Eh, gdyby Neymar odszedł ns samym początku okna, byłoby o wiele więcej czasu. Niech do środka kupią Seriego, niestety na skrzydło ciężko będzie kogoś zakupić. Jeśli zostaniemy z Deulofeu i Munirem będzie mizeria.
Patrząc na obecny rynek transferowy robi się niedobrze. Niestety organizacje piłki są żałosne.
Nie przesadzajmy z tym zachwytem nad Deulofeu, ale widać, że jest w nim potencjał. Jak dla mnie i tak powinien być rezerwowym, idealny na podmęczonego rywala i w meczach z średniakami.
0
Jeśli zarząd kupuje zawodnika bez wiedzy trenera, to nasz rząd jest już kompletnie popieprzony, nie zdziwi mnie to..
2
20 mln bym jeszcze przeżył, ale 40, to są jakieś jaja. Samper sobie pogra, ech, Ernesto dlaczego go chcesz?
0
Isco byłby głupi żeby odejść z Realu.
0
Moim zdaniem raczej niestety Coutinho zostanie.
23
https://scontent.fwaw5-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/20708107_1390977507667172_950254583334010394_n.jpg?oh=e250c7d653e0a4b42a90ca9368304972&oe=59F876B8
Nasza bestia!
0
Ładnie Anelka podciąć się o własne nogi. Szkoda, że nikt nie pamięta pierwszego meczu.
0
Dla mnie, to nic dziwnego. Zawodnika nie trzyma się na siłę. Jeśli przejdzie do Barcy, to na pewno nie będzie olewać treningów i da z siebie wiele.
0
Jeśli masz czas, to chętnie skorzystam z pomocy. Najlepiej załatwmy to na PW. :)
Temat do zamknięcia.
0
Mam zamiar zakupić cały komputer, jednak najbardziej nie znam się na procesorach.
0
Pewnie znajdą się tutaj fachowcy od sprzętu. Możecie doradzić jaki procesor zakupić? :)
0
Eh, gdyby Neymar odszedł ns samym początku okna, byłoby o wiele więcej czasu. Niech do środka kupią Seriego, niestety na skrzydło ciężko będzie kogoś zakupić. Jeśli zostaniemy z Deulofeu i Munirem będzie mizeria.
Patrząc na obecny rynek transferowy robi się niedobrze. Niestety organizacje piłki są żałosne.
7
Pamiętacie jeszcze tą francuzeczke? :D
0
Nie wątpię. Wielka szkoda, że Xavi już tak wiekowy..
0
Ale się czepiasz..
7
https://mir-s3-cdn-cf.behance.net/project_modules/max_1200/aba99d45272207.584473d4383db.png
Dwie nasze legendy. Wyobrażacie sobie mieć ich razem w składzie, ależ by było magicznie.
0
Ważne, że Real i tak nie będą mieć sextetu a będzie kwartet.
3
Kszczot ależ finisz. Kapitalnie, to rozegrał.
0
No i mój ulubieniec spartolił..
0
Jajcuje sobie. :D Jasne, że wygramy.
0
To Real będzie mieć sextet (według Marci)
9
Dobry DP, ale bez większego zachwytu. Gdy sędzia był obiektywny, Casemiro pewnie wiele by Realowi skomplikował.
0
Nie przesadzajmy z tym zachwytem nad Deulofeu, ale widać, że jest w nim potencjał. Jak dla mnie i tak powinien być rezerwowym, idealny na podmęczonego rywala i w meczach z średniakami.
7
Piękne słowa. Marc pokazał klasę.
0
Jestem jak najbardziej za, ale pewnie to plota.
0
Niech zamkną. :)
0
Myślicie, że Czerwone diabły są w stanie pokonać Real? Niestety chyba Ronaldo nie zagra..
0
Stawiam wtorek 23:59!
2
Ale ci komentatorzy na słabym poziomie..
1
Gerard Deulofeu nada się tylko na ławę.
1
Jak się patrzy na obecny rynek można się porzygać. Oj obawiam się, że nasze lewe skrzydło będzie kuleć.