Oj Neymar co ty odwaliłeś. Wygląda na to, że klubowo już mu wiszą sukcesy, przecież wygrał LM. Idź precz, nie jesteś godzien nosić tej koszulki, patrząc jak całował herb Barcy, rzygać się. Nigdy nie był tak magiczny i przeze mnie lubiany jak Ronaldinho. Nie będę tęsknić.
Proszę nie dawajcie już tych informacji na temat Neymara z niewiarygodnych źródeł, to nie ma sensu. Porzygać można się tą telenowelą z główną rolą Neymara..
Całe szczęście, że już niedługo wraca sezon i wróci cała stara dobra La Rambla - między innymi z narzekania na Gomesa i nerwy po bramkach Ramosa w 90 minucie (nie no lepiej, że w roku tego nie było :D)
Niestety, ale staranie się o Verrattiego wyjdzie nam bokiem, transferem Neymara załatwili nasz zarząd na szara, dla nich ta kasa, to prawe nic, oby przynajmniej dostali jakąś karę w co wątpię.
Ale zagra w mnie prestiżowych rozgrywka, tak jakościowy piłkarz powinien grać w najlepszych ligach, jedynie trumf w lidze mistrzów może dać większe wyróżnienie, w co wątpię. Sportowo traci mnóstwo, tak jest prawda.
3
A może by tak zakupić Ronaldo?
1
Przerósł Ronaldinho? Chyba sobie żartujesz, jedynie ilością bramek. Gdyby nie Ronaldinho, dalsze losy Barcy mogłyby nie być kolorowe.
0
Ciekawe kto zagra na skrzydle z Realem Denis Suatez?
0
Chyba sobie żartuję.
1
Oj Neymar co ty odwaliłeś. Wygląda na to, że klubowo już mu wiszą sukcesy, przecież wygrał LM. Idź precz, nie jesteś godzien nosić tej koszulki, patrząc jak całował herb Barcy, rzygać się. Nigdy nie był tak magiczny i przeze mnie lubiany jak Ronaldinho. Nie będę tęsknić.
9
Nie wiem czemu, ale niektórzy już wiedzą, że Bayern będzie mieć słabszy sezon. Przecież, to tylko sparingi..
0
Co do cholery? A ja się łudziłem, że pozbędziemy się definitywnie balastu.
0
Niestety jeśli tak jest, to nie jest godzien tej koszulki!
0
Weź Neymar ogarnij głowę w PSG nigdy nie osiągniesz tyle co w Barcelonie.
0
Kolejny news z tyłka od Sport..
1
Można gdzieś zobaczyć występ w Turbokozak Pana truskawkę na torcie?
0
Podbijam. Poczekamy kilka dni..
10
Proszę nie dawajcie już tych informacji na temat Neymara z niewiarygodnych źródeł, to nie ma sensu. Porzygać można się tą telenowelą z główną rolą Neymara..
Całe szczęście, że już niedługo wraca sezon i wróci cała stara dobra La Rambla - między innymi z narzekania na Gomesa i nerwy po bramkach Ramosa w 90 minucie (nie no lepiej, że w roku tego nie było :D)
0
Niestety, ale staranie się o Verrattiego wyjdzie nam bokiem, transferem Neymara załatwili nasz zarząd na szara, dla nich ta kasa, to prawe nic, oby przynajmniej dostali jakąś karę w co wątpię.
9
Jeśli nasz zarząd ugnie się przed PSG, to będą kompletnymi kretynami. Jednie tylko kasy plus Verratti, jest do przyjęcia, ale nie wierze w to.
9
https://scontent.fwaw5-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-0/p480x480/20294555_10155726051322042_6250877313636421920_n.jpg?oh=e95a05d34afd54760e5e81c86a7f2070&oe=5A39242D
Adriana Lima z Neymarem. Może ona wybiła mu głupoty z głowy? :D
0
Fajnie jakby udało się w operacje wprowadzić Rafinhe. Oby ten transfer doszedł do realizacji.
0
Nie padnie, większość dzieci śpi. :D
1
Bóg mnie przebudził! Zostaje z Wami! :)
0
No, to ja chyba już śpię i myślenie wyłączone. :D
0
Słuchając Żewłakowa jeszcze bardziej mnie usypia. Niestety ja zaraz odpadam.. Miłego oglądania!
0
Prawdziwy kibic! Zdrowie!
0
Ładny początek Angulo, bardzo mnie to cieszy, oby Górnik Zabrze był jak najwyżej!
0
Słuszne czerwo dla Sandencji?
0
Tak jeszcze może 20..
0
Też tego się obawiam. Próbujemy naprawić pomoc, a teraz rozwali się i skrzydło.. Niech już zacznie się sezon..
0
Najbardziej obawiam się, że zarząd może nikogo mocnego nie kupić ns skrzydło. Jak myślicie, jaki zawodnik na tą pozycje jest do wyciągnięcia?
1
Też tego nie rozumiem..
0
Ale zagra w mnie prestiżowych rozgrywka, tak jakościowy piłkarz powinien grać w najlepszych ligach, jedynie trumf w lidze mistrzów może dać większe wyróżnienie, w co wątpię. Sportowo traci mnóstwo, tak jest prawda.
Na pewno kasa go kusi, nie mów mi że nie..
0
Właśnie tworze składankę klasyki rocka.
Może coś zaproponujecie?