Bez sensu jest takie porównanie. Skąd pewność, że jesteśmy bez szans? W wielu meczach z Realem nie był pokonany za sprawą Messi. Normalne, że gra opiera się na takim geniuszu w każdej ekipie by tak było.
Na mecz z Las Palmas w obronie chciałbym zobaczyć na środku obrony - Umtiti - Vermaelen. Pique słabo wchodzi w sezon. Trzeba zobaczyć w jakiej , z takim Pique czy Masherano może w kluczowej fazie być nieciekawie.
W przyszłym sezonie solidny obrońca jest niezbędny, oby udało się ściągnąć takiego drugiego Umtitiego. Szkoda, że Martinez nie dołączył.
1
Mnie się nie raduję. Mało kto trzyma kciuki za kasiarzami. Jeśli gwiazdeczka będzie gwiazdorzyć, to może zapomnieć o Złotej Piłce i LM..
0
W meczu Atletico może być 0-0.
0
Tylko nie Deulofeu..
0
Ależ jestem zaskoczony. Ech..
0
Jeju, żartuję sobie. Po prostu dużo osób mówiło, że Dortmund spokojnie wygra. Wyluzuj brachu, dobrej nocki. ;)
1
Ładnie Dortmund rozwalił Real. Mimo wszystko Ronaldo zamyka mordki. Szkoda, że jednak nie obstawiłem.
Nie oglądałem meczu, były jakieś prezenty od sędziego?
0
Neymar nie nurkował niby?
1
Bardzo mnie cieszy ich awans, oby nie grali tak żałośnie. Liczę na ciekawy meczyk. Życz im jak najwyższą pozycje. Papużki niech spadają.
0
Można się pośmiać, ale trochę szkoda czasu na chłam. :D
1
Dobry film, ale bez zachwytu. Warto zobaczyć. Oglądałeś?
cytując mój filmweb
"Znakomita kreacja Ethana Hawke, poczuł temperament Cheta Bakera. Silna kreska scenariusza daje o sobie znać. Momentami brakowało mi mocniejszego klimatu".
9
https://78.media.tumblr.com/942a2e0c1050288c855b493185d6178e/tumblr_owl50xzjvE1si8q0lo1_540.png
Semedo pewnie dowiedział się o porażce Realu
0
Te ogóry pokonały Real.
0
Bez sensu jest takie porównanie. Skąd pewność, że jesteśmy bez szans? W wielu meczach z Realem nie był pokonany za sprawą Messi. Normalne, że gra opiera się na takim geniuszu w każdej ekipie by tak było.
0
Tylko, że on miał kontuzje.
0
Były jakieś wieksze przerwy czy sędzia śmietana?
0
Może ktoś dać linka Realu?
0
Wątoie żeby przeciw mocnemu rywalami pokazał coś wielkiego.
0
Gerard Deulofeu potwierdza, ze jego miejsce to ławka!
0
Na pewno, ale obrońca i tak jest potrzebny, Mascherano jest ku końcu.
1
Większość raczej krytykowała cenę transferu czy wiek.
3
Na mecz z Las Palmas w obronie chciałbym zobaczyć na środku obrony - Umtiti - Vermaelen. Pique słabo wchodzi w sezon. Trzeba zobaczyć w jakiej , z takim Pique czy Masherano może w kluczowej fazie być nieciekawie.
W przyszłym sezonie solidny obrońca jest niezbędny, oby udało się ściągnąć takiego drugiego Umtitiego. Szkoda, że Martinez nie dołączył.
1
Oj w meczach z czołówką może być ciężko Deulofeu. Oby Luis Suarez tyko wrócił do formy. Nasz atak widzę tak - Suarez, Suarez, Messi
2
Ładnie Nietoperze zlali dupę Maladze. Valencia oby tak dalej!
27
Ewolucja Messiego
https://mir-s3-cdn-cf.behance.net/project_modules/1400/fa9c7b56470947.59affc6a15ffa.jpg
0
Wątpię w to. Ale zobaczymy.
0
Może ktoś tutaj pomoże.
Chodzi o HBO GO, gdy próbuje odtworzyć jakiś film wyskakuje komunikat "error player key ". Wie ktoś o co może chodzić?
8
Znakomite zmiany Panie trenerze.
1
Kiedyś musiało zodtać przerwana. Bramka stadiony świata.
1
Liczę, że z Eibar zagra od początku. Dzisiejsza bramka była wspaniała.
0
Oby tak dalej! Świetnie wykończył akcje!