Kaska dość szybko zaczyna się zwracać. Znakomicie się zachował w tej sytuacji, już myślałem, że będzie podawać a on zachował zimną krew i wykończył to jak killer.
Liczyłem na Roberto w środku pola. Busquets mógłby sobie odpocząć i postawić na Paulinho, ale z jednej strony nie warto ryzykować, to może być trudny mecz, lepiej zrobić, to w meczu z Eibarem Ogólnie dobry skład wybrał Valverde.
Wygląda na to, że Vidal raczej zbyt wiele nie pogra. W przyszłym sezonie będzie najlepiej jak odejdzie a za niego wejdzie Palencia lub kupimy doświadczonego prawego obrońce. Jedyną opcja jest dla niego jest zrobienie z niego skrzydłowego i być rezerwowym. Szkoda, bardzo go lubię, ale nie ma obecnie podejścia do Semedo i to się nie zmieni.
Stawiam na pewne wygraną z czystym kontem.
Vamos Barca!
Jesteś wielki! Takich zawodników już coraz mniej. Wielka szkoda, że rok temu nie wygrał LM. Mój jeden z ulubieńców spoza Barcy. Absolutna legenda futbolu!
8
Znakomite zmiany Panie trenerze.
1
Kiedyś musiało zodtać przerwana. Bramka stadiony świata.
1
Liczę, że z Eibar zagra od początku. Dzisiejsza bramka była wspaniała.
0
Oby tak dalej! Świetnie wykończył akcje!
0
Raczej luźne porównanie.
0
Absolutnie Enrique ma u mnie wielki szacunek.
0
Wiek ktoś jaki jest rekord Króla strzelców w polskiej lidze?
0
Na mecz z Eibar atak widzę tak - D. Suarez - Messi - Deulofeu. W pomocy chciałbym Busquets - Paulinho - Roberto.
13
Umtiti jak ja cię uwielbiam! Obecnie jest z lepszych obrońców. Niedługo może być najlepszym stoperem na świecie.
0
Teraz wygrany Górnika Zabrze i dzień udany. Górnicy po wygraną!
23
Valverde zrobił genialne zmiany! Enrique raczej nie ma takiego nosa.
0
Kaska dość szybko zaczyna się zwracać. Znakomicie się zachował w tej sytuacji, już myślałem, że będzie podawać a on zachował zimną krew i wykończył to jak killer.
0
Ach, Ernesto miał nosa. Brawo Denis. Dawać Semedo!
0
Odważna decyzja Valverde, choć moim zdaniem Suarez znacznie lepiej gra na skrzydle.
0
Gabriel Jesus ma wielki potencjał na znakomitą "9", Ciekawa opcja na przyszłość do naszego ataku, choć raczej City i tak go nie puści.
A kogo Wy byście widzieli w miejsce Suareza jak zakończy grę w Barcelonie?
0
Wyglądamy jak AS Roma.
0
Liczyłem na Roberto w środku pola. Busquets mógłby sobie odpocząć i postawić na Paulinho, ale z jednej strony nie warto ryzykować, to może być trudny mecz, lepiej zrobić, to w meczu z Eibarem Ogólnie dobry skład wybrał Valverde.
Wygląda na to, że Vidal raczej zbyt wiele nie pogra. W przyszłym sezonie będzie najlepiej jak odejdzie a za niego wejdzie Palencia lub kupimy doświadczonego prawego obrońce. Jedyną opcja jest dla niego jest zrobienie z niego skrzydłowego i być rezerwowym. Szkoda, bardzo go lubię, ale nie ma obecnie podejścia do Semedo i to się nie zmieni.
Stawiam na pewne wygraną z czystym kontem.
Vamos Barca!
0
Ciesze się, że nadal jesteś z nami. Kawał przydatnego piłkarza!
0
Niestety ostatnio trochę siadł, ale wierze w niego. Spokojnie może być świetnym zmiennikem dla naszego dzika.
0
Jesteś wielki! Takich zawodników już coraz mniej. Wielka szkoda, że rok temu nie wygrał LM. Mój jeden z ulubieńców spoza Barcy. Absolutna legenda futbolu!
0
Dokładnie. Pamiętam kilkanaście lat temu kumple farbowali łeb na załosny kolor. "Gówno, a nie moda"
8
Czyżby dobra forma zmieniła Rakitica w Saiyana?
https://scontent.fwaw5-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-0/p480x480/21742961_1217417791696450_4704641707184588331_n.jpg?oh=859488210974534e58577b5057c33b62&oe=5A5A2CE4
0
Statystyki ma genialne, ale nie jest tak genialny jak Messi.
0
Oby tym razem wygrali batalie o tego zawodnika. Żeby tylko nie było jak z Asensio. Ech pomyśleć, że moglismy mieć u siebie Isco i Asensio.
2
Valverde oby tak dale! Coraz bardziej go lubię, mm nadzieje, że to będzie udany sezon pod ręką Ernesto. Widać w naszej grze jest progres.
0
Rakitic świetnie wchodzi w sezon! Oby utrzymał formę.
0
Bardzo fajne, elegancka kolorystyka. Będziemy wyglądać jak AS Roma.
2
Cóż za fantastyczna godzina! Ja pieprze pogrzało ich, chyba pierwszy raz w historii El Clásico o tak idiotycznej godzinie..
Zawsze wstaje przed dwunastą więc obudzę się i na śniadanie meczyk.
0
Jak na razie nie ma sensu nad tym myśleć.
1
https://68.media.tumblr.com/8c3e6a502bf85e18ab702195fa89f969/tumblr_ow2qtaGiGr1vmzhggo1_1280.jpg
Mistrz i jego uczeń!