ten chłopak wybrał City, to nie był zbytnio przywiązany do Barcy. Niech sobie spada. Już, to widzę jak będzie kiedyś w pierwszym składzie, jak tam kupują za grube melony.

2

Czyżby Saul zawodnikiem turnieju. Chciałbym chłopaka w Barcy.

Donnarumma wcale nie jest nadzwyczajny.

0

Kurczę 2-2, pewnie Niemcy przejdą jeszcze do finału.

0

Już to widzę, że Arda będzie chciał zamienić Barcelonę na Besiktas.

4

Oby Valverde miał bardziej otwarte oczy niż Enrique. Chłopak musi dostać szanse.

5

Wcześniej wchodziłem z nadzieją o transferze Verrattiego, teraz wchodzę z obawą Paulinho Fichado.

0

Brud i tak na nim zostanie. Niech AC Milan go kopnie w dupsko.

0

A ty jak widzisz w nowym sezonie pozycje PO?

26

Moim zdaniem Valverde powinien grać Vidal/Palencia, Bellerin nic nam wielkiego nie wniesie. Kto wie, może Palencia byłby drugim Busquetsem.

0

Oby na wypożyczeniu nie skończył jak wielu, najlepiej niech ogrywa się w drugiej lidze.

4

Ciężko wskazać ten najlepszy , ale uwielbiam - A Night at the Opera (Queen), L.A. Woman (The Doors), Highway 61 Revisited (Bob Dylan), Exile On Main St. (The Rolling Stones) no i oczywiście The Wall (Pink Floyd)

0

Jak Niemcy wyjdą z grupy z pierwszego, to na kogo trafią?

0

Kompletnie bez sensu.

3

Zarząd sobie kpi z kibiców.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?