0

Szkoda, naszego misiaczka.

1

Trofea nie świadczą, że Ronaldo jest lepszy (może dla ciebie). Jeśli nie widzisz, że Messi robi większe rzeczy na boisku, to jesteś ślepy. Ronaldo jest znakomitym piłkarzem ale nie tak genialny jak Messi.

0

Tą okładką mogę zakończyć swój dzień. Oby dziś było fichado!

0

Pozostaje życzyć powodzenia. Czas go oceni.

0

W tym sezonie trzeba na niego dmuchać. Ciężko w to uwierzyć, że on jest już tak wiekowy. Cholernie będzie niedługo dziwnie bez niego.

Vamos Iniesta!

1

Jeśli to prawda, to PSG jest po prostu żałosne. Oj boli tyłek po frajerstwie w LM.

0

Co sądzicie o tych głośnikach? Może polecicie jakieś inne (do 250 zł) ?

https://www.tracer.pl/g%C5%82o%C5%9Bniki-tracer-2.1-moonlight-bluetooth

1

Niestety brakuje nam lepszego atakującego oraz rozgrywającego, Wie ktoś czemu Mika nie gra?

11

Ale Legia się skompromitowała i przy okazji polski futbol. Całe szczęście, że jest mecz polaków w siatkę i miałem wywalone na ten mecz.

Dąbrowski stawia wódkę.

1

Drugi mecz z Finlandią.

0

Jak myślicie pykniemy Serbów?

Kurcze znów faza grupowa ma dziwne zasady, powinny wychodzić tylko dwie z grupy.

0

No i bardzo dobrze.

1

Real ma mocną grupę, ale i tak na luzie wyjdzie.

1

Jak na razie najmocniejsze grupy - C (Chelsea, Atletico, Roma) oraz H (Real, Dortmund, Tottenham)

0

Barca, Juve, Liverpool, Feyenoord tak stawiam.

4

Wybór Ramosa jest żałosny.

1

Juventus i Napoli w jednej grupie? Przecież oba kluby włoskie.

0

http://i.imgur.com/o9SDboZ.png

Grupa Barcy - Bardzo słabo, nie chciałbym tak słabych spotkać.

Shakhtar Donetsk
Barcelona
FC Basel
Garabag Agdam


Dwie najlepsze grupy:

Grupa A:
Chelsea
Sevilla
AS Roma
Sporting

Grupa D:
Real Madryt
Borussia Dortmund
Liverpool
Celtic

2

Rzeźniczak zrobił świetny ruch, zagra sobie LM.

Chyba, to pierwsza azerska drużyna, która zagra w historii LM, czy się mylę?

Polska piłka klubowa niestety na przeciętnym poziomie. Całe szczęście, że nasta kadry ma się świetnie.

3

Tak jest Liverpool wraca do Ligi Mistrzów. Brakuje tylko Milanu.

0

Matheo dzwoni do Bartomeu.

0

No niestety. Bardziej bałbym się co będzie z naszym napadem. Jedno jest pewne bez Messiego będzie niekolorowo.

0

Środek pola - Seri, Roberto i Iniesta jako joker może wyglądać świetnie. Jet jeszcze szansa na Coutinho, choć bardzo wątpię. Za rok powinni sprzedać Gomesa i dokupić jakiegoś młodziana. Za kilka lat dojdzie jeszcze Alena. Nasza przysłość pod względem pomocy może nie być taka zła. Ech, że Thiago odszedł.

0

Chyba poszalała ta Borussia.

0

Tylko trzech środkowych obrońców? Zamiast Draxlera, Denis na ławie jako skrzydłowy i zamiast transferu niemca obrońca chociażby Martinez.

0

Aha, dzięki za info.

1

Każdy ma swoje zdanie. Uważam, że pomocnik jest niezbędny, jeśli nie kupimy nikogo, to nasz geniusz będzie musiał sam budować akcje. Miłego dnia! :)

0

Wie ktoś może czemu Kapustka nie został powołany na mecz Freiburga?

2

Nigdy kogo? Jedynie Roberto jest z młodych. Denis powinien grać na skrzydle, Gomes nie daję jakości w budowaniu akcji a Alena jest za młody trzeba go rozsądnie wprowadzać do zespołu. Jeśli uważasz, że pomocnik nie jest potrzebny, to gratuluje.

0

Sprzedałbym go nawet za 25 mln.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?