0

Fajnie jakby udało się w operacje wprowadzić Rafinhe. Oby ten transfer doszedł do realizacji.

0

Nie padnie, większość dzieci śpi. :D

1

Bóg mnie przebudził! Zostaje z Wami! :)

0

No, to ja chyba już śpię i myślenie wyłączone. :D

0

Słuchając Żewłakowa jeszcze bardziej mnie usypia. Niestety ja zaraz odpadam.. Miłego oglądania!

0

Prawdziwy kibic! Zdrowie!

0

Ładny początek Angulo, bardzo mnie to cieszy, oby Górnik Zabrze był jak najwyżej!

0

Słuszne czerwo dla Sandencji?

0

Tak jeszcze może 20..

0

Też tego się obawiam. Próbujemy naprawić pomoc, a teraz rozwali się i skrzydło.. Niech już zacznie się sezon..

0

Najbardziej obawiam się, że zarząd może nikogo mocnego nie kupić ns skrzydło. Jak myślicie, jaki zawodnik na tą pozycje jest do wyciągnięcia?

1

Też tego nie rozumiem..

0

Ale zagra w mnie prestiżowych rozgrywka, tak jakościowy piłkarz powinien grać w najlepszych ligach, jedynie trumf w lidze mistrzów może dać większe wyróżnienie, w co wątpię. Sportowo traci mnóstwo, tak jest prawda.

Na pewno kasa go kusi, nie mów mi że nie..

0

Właśnie tworze składankę klasyki rocka.
Może coś zaproponujecie?

0

O Złotej piłce może pomarzyć.

0

Jeszcze mu wiele do Ronaldinho, raczej tylko skończy jak on.

5

Już mamy go powoli dość, od dawno nie było kłótni między piłkarzami, jeśli ma psuć atmosferę niech spada, niestety nadal ma w głowie siano. Mimo wszystko nie znajdziemy lepszego na jego miejsce, ale do cholery Barca jest najważniejsza, a nie jeden zawodnik!

Po odejściu Barca jak i on sam wiele stracą. Nie wiem jak można chcieć zamienić Barce na PSG, cóż kasa..

6

Mourinho i tak już się przyzwyczaił na porażki z Barcą, to żadna nowość dla niego.

23

Na cholerę go tak mocno chcą, Samper będzie równie dobrym zmiennikiem.

1

Niech spadają na drzewo. Śmieszny arab.

2

Valverde na pewno ma lepsze doświadczenie z młodymi piłkarzami niż Enrique, w Bilba wielu młodych perspektywicznych graczy odkrył. Mocno liczę na to, że w sezonie Ernesto da pograć Aleni i Samperowi.



Alena może w przyszłości być lekiem naszej pomocy, chętnie zobaczę w pomocy jego obok Roberto. Widać, że chłopak ma talent i jakość na Barcelone.

0

Paulinho zestawiać z Busquets, to obraza dla Sergio, poza tym mamy Sampera.

0

Też daję mu szansę, ale raczej nie oczekuje jego lepsze, obym się mylił. Paulinho, to jakaś kpina, mamy Sampera.

1

Dokładnie. Po cholerę Gomes..

2

Gomes nawet w presezonie pewnie kiepsko by wyglądał. Niestety Portugalczyk nie pasuje do Barcy, no ale dajmy mu drugą szansę, choć wątpię żeby grał lepiej.

Kompletnie nie rozumiem tego transferu. Niestety Enrique nie potrafił korzystać z wychowanków i mamy wynalazki w postaci Andre. Oby Valverde nie poszedł jego tropem i dał szansę młodym (Alena, Samper)

1

Ale ze mnie szowinista. Już się poprawiam.

0

Panowie i Panie miłego meczyku!

19

Ciekawe jak wypadnie dziś Alena. Cieszy mnie jego obecność w składzie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?