Lemar kolejną czarną perłą w składzie! Thomas byłby również świetnym transferem jak i Coutinho. Tylko czy francuz często grywał w środku? Choć na pewno nie byłby pro z tym problemu, z tego co wiem w środku pola może grać.
Jeśli przyszedł by Lemar to po cholere Di Maria? Już lepiej dać szanse Suarezowi i Aleni. Ale, to są Janusze na czele z Bartomeu.
Szkoda chłopaka, oby jeszcze zrobił świetną kariere. Samper powinien mieć miejsce zamiast Paulinho. A byłem pewny, że Ernesto da mu szansę w tym sezonie
Jeśli wniesie do zespołu coś świetnego, zapomnimy o tej cenie. Wiadomo obecne ceny są chore, ale będzie jeszcze gorzej. Jakoś jestem spokojny o to, że da radę.
2
Oj, to żałuj. Potem jest miazga.
2
Ale to jest żałosne.
0
Używa ktoś programu Rainmater? Może ktoś jak zrobić aby uruchamiał si przy starcie?
0
Czyli zabawa w Guardiolke. :D
0
Na FlashScore jakiś błąd czy Isco gra naprawdę na ataku?
Wbijam na meczyk a tu od razu taka piękna bramka, ma się to wyczucie. :)
13
Jednak możemy tęsknić a Zubim.. Robercik niezły pinokio.
0
No to zostawili sobie troche siana z transferu Neymara.
0
Co decyduję w przypadku równej ilości pkt (e;l. MŚ)?
0
Hajto wielki ekspert.
0
Z całym szacunkiem do Łukasza, ale dziś jest ręcznikiem Nasza obrona jak i gra tragiczna.
0
Ależ by było! Dawać Tomasza!
0
No ja np, go nie chciałem.
0
1
Na miejscu Nawałki wpuściłbym Milika oraz Makuszewskiego. Niestety ten mecz razej jest przegrany.
0
Lemar kolejną czarną perłą w składzie! Thomas byłby również świetnym transferem jak i Coutinho. Tylko czy francuz często grywał w środku? Choć na pewno nie byłby pro z tym problemu, z tego co wiem w środku pola może grać.
Jeśli przyszedł by Lemar to po cholere Di Maria? Już lepiej dać szanse Suarezowi i Aleni. Ale, to są Janusze na czele z Bartomeu.
Dembele - Suarez - Messi
Lemar - Busquwts - Roberto
0
Dzisiaj coś cały dzień średnio się czułem więc jeszcze nie wchodziłem na La Ramble . Są jakieś szanse na jakieś na transfer?
0
Znacie jakieś strony ze zdjęciami Barcy w bardzo dobrej jakości. Potrzebuję do kalendarza.
0
Też im kibicuje w Anglii od czasów Dudka, ach ten finał z Milalem.
Maksymalnie daj im trzecie miejsce. Ale kto wie wszystko si e może zdarzyć, początek maj a świetny. Największą przeszkodą może być obrona.
0
No wyszła z świetną formacją w ataku (Messi, Icardi, Dybala)
0
Szkoda mi pomarańczy..
0
Oby Sampaoli ogarnął Argentynę. Ostatnia szansa aby o mistrza świata powalczył bóg futbolu.
0
Ale baranki z Arsenalu, że go oddali.
1
Szkoda chłopaka, oby jeszcze zrobił świetną kariere. Samper powinien mieć miejsce zamiast Paulinho. A byłem pewny, że Ernesto da mu szansę w tym sezonie
2
To jest prawdziwy dzik! Oby wrócił do najlepszej formy.
0
Niech spadają. Jego miejsce jest w Barcelonie.
0
Porównanie z Bojanem - beznadziejne i śmieszne.
0
Jeśli wniesie do zespołu coś świetnego, zapomnimy o tej cenie. Wiadomo obecne ceny są chore, ale będzie jeszcze gorzej. Jakoś jestem spokojny o to, że da radę.
0
Najpierw niech coś osiągną. Nazwiska nie oznaczają, że są najlepsi. Szkoda, że trenera mają średniego, nawet nasz Nawałka jest lepszy.
Trzeba przyznać, że mają znakomitą młodzież, być może najlepszą w swej historii. Czas pokaże co z nim będzie dalej, trofea ich osądzą, jeśli zdobędą.
5
Ale Holandia upadła, teraz oni mogą zazdrościć Polakom.
2
Ciekawe ile jeszcze razy będzie wypożyczany. Żałosny, to był transfer..