0

Ni i dobrze, obecnie jedni z lepszych zawodników z pierwszego składu. Może lepiej żeby zamiast zamiast Alby grał Digne a za Roberto - Gomes?

1

Warunkiem jest wygrana LM lub MŚ.

0

Rakitica strasznie nie doceniają, choć na pewno grywał lepiej. Bez niego moglibyśmy mieć problem z trypletami.

2

A niektórzy go porównają go z Chiellinim, Bonuccim a nawet słyszę, że porównują do Maldiniego czy Puyolz. Glik w Realu wyglądałby lepiej w obronie niż czerwony Ramos.

1

Semedo będzie niezłym kocurem. Jak będzie tak dalej grał, zostanie moim ulubieńcem tak jak Umtiti.

Moim zdaniem Vidal powinien grać bardziej z przodu a zmiennikiem Semedo powinien być Palencia (ale, to raczej w przyszłym roku.)

Za kilka lat - Alba, Cucurella oraz Semedo, Palencia. :)

0

Pewnie tak będzie wyglądać strona podczas meczu PSG z ogórkami.

0

Trzy lad temu grał lepiej. Zobaczymy na koniec. Jeśli nie wygra LM, może pomarzyć o Złotej piłce, nawet jak Messi czy Ronaldo odejdą.

0

Teraz każdy będzie się zachwycać Neymarem w meczach z ogórami. Większą zespołów w lidze francuskiej ma słabą obronę.

0

Sądzisz tak bo zagrał dobry mecz z średniakami? Nie widzę w tym nic niesamowitego. Zobaczymy jak będzie sobie radził z lepszymi rywalami w obronie.

0

Mnie już kompletnie nie interesuje.

0

Dziecko szczęścia. Nawet jak jest oczywisty faul, to się kłóci.

0

Wolę na skrzydle Denisa, bardziej pewniej gra. W Villarreal świetnie grał na tej pozycji.

0

Rozwaliłeś mnie tymi Pingpongami . :D

15

Coraz lepiej sobie radzi. Bardzo spodobała mi się jego walka o odbiór piłki. Na pewno nam się przyda, ale jako zmiennik i kluczowy zawodnik z słabszymi przeciwnikami.

0

Na pewno, to nie jego optymalna forma.

4

Brawo Valverde! Vidal lepiej wygląda z przodu.

0

Kurcze Busquets nada kiepsko. Kto wie, może Paulinho będzie dobrym rozwiązaniem.

3

Gdyby nasza pomoc tak wyglądała byłoby prawie perfekcyjnie.

Busquets, Paulinho, Rakitic, Roberto, Iniesta, Coutinho, Seri, Alena. Denis jako zmiennik na skrzydle a Gomes oraz Rafinha do sprzedania.

Spokojnie mogłoby tak, to wyglądać. Niestety ciężko w to uwierzyć.

12

Ależ mamy dwie czarne bestie w obronie!

0

Jednak trochę za bardzo czepiam się Gerarda. Na słabszy przeciwników będzie dobrą opcją.

0

Roberto także.

2

Oj Deulofeu, to nie poziom do pierwszego składu Barcy..

0

Też jestem tego zdania. Widać w nim dynamikę i pewność siebie. Szkoda, że tej pewności brakuje Gomesowi.

Wydaję mi się, to lepsza opcja niż Bellerin. Muszę przyznać, że zainteresowanie Portugalczykiem, mnie nie przekonywało. Czas pokaże i go oceni.

9

Jak dojdzie Seri, to pomoc z Roberto może wyglądać naprawdę ciekawie. Oby tylko wróicł stary dobry Busquets

0

Aha, nie wiedziałem. Dzięki za info brachu.

17

Wolałbym aby zagrał Semedo.

0

Nie byłbym tego pewien.

1

Verratti i tak był nie do wyciągnięcia. A Seri może być równie dobry jak włoch.

1

Oceniasz po meczu w którym Barca jest bez formy. Możesz sobie uważać, że nie ma podjazdu, ale nie znaczy, że tak jest. Dla mnie obecnie Roberto jest lepszy

0

Nasz zarząd.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?