0

Boje się, że tak się może być. Chłopak świetnie gra w pomocy..

1

Szkoda, że bramki z Betisem rok temu nie zaliczyli..

0

Nie chcę takiej bramki.. Żałosny poziom sędziowania, istna kpina.

1

Lipny skład, jestem zawiedziony. Liczyłem, że Paulinho zagra zamiast Rakitica, Suárez za Deulofeu, Semedo na prawej obronie oraz ewentualnie Roberto w pomocy, chyba nie doczekam się, aby Ernesto wystawił hiszpana w pomocy.

No cóż mówi się trudno, nie ważne kto zagra, najważniejsze są pewne trzy punkty. Vamos Barca!

0

Niestety masz racje.

0

A co uważasz, że na youtube nie ma ciekawych kanałów?

4

Świetny kanał! Chciałbym mieć takiego nauczyciela od historii jak prowadzący kanału.

0

Śledzicie jakieś ciekawe kanały na youtube?

0

Tak już to widzę. PSG spokojnie może przebić każdą płace.

0

Jednak mamy jakieś diamenciki. Bardzo liczę w przyszłośći na Alenie oraz Cucurele.

0

Byłby świetną opcją na przyszłość, Surez powoli się kończy. Niestety PSG za żadne miliardy nie oda takiej perły.

0

Bardo dobre te 100 dni, oby tak dalej Ernesto!

1

Chłopak sobie powyciąga z siatki. Wreszcie nie ma Kameniego!

1

Digne zagra kolejny cały mecz Albie przyda się odpoczynek.

0

Mam pytanko do znawców. Na kompie (XP) mam utworzone dwa konta, czy jeśli usunę to z które nie korzystam, to nic się nie stanie? Jestem totalnym leszczem w tych sprawach

0

http://www.empik.com/dunkierka-nolan-christopher,p1169555983,film-p

Ja wyczekuje n DVD, niestety jeszcze dwa miesiące..

0

Obrońca by się przydał, mogli by jeszcze spróbować kupić Martineza.

1

Ile jeszcze będzie trwała kontuzja Dembele? Wiem jestem leniwy, ale tutaj otrzymam szybką odpowiedź. :)

0

Czekam aż pokaże klasę z lepszym rywalem. Widać go w Barcelonie jako tylko zmiennika i gracza z słabszymi rywalami, w tej roli może nam wiele pomóc. Kontuzja Dembele sprawia, że dostanie więcej minut.

Oby pojechał do Rosji, choć nie będzie łatwo.

1

Oby Juventus nie strzelił. Praktycznie będziemy mieć pewne pierwsze miejsce.

0

Też liczyłem na Denisa rozrabiakę..

0

Ależ załatwił to z zimną krwią. Brawo Digne!
Messi zamknął mecz.

0

Oj z naszą obroną może być niekolorowo. Dobrze, że mamy Samuela w fantastycznej formie. Wielka szkoda, że nie kupili Martineza.

1

U niego z wykończeniem średnio, ale może by załadował.

42

Ale Suarez jest w żałosnej formie. Ernesto powinien dać szanse Paco.

0

Liczyłem, że Denis zagra od początku. Gra Deulofeu mnie nie przekonuje.

0

Oby jutro zagrał od pierwszej minuty!

4

Bardzo lubię konferencje Ernesto. Mądry facet.

0

RB Lipsk jest ciekawą ekipą, mają bardzo młody skład, najstarszy jest 27 letni bramkarz. Niech dojdą jak najdalej w LM.

0

Bardzo by pasował do Barcy. Przydałby się taki zawodnik, Iniesta powoli będzie kończyć karierę. Najlepiej jakby przyszedł w lato, choć jeśli by się zgodził na transfer kosztem LM, to czemu nie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?