Jeśli ten chłopak wybrał City, to nie był zbytnio przywiązany do Barcy. Niech sobie spada. Już, to widzę jak będzie kiedyś w pierwszym składzie, jak tam kupują za grube melony.
Ciężko wskazać ten najlepszy , ale uwielbiam - A Night at the Opera (Queen), L.A. Woman (The Doors), Highway 61 Revisited (Bob Dylan), Exile On Main St. (The Rolling Stones) no i oczywiście The Wall (Pink Floyd)
0
Dokładnie. Też nie widzę. Niech spada na drzewo madryckie.
2
Niezbyt dobre zdjęcie dałem. Są zdjęcia gdzie ma mniej tapety. Nie jest tak piękna jak Antonella, ale mi się podoba.
0
Zaraz zobaczę. No rzeczywiście, piękna jest. Nasz Busquets ma gust. :)
9
Dzięki. Przyjemnie się ogląda.
Tak szczęśliwy Messi na boisku będzie jeszcze lepszy. :)
6
Śliczną dziewczynę ma Jordi Alba.
https://68.media.tumblr.com/c0cb9a0bf2dd556f9df071c675627bbe/tumblr_osekuplD7S1slhv73o1_1280.jpg
1
Dla mnie każdy sezon, to majstersztyk, Żaden sezon mnie nie męczył. Cholera tyle będzie czekania na kolejny..
4
No i Asensio z większym rywalem i stawką nie gra nic wielkiego, nie Oczywiście nie odpieram chłopakowi talentu i niesamowitego potencjału.
Zobaczymy w przyszłości zbliży się do klasowego poziomu. Niektórzy już za bardzo go wybijają.
Niestety Niemcy ten finał wygrają. Doskonale ich mechanizm w tym meczu działa, do tego widać w tym wszystkim świetna taktykę.
0
Też macie pasek na facebooku gdzie są powiadomienia w kolorze bladego błękitu? Taka pierdoła a mnie irytuje.
6
Ronaldo pewnie czekał na ostatni karny, ale się nie doczekał.
0
Brawo Panie Bravo!
1
Po cholerę ten VAR, jak sędzia ma w dupce.
1
Dokładnie. Jeszcze nie wiadomo co z tych piłkarzy będzie.
3
Bardzo się cieszę, że nie wróci. Zdecydowanie Barca, to za wysokie progi.
0
Mam nadzieje, że w przyszłości zobaczymy mecz z linią pomocy Busquets - Roberto - Alena. Szkoda, że Alena jeszcze taki młody.
3
A mógłby być jednym z najlepszych na swojej pozycji. Jeśli to jest prawda, to facet nie ma żadnych ambicji. Mógłby zaszaleć w Anglii.
0
Jeśli ten chłopak wybrał City, to nie był zbytnio przywiązany do Barcy. Niech sobie spada. Już, to widzę jak będzie kiedyś w pierwszym składzie, jak tam kupują za grube melony.
2
Czyżby Saul zawodnikiem turnieju. Chciałbym chłopaka w Barcy.
Donnarumma wcale nie jest nadzwyczajny.
0
Kurczę 2-2, pewnie Niemcy przejdą jeszcze do finału.
0
Już to widzę, że Arda będzie chciał zamienić Barcelonę na Besiktas.
4
Oby Valverde miał bardziej otwarte oczy niż Enrique. Chłopak musi dostać szanse.
5
Wcześniej wchodziłem z nadzieją o transferze Verrattiego, teraz wchodzę z obawą Paulinho Fichado.
0
Brud i tak na nim zostanie. Niech AC Milan go kopnie w dupsko.
0
A ty jak widzisz w nowym sezonie pozycje PO?
17
https://scontent.fwaw5-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/19399793_10158911745555022_6006196362873412854_n.png?oh=4ede125fea427a03b8e9cbe982a66b7b&oe=59D10FA9
26
Moim zdaniem Valverde powinien grać Vidal/Palencia, Bellerin nic nam wielkiego nie wniesie. Kto wie, może Palencia byłby drugim Busquetsem.
0
Oby na wypożyczeniu nie skończył jak wielu, najlepiej niech ogrywa się w drugiej lidze.
4
Ciężko wskazać ten najlepszy , ale uwielbiam - A Night at the Opera (Queen), L.A. Woman (The Doors), Highway 61 Revisited (Bob Dylan), Exile On Main St. (The Rolling Stones) no i oczywiście The Wall (Pink Floyd)
0
Jak Niemcy wyjdą z grupy z pierwszego, to na kogo trafią?
0
Kompletnie bez sensu.
3
Zarząd sobie kpi z kibiców.