A niektórzy go porównają go z Chiellinim, Bonuccim a nawet słyszę, że porównują do Maldiniego czy Puyolz. Glik w Realu wyglądałby lepiej w obronie niż czerwony Ramos.
Coraz lepiej sobie radzi. Bardzo spodobała mi się jego walka o odbiór piłki. Na pewno nam się przyda, ale jako zmiennik i kluczowy zawodnik z słabszymi przeciwnikami.
Oceniasz po meczu w którym Barca jest bez formy. Możesz sobie uważać, że nie ma podjazdu, ale nie znaczy, że tak jest. Dla mnie obecnie Roberto jest lepszy
0
Ni i dobrze, obecnie jedni z lepszych zawodników z pierwszego składu. Może lepiej żeby zamiast zamiast Alby grał Digne a za Roberto - Gomes?
1
Warunkiem jest wygrana LM lub MŚ.
0
Rakitica strasznie nie doceniają, choć na pewno grywał lepiej. Bez niego moglibyśmy mieć problem z trypletami.
2
A niektórzy go porównają go z Chiellinim, Bonuccim a nawet słyszę, że porównują do Maldiniego czy Puyolz. Glik w Realu wyglądałby lepiej w obronie niż czerwony Ramos.
1
Semedo będzie niezłym kocurem. Jak będzie tak dalej grał, zostanie moim ulubieńcem tak jak Umtiti.
Moim zdaniem Vidal powinien grać bardziej z przodu a zmiennikiem Semedo powinien być Palencia (ale, to raczej w przyszłym roku.)
Za kilka lat - Alba, Cucurella oraz Semedo, Palencia. :)
0
Pewnie tak będzie wyglądać strona podczas meczu PSG z ogórkami.
0
Trzy lad temu grał lepiej. Zobaczymy na koniec. Jeśli nie wygra LM, może pomarzyć o Złotej piłce, nawet jak Messi czy Ronaldo odejdą.
0
Teraz każdy będzie się zachwycać Neymarem w meczach z ogórami. Większą zespołów w lidze francuskiej ma słabą obronę.
0
Sądzisz tak bo zagrał dobry mecz z średniakami? Nie widzę w tym nic niesamowitego. Zobaczymy jak będzie sobie radził z lepszymi rywalami w obronie.
0
Mnie już kompletnie nie interesuje.
0
Dziecko szczęścia. Nawet jak jest oczywisty faul, to się kłóci.
0
Wolę na skrzydle Denisa, bardziej pewniej gra. W Villarreal świetnie grał na tej pozycji.
0
Rozwaliłeś mnie tymi Pingpongami . :D
15
Coraz lepiej sobie radzi. Bardzo spodobała mi się jego walka o odbiór piłki. Na pewno nam się przyda, ale jako zmiennik i kluczowy zawodnik z słabszymi przeciwnikami.
0
Na pewno, to nie jego optymalna forma.
4
Brawo Valverde! Vidal lepiej wygląda z przodu.
0
Kurcze Busquets nada kiepsko. Kto wie, może Paulinho będzie dobrym rozwiązaniem.
3
Gdyby nasza pomoc tak wyglądała byłoby prawie perfekcyjnie.
Busquets, Paulinho, Rakitic, Roberto, Iniesta, Coutinho, Seri, Alena. Denis jako zmiennik na skrzydle a Gomes oraz Rafinha do sprzedania.
Spokojnie mogłoby tak, to wyglądać. Niestety ciężko w to uwierzyć.
12
Ależ mamy dwie czarne bestie w obronie!
0
Jednak trochę za bardzo czepiam się Gerarda. Na słabszy przeciwników będzie dobrą opcją.
0
Roberto także.
2
Oj Deulofeu, to nie poziom do pierwszego składu Barcy..
0
Też jestem tego zdania. Widać w nim dynamikę i pewność siebie. Szkoda, że tej pewności brakuje Gomesowi.
Wydaję mi się, to lepsza opcja niż Bellerin. Muszę przyznać, że zainteresowanie Portugalczykiem, mnie nie przekonywało. Czas pokaże i go oceni.
9
Jak dojdzie Seri, to pomoc z Roberto może wyglądać naprawdę ciekawie. Oby tylko wróicł stary dobry Busquets
0
Aha, nie wiedziałem. Dzięki za info brachu.
17
Wolałbym aby zagrał Semedo.
0
Nie byłbym tego pewien.
1
Verratti i tak był nie do wyciągnięcia. A Seri może być równie dobry jak włoch.
1
Oceniasz po meczu w którym Barca jest bez formy. Możesz sobie uważać, że nie ma podjazdu, ale nie znaczy, że tak jest. Dla mnie obecnie Roberto jest lepszy
0
Nasz zarząd.