4

Szkoda, że nie kupiliśmy Martineza. Bardzo ryzykowne jest branie pod uwagę Vermalena jako czwartego obrońce. Przy nie kupieniu nowego stopera Marlon byłby ratunkiem gdyby kontuzje nas gnębiły.

Ostatecznie jestem na nie, bo wątpię, że kupimy obrońce.

6

Aha, dzięki. Jakoś mnie ominęło. Czyli problem stoi po stronie Nice. Przynajmniej w tym temacie zarząd Barcy się nie ośmieszył.

1

Jednak, to wina francuskiej ekipy. Ale mi szkoda chłopaka, być tak blisko spełnia marzeń a mu to nagle zabrano. Niestety obecny futbol, to coraz bardziej tylko biznes..

Ale z jednej czegoś nie rozumiem, przecież, miał w kontrakcje klauzule odejścia 40 mln, więc wystarczyło, że Barca by wpłaciła a Nice nie miała by nic do gadania. Czyli Barca nie chciała dać 40 mln czy coś mnie ominęło?

Gdybyśmy sprzedali - Ardę, Rafinhe oraz Gomesa, to spokojnie można by zakupić Coutinho i Seriego. Nasza pomoc wyglądała by naprawdę dobrze.

Coutinho, Roberto Inesta, Seri, Busquets, Rakitic, Paulinho oraz Alena.

0

Nie dziwie się, że chcą tutaj siedzieć, ciepła ławeczka jak i klimat.

2

Real w ataku niszczyłby w ustawieniu: Asensio - Ronaldo - Isco.

1

Gdy lepiej myślał na boisku, mógłby być niezłym grajkiem.

7

W mogli ten mecz wygrał. Ustawienie muru, to jakieś jaja, nawet w ekstraklasie nie ma takiej amatorki, prostotą było zdobyć bramkę. Poza tym idiotyczne zachowanie Zazy.

Oczywiście mieli także farta, że wywieźli punkt - Benzema nieźle zawalił.

0

Na ropę chyba jest.

1

Dobrze, że napisałem "Real wygra:. Teraz napiszę będzie 3-2.

0

Śmieszne jest uważanie, że Casemiro jest jednym z lepszych DP.

0

Ale środek pola Nietoperzy jest żałosny. Real, to wygra.

1

Brawo dziecino.

0

Wydaje mi się, że Real zamknie mecz w pierwszej połowie.

1

Bardzo dobry występ Ivana, kilka razy zaliczył świetne długie piłki.

6

Szkoda, że Pique mu nie podobał a może zaliczyłby w debiucie z bramkę.

0

No przecież wiem.

0

Jestem na tak, ale jeśli za niego misiaczek! Byłoby, to świetnie dla Barcy jak i dla niego. Do Juve bardziej pasuje.

Busquets, Paulinho, Rakitic, Roberto, Coutinho, Iniesta, Seri, Alena.

0

Mam dokładnie tak samo.

1

Brawo Girona!

W tym sezonie to może być trudny teren. Oby Real tam coś stracił.

0

Masz racje przesadziłem.

11

Denis Suarez może być znakomitym piłkarzem i zmienikiem. Ma duży potencjał . Na skrzydle widać jego jakość. Nie ma takiej opcji żeby odszedł!

Ogólnie nawet po stracie Neymara możemy mieć świetne obsadzone skrzydła - Messi, Dembele, Suarez, Deulofeu, Vidal, Roberto i być może Coutinho


! Wiem przesadziłem z tym Asensio, Wybaczcie panowie . :D Gorąca głowa i nie przespana noc robi swoje.

0

Jednak Messi miał łatwiej strzelić Hattrick Antonelli . :D

Paulina wejdzie na kilka minutek. Dawać go!

5

Świetnie wszedł Denis w mecz, widać, że rozumiem z Leo.

Chłopak widać, że mam potencjał, jak będzie grać na skrzydle, może wreszcie odpalił, wolę jego niż Gerarda, choć wiadomo na tych pozycjach pierwsze skrzypce będą grać Messi oraz Dembele.

0

Też ją chcę!

0

Ale Paco to zepsuł, Denis pewnie by to lepiej zrobił. Fart, że zaliczył asystę.

0

Deulofeu gorszy dziś.

1

Naprawdę Ernesto? Suareza powinieneś dać.

1

Coś czuje, że Paulina dziś załaduje. Vidal, fajnie szarpię. Deulofeu do zmiany, powinien wejść za niego Denis.

Dałbym Semedo za Rakitica przenosząc Roberto do środka.

2

Podoba mi się pomysł z Vidalem. Szkoda, że Semedo nie zagra.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?