1

Lepiej kupić doświadczonego Azpilicuete a Palencie pomału wprowadzać do składu. César spokojnie mógłby pograć z trzy lata.

2

Dobrze, że zostaje, niech AS Monaco już się nie osłabiać, choć bez wątpienia był ciekawą opcją. Wydaje mi się, że Barca bedzie starać się o Azpilicuete.

0

Dokładnie. Źle, to napisałem.

0

Może i źle się wyraziłem, ale nie twierdzę, że jest ciekawy. Szukam kanałów, gdzie osoby "komentują" ciekawe wydarzenia. Zły dałem przykład.

0

Znacie jakieś ciekawe kanały na youtube w stylu Atora?

0

Real pozbędzie się drewna.

0

No i bardzo dobrze, tylko teraz jaka alternatywa. Obawiam się, że np. ten Semedo mało wniesie. Chyba byłby dobrą opcją, ale raczej Chelsea się nie zgodzi.

0

Szybko ten czas leci. Oby teraz tylko wytrzymać do sierpnia i szybko zleci. Już nie mogę wytrzymać bez Barcy.

1

Niech chłopakowi się wiedzie, może w przyszłości trafi do lepszego klubu. Barcelona to za wysokie progi. Nie ma sensu, żeby kisił się w rezerwach z łudzeniem się o pierwszą drużynę.

0

Bartek za wszelką chcę wkurzyć kibica Barcy. Chyba to jedna z macek Pereza.

0

Ale lipa, że Dani poszedł do PSG. W ogólnie w Barcelonie mógłby jeszcze spokojnie grać..

0

Kurcze ale żem dowalił do pieca. :D

0

Koniec okna transferowego w Chinach 14 lipca? Jeśli tak to oby przez ten trzy dni nie było Paulinho fichado, bo nieźle mi popsują humor przed urodzinami..

0

Szkoda oglądać na Polsacie. Po pierwsze nie mógłbym oglądać z lektorem a po drugie długie reklamy. Oby przynajmniej tym razem nie pokiereszowali tą śmieszną cenzurą.

0

Oj Legia w tym sezonie będzie mogła pomarzyć o LM.

0

Dzięki za skrócenie bana.

0

Już nie mogę się doczekać nowego sezonu. Oby tylko wytrzymać do końca lipca i zleci szybko do rozpoczęcia.

0

Nie pomyślałem o tym. :)

6

Pape i Adriano będą grać obok siebie w Besiktasie. Jednak piłkarz Barcy i Realu mogą grać razem. :D Ogólnie całkiem niezłą ekipę mają.

13

Jeśli kupimy Bellerina za 60 mln, to będzie śmieszne. Już lepiej postawić na Vidal / Palencia.

1

O Carlos Kameni odchodzi z Malagi. Będzie łatwiej Barcelonie pokonać Malagę.

9

Dzisiaj 46. rocznica śmierci Jima Morrisona jednego z najwybitniejszych muzyków, a zarazem mojego wielkie idola.

Wielkie szczęście, że po sobie zostawił tak wiele fantastycznej muzyki. Utwory takie jak "Riders On The Storm", "The End", "Light My Fire" czy "People Are Strange " są w moim życiu czymś wspaniałym nie tylko dla uszu.

“I think of myself as an intelligent, sensitive human being with the soul of a clown which always forces me to blow it at the most important moments.”






Jakie są wasze ulubione kawałki?


9

Ależ młodzi siatkarze grają przepięknie!
Mamy Mistrzostwo Świata!

1

Okja, Miss Sloane, A Bigger Splash.

0

Ceballosowi można, to wybaczyć. Jeśli dobrze wiem pisał to jak był młodym szczeniakiem. Zobaczymy jak to się potoczy. Ale wydaje mi się, że przejdzie do Realu, napewmo nie będę na tym ubolewa.

4

Kompletnie go nie widzę w Barcelonie. Zdecydowanie za wysokie progi..

0

Janusz tracz, to nawet przebija Ojca Chrzestnego. :D

0

No rzeczywiście. Banshee naprawdę dobry serial. Szkoda, że już się skończył, choć z jednej strony dobrze, że nie przesadzili z sezonami i został porządnie zakończony. Postać Kai Procktor znakomita!

0

Który środkowy obrońca Hiszpanii U-21 według Was lepiej się prezentował Mere czy Vallejo?

Chętnie bym zobaczył Mere w Barcelonie. Najlepiej jak pewnie za rok odejdzie Mascherano. Nasza obrona mogłaby wyglądać tak - Umtiti, Pique, Marlon, Mere.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?