2

Oj, to żałuj. Potem jest miazga.

2

Ale to jest żałosne.

0

Używa ktoś programu Rainmater? Może ktoś jak zrobić aby uruchamiał si przy starcie?

0

Czyli zabawa w Guardiolke. :D

0

Na FlashScore jakiś błąd czy Isco gra naprawdę na ataku?
Wbijam na meczyk a tu od razu taka piękna bramka, ma się to wyczucie. :)

13

Jednak możemy tęsknić a Zubim.. Robercik niezły pinokio.

0

No to zostawili sobie troche siana z transferu Neymara.

0

Co decyduję w przypadku równej ilości pkt (e;l. MŚ)?

0

Hajto wielki ekspert.

0

Z całym szacunkiem do Łukasza, ale dziś jest ręcznikiem Nasza obrona jak i gra tragiczna.

0

Ależ by było! Dawać Tomasza!

0

No ja np, go nie chciałem.

0

1

Na miejscu Nawałki wpuściłbym Milika oraz Makuszewskiego. Niestety ten mecz razej jest przegrany.

0

Lemar kolejną czarną perłą w składzie! Thomas byłby również świetnym transferem jak i Coutinho. Tylko czy francuz często grywał w środku? Choć na pewno nie byłby pro z tym problemu, z tego co wiem w środku pola może grać.

Jeśli przyszedł by Lemar to po cholere Di Maria? Już lepiej dać szanse Suarezowi i Aleni. Ale, to są Janusze na czele z Bartomeu.

Dembele - Suarez - Messi
Lemar - Busquwts - Roberto

0

Dzisiaj coś cały dzień średnio się czułem więc jeszcze nie wchodziłem na La Ramble . Są jakieś szanse na jakieś na transfer?

0

Znacie jakieś strony ze zdjęciami Barcy w bardzo dobrej jakości. Potrzebuję do kalendarza.

0

Też im kibicuje w Anglii od czasów Dudka, ach ten finał z Milalem.

Maksymalnie daj im trzecie miejsce. Ale kto wie wszystko si e może zdarzyć, początek maj a świetny. Największą przeszkodą może być obrona.

0

No wyszła z świetną formacją w ataku (Messi, Icardi, Dybala)

0

Szkoda mi pomarańczy..

0

Oby Sampaoli ogarnął Argentynę. Ostatnia szansa aby o mistrza świata powalczył bóg futbolu.

0

Ale baranki z Arsenalu, że go oddali.

1

Szkoda chłopaka, oby jeszcze zrobił świetną kariere. Samper powinien mieć miejsce zamiast Paulinho. A byłem pewny, że Ernesto da mu szansę w tym sezonie

2

To jest prawdziwy dzik! Oby wrócił do najlepszej formy.

0

Niech spadają. Jego miejsce jest w Barcelonie.

0

Porównanie z Bojanem - beznadziejne i śmieszne.

0

Jeśli wniesie do zespołu coś świetnego, zapomnimy o tej cenie. Wiadomo obecne ceny są chore, ale będzie jeszcze gorzej. Jakoś jestem spokojny o to, że da radę.

0

Najpierw niech coś osiągną. Nazwiska nie oznaczają, że są najlepsi. Szkoda, że trenera mają średniego, nawet nasz Nawałka jest lepszy.

Trzeba przyznać, że mają znakomitą młodzież, być może najlepszą w swej historii. Czas pokaże co z nim będzie dalej, trofea ich osądzą, jeśli zdobędą.

5

Ale Holandia upadła, teraz oni mogą zazdrościć Polakom.

2

Ciekawe ile jeszcze razy będzie wypożyczany. Żałosny, to był transfer..

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?