11

Enrique olał Real ciepłym moczem a oni i tak go kochają, dowiedzieli się, że odchodzi i w prezencie dali lidera.. :D

0

Chyba jednak nie. :)

1

Ależ ma banana na twarzy :D

0

A tak się bałem że Bale wraca. Jednak Gareth piątęczka!

0

Pewnie Real teraz dostanie mocnego kopani wygrają.. Las Palmas do boju!

1

Nawet nie wiedziałem, że z niego taki samuraj, jednak fryzura nie jest przypadkowa.

1

Teraz jak patrzę na tego newsa zrobiło mi się smutno. Trzeba podziękować Enrique za tyle spaniałych radosnych chwil, które nam dał. Zawsze będzie mieć u mnie szacunek.

Mam nadzieje, że zatrudnimy fachowca pokroju Sampaoliego! Uzue według mnie, to średni pomysł.

No to panie i panowie zaczynamy nowy rozdział z naszą ukochaną Barceloną. Visca el Barca!

1

No chyba, że tak. Czyli prędzej da buziaka Krystynie?

0

Mógłby tak Jese dać plaskacza Realowi.

2

Bez wątpienia chłopak potrzebuję czasu, na pewno ma duży potencjał, co pokazywał w Villarreal. Nam nadzieje że nie sprzedamy go. Ja w niego wierze.

0

Czyżby Benzema zagubił taśmy na Łysego?

0

Ustawienie z trzema obrońcami jest niezłe, na pewno z Pique lepiej by wyglądało.

3

Wreszcie chłopaki zapieprzają, aż miło na to patrzeć, wreszcie też widać pressing. Świetnie na boisku wygląda Mascherano! Podanie do Messiego przepięknie. Wydaje mi się, że Rakitic ostatnio wygląda lepiej.

0

Pięknie założona siateczka sędziemu.

0

Marzeniem jest ten zawodnik. Sprzedać Gomesa, Rakitica i dołożyć z 40.

0

Też mnie to martwi, ale wierze w niego!

0

Właśnie dobrze jest pokazane, Alba wiele wniesie z przodu a za sobą będzie mieć tarcze w postaci Umtitiego i Busquetsa.

0

Bardzo podoba mi się, że Enrique stawia na formacje 3-4-3, dobrze, że próbuje coś robić i wprowadza coś innego! Vamos Barca!

0

Ciężko znaleźć..
No masz racje błąd.

1





Przepiękny utwór! Szkoda, że tak wspaniałych muzyków, jak Jacek Kaczmarski już nie ma..

0

Ależ to były czasy! Chciałbym zobaczyć Ville np. jako zmniennika Suareza.

0

W pomocy Rafinha i Suarez! Tylko nie Gomes. Poza tym mogli by zagrać, 3-4-3.

0

Ok, dziki za pomoc. ;)

19

Sorry, że wrzucam jeszcze raz

Kalendarz (Marzec)
16:9 (1920x1080)
http://ifotos.pl/z/awqwswa

4:3 (1680x1050)
http://ifotos.pl/z/awqwqra

16:10 (1440x900)
http://ifotos.pl/z/awqwsea

Działa?

0

Gdzie ty zawsze uploadujesz?

0

Nadal nie działa? u mnie ok

7

Moja wersja kalendarza na marzec. :)

16:9 (1920x1080)
http://i.imgur.com/CE7UAdM.jpg

16:10 (1680x1050)
http://i.imgur.com/NEKiGqX.jpg

4:3 (1440x900)
http://i.imgur.com/en9KmUm.jpg


Pewnie znajdą się lepsze, ale może komuś się spodoba. Mam nadzieje, że nie zrobiłem błędu.

0

A faul na Munirze? Tego nie pamiętasz..

0

Wyxzuwam kolejne drukowanie. Ale w meczu z Atletico też był żenujący i wygraliśmy, trzeba skupić się na meczu.

0

Pique nie pieprzy się w tańcu. Tu już nie chodzi o sam Real, tylko o poziom sędziowania, pewnie w lidze japońskiej jest wyższy.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?