0

Co mi się kojarzy.

1

Świetna robota. Elegancka typografia, jaka to czcionka?
Być może zrobię swoją wersje. Niech będzie wybór. :)

0

Ciekawa opcja i za darmo. W takim razie Gomesa trzeba pożegnać. Kto wie może Goretzka byłby drugim Krossem.

0

Myślisz, że wiek oznacza lepszą jakość. Porównaj sobie początki Paulinho z Gomesem.

4

Teraz nagle go wszyscy nie krytykują, ciekaw jest jakie będą reakcje jak w kluczowych momentach zagra słabo (mam nadzieje, że nie straci formy)

Mi też ten transfer się nie podobał, ale po podpisaniu kontraktu trzymałem za niego kciuki. To nie jego wina, ile za niego zapłacili.

0

Dobrze prawisz. Makelele to był gość!

0

O tak. Dwie wspaniałe legendy, przykład dla młodych. W formie Messi każdą obronę by przebił.

2

Jak Vermaelen odejdzie, to zostaniemy z trzema obrońcami. Marlon powinien zostać.

2

W sezonie wiele słabszych spotkań się zdarzy.

9

Puyol - Takiego piłkarza nigdy nie będzie. Tak samo jak Maldini.

0

To jest oczywiste, że Pique zawsze jest zmotywowany. Uwielbiam go!

1

Bardo dobrze! Więcej takich ludzi.

0

Dziecko już jest dawno, ale nie moje, akurat szwagier jest kibicem Barcy więc może maluch pójdzie w stronę Barcy. :)

0

Kupował może ktoś śpioszki lub body dla malucha? Oczywiście chodzi o wzór Barcy.

Ech szkoda, że raczej nie zobaczy ery Messiego, oby tylko nie poszedł w Real. :D

0

Ciekawe kto zagra na lewej obronie. Rybuś zdąży się się wykururować?

0

Struś pędziwiatr. Uwielbiam gościa!

0

Wiadomo, że chłopak ma żal.

0

Fajnie, że my będziemy tą drużyną z która PSG się sfrajerzyli, jak się o tym pomyśli to mordka się cieszy. Już raczej tego gorzej nie powtórzą.

Chcielibyście trafić w fazie pucharowej na "francuzów"?

0

Pieniądze nie są najważniejsze dla piłkarza.

0

Chodzi mi o przyszłość.

0

Moim zdaniem chłopak źle zrobił, będzie się kisił w PSG. Gość jest niesamowity, ale Dembele może być równie dobry.

0

Sąd wiesz. Neymarowi w każdej chwili może coś odpieprzyć, dzieciak płaczę bo piłkę zabierają.

0

To tylko faza grupowa..

0

Trójkę, to można będzie wskazywać w lutym. Pewnie PSG już faworytem.

0

Handicap z Sportingiem na wyjeździe, bardzo ryzykownie.

1

Chyba nasz najgorszy mecz (nie licząc SP)

Szkoda, że nie gramy z Suarezem na skrzydle i Roberto w miejsce Rakitica. Ale ufam Valverde. Trzeba przyznać, że Sporting gra bardzo dobrze.

0

Niby czemu? Mają taki sam potencjał.

0

Chyba jednak za kaskę może wiele osiągnąć. . Nie no nie ma co się podniecać, to tylko faza grupowa a Bayern jest pod formą. Jestem ciekaw jak PSG będzie wyglądać w fazie decydującej.

PSG gra dziś tak świetnie czy Bayern piach?

0

Bierzesz, to na poważnie?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?