0

Jeśli zarząd kupuje zawodnika bez wiedzy trenera, to nasz rząd jest już kompletnie popieprzony, nie zdziwi mnie to..

2

20 mln bym jeszcze przeżył, ale 40, to są jakieś jaja. Samper sobie pogra, ech, Ernesto dlaczego go chcesz?

0

Isco byłby głupi żeby odejść z Realu.

0

Moim zdaniem raczej niestety Coutinho zostanie.

0


Ładnie Anelka podciąć się o własne nogi. Szkoda, że nikt nie pamięta pierwszego meczu.

0

Dla mnie, to nic dziwnego. Zawodnika nie trzyma się na siłę. Jeśli przejdzie do Barcy, to na pewno nie będzie olewać treningów i da z siebie wiele.

0

Jeśli masz czas, to chętnie skorzystam z pomocy. Najlepiej załatwmy to na PW. :)

Temat do zamknięcia.

0

Mam zamiar zakupić cały komputer, jednak najbardziej nie znam się na procesorach.

0

Pewnie znajdą się tutaj fachowcy od sprzętu. Możecie doradzić jaki procesor zakupić? :)

0

Eh, gdyby Neymar odszedł ns samym początku okna, byłoby o wiele więcej czasu. Niech do środka kupią Seriego, niestety na skrzydło ciężko będzie kogoś zakupić. Jeśli zostaniemy z Deulofeu i Munirem będzie mizeria.

Patrząc na obecny rynek transferowy robi się niedobrze. Niestety organizacje piłki są żałosne.

7


Pamiętacie jeszcze tą francuzeczke? :D

0

Nie wątpię. Wielka szkoda, że Xavi już tak wiekowy..

0

Ale się czepiasz..

7

https://mir-s3-cdn-cf.behance.net/project_modules/max_1200/aba99d45272207.584473d4383db.png

Dwie nasze legendy. Wyobrażacie sobie mieć ich razem w składzie, ależ by było magicznie.

0

Ważne, że Real i tak nie będą mieć sextetu a będzie kwartet.

3

Kszczot ależ finisz. Kapitalnie, to rozegrał.

0

No i mój ulubieniec spartolił..

0

Jajcuje sobie. :D Jasne, że wygramy.

0

To Real będzie mieć sextet (według Marci)

9

Dobry DP, ale bez większego zachwytu. Gdy sędzia był obiektywny, Casemiro pewnie wiele by Realowi skomplikował.

0

Nie przesadzajmy z tym zachwytem nad Deulofeu, ale widać, że jest w nim potencjał. Jak dla mnie i tak powinien być rezerwowym, idealny na podmęczonego rywala i w meczach z średniakami.

7

Piękne słowa. Marc pokazał klasę.

0

Jestem jak najbardziej za, ale pewnie to plota.

0

Niech zamkną. :)

0

Myślicie, że Czerwone diabły są w stanie pokonać Real? Niestety chyba Ronaldo nie zagra..

0

Stawiam wtorek 23:59!

2

Ale ci komentatorzy na słabym poziomie..

1

Gerard Deulofeu nada się tylko na ławę.

1

Jak się patrzy na obecny rynek można się porzygać. Oj obawiam się, że nasze lewe skrzydło będzie kuleć.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?