Lipny skład, jestem zawiedziony. Liczyłem, że Paulinho zagra zamiast Rakitica, Suárez za Deulofeu, Semedo na prawej obronie oraz ewentualnie Roberto w pomocy, chyba nie doczekam się, aby Ernesto wystawił hiszpana w pomocy.
No cóż mówi się trudno, nie ważne kto zagra, najważniejsze są pewne trzy punkty. Vamos Barca!
Mam pytanko do znawców. Na kompie (XP) mam utworzone dwa konta, czy jeśli usunę to z które nie korzystam, to nic się nie stanie? Jestem totalnym leszczem w tych sprawach
Czekam aż pokaże klasę z lepszym rywalem. Widać go w Barcelonie jako tylko zmiennika i gracza z słabszymi rywalami, w tej roli może nam wiele pomóc. Kontuzja Dembele sprawia, że dostanie więcej minut.
Bardzo by pasował do Barcy. Przydałby się taki zawodnik, Iniesta powoli będzie kończyć karierę. Najlepiej jakby przyszedł w lato, choć jeśli by się zgodził na transfer kosztem LM, to czemu nie.
0
Boje się, że tak się może być. Chłopak świetnie gra w pomocy..
1
Szkoda, że bramki z Betisem rok temu nie zaliczyli..
0
Nie chcę takiej bramki.. Żałosny poziom sędziowania, istna kpina.
1
Lipny skład, jestem zawiedziony. Liczyłem, że Paulinho zagra zamiast Rakitica, Suárez za Deulofeu, Semedo na prawej obronie oraz ewentualnie Roberto w pomocy, chyba nie doczekam się, aby Ernesto wystawił hiszpana w pomocy.
No cóż mówi się trudno, nie ważne kto zagra, najważniejsze są pewne trzy punkty. Vamos Barca!
0
Niestety masz racje.
0
A co uważasz, że na youtube nie ma ciekawych kanałów?
4
Świetny kanał! Chciałbym mieć takiego nauczyciela od historii jak prowadzący kanału.
0
Śledzicie jakieś ciekawe kanały na youtube?
0
Tak już to widzę. PSG spokojnie może przebić każdą płace.
0
Jednak mamy jakieś diamenciki. Bardzo liczę w przyszłośći na Alenie oraz Cucurele.
0
Byłby świetną opcją na przyszłość, Surez powoli się kończy. Niestety PSG za żadne miliardy nie oda takiej perły.
0
Bardo dobre te 100 dni, oby tak dalej Ernesto!
1
Chłopak sobie powyciąga z siatki. Wreszcie nie ma Kameniego!
1
Digne zagra kolejny cały mecz Albie przyda się odpoczynek.
0
Mam pytanko do znawców. Na kompie (XP) mam utworzone dwa konta, czy jeśli usunę to z które nie korzystam, to nic się nie stanie? Jestem totalnym leszczem w tych sprawach
0
http://www.empik.com/dunkierka-nolan-christopher,p1169555983,film-p
Ja wyczekuje n DVD, niestety jeszcze dwa miesiące..
0
Obrońca by się przydał, mogli by jeszcze spróbować kupić Martineza.
1
Ile jeszcze będzie trwała kontuzja Dembele? Wiem jestem leniwy, ale tutaj otrzymam szybką odpowiedź. :)
0
Czekam aż pokaże klasę z lepszym rywalem. Widać go w Barcelonie jako tylko zmiennika i gracza z słabszymi rywalami, w tej roli może nam wiele pomóc. Kontuzja Dembele sprawia, że dostanie więcej minut.
Oby pojechał do Rosji, choć nie będzie łatwo.
1
Oby Juventus nie strzelił. Praktycznie będziemy mieć pewne pierwsze miejsce.
0
Też liczyłem na Denisa rozrabiakę..
0
Ależ załatwił to z zimną krwią. Brawo Digne!
Messi zamknął mecz.
0
Oj z naszą obroną może być niekolorowo. Dobrze, że mamy Samuela w fantastycznej formie. Wielka szkoda, że nie kupili Martineza.
1
U niego z wykończeniem średnio, ale może by załadował.
42
Ale Suarez jest w żałosnej formie. Ernesto powinien dać szanse Paco.
0
Liczyłem, że Denis zagra od początku. Gra Deulofeu mnie nie przekonuje.
0
Oby jutro zagrał od pierwszej minuty!
4
Bardzo lubię konferencje Ernesto. Mądry facet.
0
RB Lipsk jest ciekawą ekipą, mają bardzo młody skład, najstarszy jest 27 letni bramkarz. Niech dojdą jak najdalej w LM.
0
Bardzo by pasował do Barcy. Przydałby się taki zawodnik, Iniesta powoli będzie kończyć karierę. Najlepiej jakby przyszedł w lato, choć jeśli by się zgodził na transfer kosztem LM, to czemu nie.