8

Znakomite zmiany Panie trenerze.

1

Kiedyś musiało zodtać przerwana. Bramka stadiony świata.

1

Liczę, że z Eibar zagra od początku. Dzisiejsza bramka była wspaniała.

0

Oby tak dalej! Świetnie wykończył akcje!

0

Raczej luźne porównanie.

0

Absolutnie Enrique ma u mnie wielki szacunek.

0

Wiek ktoś jaki jest rekord Króla strzelców w polskiej lidze?

0

Na mecz z Eibar atak widzę tak - D. Suarez - Messi - Deulofeu. W pomocy chciałbym Busquets - Paulinho - Roberto.

13

Umtiti jak ja cię uwielbiam! Obecnie jest z lepszych obrońców. Niedługo może być najlepszym stoperem na świecie.

0

Teraz wygrany Górnika Zabrze i dzień udany. Górnicy po wygraną!

23

Valverde zrobił genialne zmiany! Enrique raczej nie ma takiego nosa.

0

Kaska dość szybko zaczyna się zwracać. Znakomicie się zachował w tej sytuacji, już myślałem, że będzie podawać a on zachował zimną krew i wykończył to jak killer.

0

Ach, Ernesto miał nosa. Brawo Denis. Dawać Semedo!

0

Odważna decyzja Valverde, choć moim zdaniem Suarez znacznie lepiej gra na skrzydle.

0

Gabriel Jesus ma wielki potencjał na znakomitą "9", Ciekawa opcja na przyszłość do naszego ataku, choć raczej City i tak go nie puści.

A kogo Wy byście widzieli w miejsce Suareza jak zakończy grę w Barcelonie?

0

Wyglądamy jak AS Roma.

0

Liczyłem na Roberto w środku pola. Busquets mógłby sobie odpocząć i postawić na Paulinho, ale z jednej strony nie warto ryzykować, to może być trudny mecz, lepiej zrobić, to w meczu z Eibarem Ogólnie dobry skład wybrał Valverde.

Wygląda na to, że Vidal raczej zbyt wiele nie pogra. W przyszłym sezonie będzie najlepiej jak odejdzie a za niego wejdzie Palencia lub kupimy doświadczonego prawego obrońce. Jedyną opcja jest dla niego jest zrobienie z niego skrzydłowego i być rezerwowym. Szkoda, bardzo go lubię, ale nie ma obecnie podejścia do Semedo i to się nie zmieni.

Stawiam na pewne wygraną z czystym kontem.
Vamos Barca!

0

Ciesze się, że nadal jesteś z nami. Kawał przydatnego piłkarza!

0

Niestety ostatnio trochę siadł, ale wierze w niego. Spokojnie może być świetnym zmiennikem dla naszego dzika.

0

Jesteś wielki! Takich zawodników już coraz mniej. Wielka szkoda, że rok temu nie wygrał LM. Mój jeden z ulubieńców spoza Barcy. Absolutna legenda futbolu!

0

Dokładnie. Pamiętam kilkanaście lat temu kumple farbowali łeb na załosny kolor. "Gówno, a nie moda"

0

Statystyki ma genialne, ale nie jest tak genialny jak Messi.

0

Oby tym razem wygrali batalie o tego zawodnika. Żeby tylko nie było jak z Asensio. Ech pomyśleć, że moglismy mieć u siebie Isco i Asensio.

2

Valverde oby tak dale! Coraz bardziej go lubię, mm nadzieje, że to będzie udany sezon pod ręką Ernesto. Widać w naszej grze jest progres.

0

Rakitic świetnie wchodzi w sezon! Oby utrzymał formę.

0

Bardzo fajne, elegancka kolorystyka. Będziemy wyglądać jak AS Roma.

2

Cóż za fantastyczna godzina! Ja pieprze pogrzało ich, chyba pierwszy raz w historii El Clásico o tak idiotycznej godzinie..

Zawsze wstaje przed dwunastą więc obudzę się i na śniadanie meczyk.

0

Jak na razie nie ma sensu nad tym myśleć.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?