0

Ale to trofeum jest ohydne, wygląda jak patelnia.

0

Wiadomo też wymęczą. Mistrzostwo jest jeszcze realne, tylko bez naszych głupich wpadek. Niestety porażka z Deportivo ogranicza basz margines błędu. Ja nadal wierze!

1

Według mnie Real jak Barca w tym roku grają średnio. Jeśli według ciebie Real bardziej zasługuję, nie znaczy, że tak jest. Tylko proszę bez spiny. :)

1

Tak, a Real niby zasługuje.

1

Jeśli wygramy wszystkie mecze do pojedynku z Realem, spokojnie można powalczyć. Jak jutro pokonamy Valencie, to będzie 2pkt straty, wiem mają jeszcze mecz z Celtą, ale Real z nimi na wyjeździe, będzie mieć ciężko.

Moim zdaniem z taką grą Real może przegrać z Atletico i Barcą pod rząd, zwłaszcza, że Bayern ich wymęczy. Najważniejsze aby Barca nie trafiło kretyńsko punkty.

Nie dopuszczam sobie takiej myśli, że Real bedzie mistrzem, ale nawet jeśli nie wygramy świat się nie zawali. Trzeba wierzyć!

Vusca el Barca!

0

Wiecie czemu nie gra Munianin?

0

Właśnie irytuje mnie to.

0

Bilbao świetnie weszli w mecz. Oby tylko kondycyjnie nie siadli. Nie chcę robić sobie większy nadziei, bo znów zepsuje sobie nerwy. Los Leones musisz!

9

http://www.fangol.pl/view/204015/reakcja-alvesa-na-wylosowanie
Brakuje mi tego Pana! Dziwnie będzie go zobaczyć go w składzie Juve podczas meczu z Barcą.

3

Trzeba powoli zacząć robić kalendarz. ;)

0

Dokładnie aby wznieść puchar, trzeba wygrywać z najlepszymi.

0

Nedved mój ulubiony zawodnik z Juventusu tak jak Davids. Byłem dość młody, ale pamiętam mecz z Realem czy finał z Milanem.

16

Liczę tylko na dwie.

0

Idealnie przewidziałem dwie pary, a mianowicie Borussii oraz Atletico.

Co do losowania dla Barcelony bardzo optymalne, dobrze, że drugi mecz gramy u siebie, jest to bardzo istotne w tej fazie rozgrywek.

Bardzo ciekawie wygląda para Borussia Dortmund - AS Monaco, będzie piękny futbol dla oka. W meczu Bayern - Real Madryt może się wszystko wydarzyć, ale większe szansę daje Bawarczykom. Plusem jest trener Carlo Ancelotti, który świetnie zna Real oraz atak, który Bayern ma lepszy, a także obronę, jedynie pomoc mają na podobnym poziomie. W obu spotkaniach decydującą może być batalia w środku pola. Co do pary Atletico Madryt - Leicester City to wydaje mi się, że spokojnie Anglicy mogą sprawić niespodziankę. Będę trzymać kciuki za Lisy, mam nadzieje, że jeśli odpadną, to tanio skóry nie sprzedadzą.

Według mnie te ekipy przejdą do półfinału:
FC Barcelona, Bayern Monachium, Atletico Madryt, AS Monaco.

Chciałbym, żeby półfinały wyglądały tak:
FC Barcelona vs. AS Monaco
Bayern Monachium vs. Atletico Madryt

No i finał, który od dawna mi się marzył.
FC Barcelona vs. Bayern Monachium

Ależ byłby to piękny mecz z niezapomnianymi emocjami!

Już zacieram ręce na te wszystkie pojedynki. Będzie wiele emocji, w każdej z par nie ma zdecydowanego faworyta. Bez wątpienia ta edycja jest jedną z najciekawszych z ostatnich lat!

Vamos Barca!

0

Też tak myślę, najbardziej nie chcę Atletico, bo to już byłoby cholernie nudno. Aby wygrać, najlepiej trzeba pokonać najlepszych.

0

Moje typy dzisiejszego losowania:

FC Barcelona - Real Madryt
Leicester City - Atletico Madryt
Bayern Monachium - Juventus Turyn
AS Monaco - Borussia Dortmund

0

Też nie chcę. Chciałbym aby Celta wygrała, ale wątpię.

0

Padłem. Zajebiste!

0

Tak jest Anderlecht i Schalke na tą chwile grają dalej. Jak myślicie, kto może wygrać tegoroczną edycje LE?

Zwycięzca zagra w przyszłej LM?

1

Oby zaczął grać jak w Celcie.

0

Jest jak najbardziej za!

0

Ta klauzula była po prostu była debilna przez którą go straciliśmy za śmieszne pieniądze w futbolu. Tylko u nas takie promocje.

0

Bez wątpienia ich obrona byłaby ciężka do złamania.

0

Też bym chciał!

1


Smokowski jak zwykle klasa, dla mnie jeden z lepszych dziennikarzy sportowych.

1

Kompletnie się nie zgadzam. Dla mnie Guardiola jest znakomitym trenerem.

0

Kurcze wygrana przeszła mi koło nosa..

0

Cholerka jednak mogłem obstawić te 50zł na awans Monaco, choć kto wie może City pyknie gola.

Oby ekipa Glika awansowała!

0

Dzięki bardzo!

0

Mam do Was prośbę. Mógłby mi ktoś przetłumaczyć na Polski. Niestety jestem słaby w Angielskim.

I have the urge to still be part of the world, the universe, of life. Through music I have the feeling that I come a little closer to that.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?