1

Mnie się nie raduję. Mało kto trzyma kciuki za kasiarzami. Jeśli gwiazdeczka będzie gwiazdorzyć, to może zapomnieć o Złotej Piłce i LM..

0

W meczu Atletico może być 0-0.

0

Tylko nie Deulofeu..

0

Ależ jestem zaskoczony. Ech..

0

Jeju, żartuję sobie. Po prostu dużo osób mówiło, że Dortmund spokojnie wygra. Wyluzuj brachu, dobrej nocki. ;)

1

Ładnie Dortmund rozwalił Real. Mimo wszystko Ronaldo zamyka mordki. Szkoda, że jednak nie obstawiłem.

Nie oglądałem meczu, były jakieś prezenty od sędziego?

0

Neymar nie nurkował niby?

1

Bardzo mnie cieszy ich awans, oby nie grali tak żałośnie. Liczę na ciekawy meczyk. Życz im jak najwyższą pozycje. Papużki niech spadają.

0

Można się pośmiać, ale trochę szkoda czasu na chłam. :D

1

Dobry film, ale bez zachwytu. Warto zobaczyć. Oglądałeś?

cytując mój filmweb
"Znakomita kreacja Ethana Hawke, poczuł temperament Cheta Bakera. Silna kreska scenariusza daje o sobie znać. Momentami brakowało mi mocniejszego klimatu".

9

0

Te ogóry pokonały Real.

0

Bez sensu jest takie porównanie. Skąd pewność, że jesteśmy bez szans? W wielu meczach z Realem nie był pokonany za sprawą Messi. Normalne, że gra opiera się na takim geniuszu w każdej ekipie by tak było.

0

Tylko, że on miał kontuzje.

0

Były jakieś wieksze przerwy czy sędzia śmietana?

0

Może ktoś dać linka Realu?

0

Wątoie żeby przeciw mocnemu rywalami pokazał coś wielkiego.

0

Gerard Deulofeu potwierdza, ze jego miejsce to ławka!

0

Na pewno, ale obrońca i tak jest potrzebny, Mascherano jest ku końcu.

1

Większość raczej krytykowała cenę transferu czy wiek.

3

Na mecz z Las Palmas w obronie chciałbym zobaczyć na środku obrony - Umtiti - Vermaelen. Pique słabo wchodzi w sezon. Trzeba zobaczyć w jakiej , z takim Pique czy Masherano może w kluczowej fazie być nieciekawie.

W przyszłym sezonie solidny obrońca jest niezbędny, oby udało się ściągnąć takiego drugiego Umtitiego. Szkoda, że Martinez nie dołączył.

1

Oj w meczach z czołówką może być ciężko Deulofeu. Oby Luis Suarez tyko wrócił do formy. Nasz atak widzę tak - Suarez, Suarez, Messi

2

Ładnie Nietoperze zlali dupę Maladze. Valencia oby tak dalej!

0

Wątpię w to. Ale zobaczymy.

0

Może ktoś tutaj pomoże.

Chodzi o HBO GO, gdy próbuje odtworzyć jakiś film wyskakuje komunikat "error player key ". Wie ktoś o co może chodzić?

8

Znakomite zmiany Panie trenerze.

1

Kiedyś musiało zodtać przerwana. Bramka stadiony świata.

1

Liczę, że z Eibar zagra od początku. Dzisiejsza bramka była wspaniała.

0

Oby tak dalej! Świetnie wykończył akcje!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?