Skład nie oznacza, że muszą wygrać. Z Włochami i Niemcami łatwo nie będzie, jest jeszcze Portugalia. Oby Hiszpania po raz kolejny w Polsce wygrała Euro!
Jeśli nie uda się pozyskać Verratiego, to pozostają dwie opcje Thiago (bardzo mało realne) oraz Eriksen. A jak Duńczyk nie wypali, to kto według Was by się nadawał?
0
Jak myślicie Thiago mógłby zostać wyciągnięty z Bayernu za podobną kwote co Marco?
1
Rzygam naszym zarządem..
4
Mnie wystarczy tylko Marco.
0
Czyżby Ronaldo coraz bliżej kolejnego pucharu? Wydaje mi się, że jedynie Chile może zagrozić, choć wiadomo Niemcy w turniejach zawsze powalczą.
0
Jeśli naprawdę myślą, że jest to alternatywa, to jeszcze bardziej się ośmieszają.
0
Pewnie kolejne głupie wymysły prasy.
0
Całe szczęście, że jeszcze właśnie jeszcze zagra w dziele Andersona "Phantom Thread
1
Wybitny brytyjski aktor Daniel Day-Lewis kończy z aktorstwem :( Bolesna wiadomość dla świata kina..
Dla przypomnienia laureat trzech Oscarów! - Moja lewa stopa (1989), Aż poleje się krew (2007), Lincoln (2012)
Ostatni filmem mistrza będzie "Phantom Thread" w reżyserii Paula Thomasa Andersona
0
.Na cholerę nam kolejny lewy obrońca? Mamy Albę i Digne a wielki potencjał ma młody Cucurella.
0
Wiadomo, że tak.
3
Ja chyba, to pisałem. :D Muszę, to odszczekać. Z taką grą mogą pomarzyć. Niech Chile wygra!
1
Niestety z obecnym zarządem bardzo możliwe..
7
Marc Cucurella zapowiada się bardzo ciekawie. Oby za kilka lat zadebiutował.
0
Elegancko wygląda. Pięknie zbudowany design.
0
Skąd wiesz? Dla mnie ten puchar był zawsze "niszowy". Niech nawet Portugalia wygra a Ronaldo zostanie graczem turnieju.
5
Moim zdaniem Niemcy spokojnie podniosą ten śmieszny puchar.
6
Żewłakow jeszcze bardziej żałosny niż Hajto..
0
Na mnie duże wrażenie zrobił "Miss Sloane", ale tam głównym wątkiem polityka, więc nie wiem czy cię zainteresuję. Scenariusz jest znakomity.
2
Dokładnie. Trzeba się wstrzymać przynajmniej trzy lata z osądami. W meczu z Macedonią zagrał wspaniale, ale to jest tylko U-21.
0
To prawda, pod końcówkę robił z Barcy wiatrak..
25
Ale zarząd dał dupska nie kupując Asensio. W przyszłości może być naszym koszmarem.
0
Oby tak było. Bo jak Getafe przejdzie, to 12 pkt pewne dla Realu.
0
Many. ;)
https://pbs.twimg.com/media/DCN_oQBW0AAh7th.jpg
0
Aj cholerne Getafe prowadzi. Pewnie przejdą do ostatecznej fazy walki o awans..
0
Skład nie oznacza, że muszą wygrać. Z Włochami i Niemcami łatwo nie będzie, jest jeszcze Portugalia. Oby Hiszpania po raz kolejny w Polsce wygrała Euro!
30
Spytaj co z tym Hectorem. :D
2
No, macie racje zły przykład. Więc jeśli nie Verratti i Thiago, to kto? Może by tak pomyśleć o Miralem Pjanić.
1
Jeśli nie uda się pozyskać Verratiego, to pozostają dwie opcje Thiago (bardzo mało realne) oraz Eriksen. A jak Duńczyk nie wypali, to kto według Was by się nadawał?
1
Niestety słabo grają, wygląda jakby grali bez pomysłu. Dawidowicz i Kapustka do zmiany, choć pewnie wiele to nie zmieni.
Ju
3
Będziemy mieć godnego następce Łukasza Piszczka. Kędziora może się wspaniale rozwinąć..