A nie sobie gra, jeśli tak wylosują. Nie przywiązuje uwagi na kogo trafi Real, patrzmy na siebie, w LM nie jesteśmy zależni od Realu jak w przypadku ligi.
Sergio jest dobrym obrońcą, ale obecnie znajdzie się wielu obrońców, którzy są znacznie lepsi w obronie. Moim zdaniem, zestawienie go z Maldinim i Puyolem trochę przesadzone. Ramos gra kapitalnie głową, ale w bronieniu nie jest tak doskonały jak np. był Maldini. Dla mnie Włoch był o klasę lepszy niż Hiszpan.
Żeby nie było, że chcę w jakiś sposób odbierać mu okładki bardzo dobrego piłkarza.
Ale ten czas szybko leci, już tylko 10. kolejek do końca. Zapowiada się wiele emocji do końca. Najbardziej ciekawie zapowiada się kolejka Atletico z Realem a następnie Derby. Obyśmy głupio punktów nie tracili a mistrzostwo spokojnie możemy zdobyć.
Niestety możemy przegrać ligę przez słabe nastawienie do meczów z "ogórami".
Niestety Barca dała prezent a Real go przyjął. Liczę na potknięcie z Bilbao, przy remisie i wygranej Barcy zrównamy się z Realem. Mylicie, że Bilbao powalczy?
Wiem, że są to ludzie, ale po to jest szeroka kadra, żeby ktoś mógł odpocząć. Dziś było widać rozluźnienie. Cóż trzeb patrze w przód, teoretyczne 5pkt straty nie jest tragiczna. Bez wątpienia w tym sezonie lekceważymy słabszych rywali.
0
W sumie City jedną może strzelić, ale chyba dam sobie spokój. Szkoda marnować wygranego prezentu przez Barce. ;)
0
Jak myślicie jest sens postawienia na awans AS Monaco 50zł?
0
A nie sobie gra, jeśli tak wylosują. Nie przywiązuje uwagi na kogo trafi Real, patrzmy na siebie, w LM nie jesteśmy zależni od Realu jak w przypadku ligi.
25
No nie wiem czy Unzue jest dobrym pomysłem. Ogólnie ci dwaj kandydaci mnie nie przekonują.
5
0
Trafiliście gdzieś s internecie na komplikacje remontady z klimatyczną muzyką?
0
Potwierdza klasę rodziny Schmeichel w której płynie Polska krew! Zmieniam zdanie, niech Lisy przejdą. :)
0
W sumie jak awansuje też się ucieszę. Lubię tak samo Seville jak i Leicester.
0
No to mamy rywala dla Realu. Perez już otwiera sejf i ładuje kasę do białej walizki. Tak na poważnie, Sevilla spokojnie jeszcze powalczy.
Vamos Sevillistas!
0
Inny typ muzyki:
1
Sergio jest dobrym obrońcą, ale obecnie znajdzie się wielu obrońców, którzy są znacznie lepsi w obronie. Moim zdaniem, zestawienie go z Maldinim i Puyolem trochę przesadzone. Ramos gra kapitalnie głową, ale w bronieniu nie jest tak doskonały jak np. był Maldini. Dla mnie Włoch był o klasę lepszy niż Hiszpan.
Żeby nie było, że chcę w jakiś sposób odbierać mu okładki bardzo dobrego piłkarza.
0
Był już oficjalny termin meczu Celta - Real?
2
Ale ten czas szybko leci, już tylko 10. kolejek do końca. Zapowiada się wiele emocji do końca. Najbardziej ciekawie zapowiada się kolejka Atletico z Realem a następnie Derby. Obyśmy głupio punktów nie tracili a mistrzostwo spokojnie możemy zdobyć.
Niestety możemy przegrać ligę przez słabe nastawienie do meczów z "ogórami".
3
Na koniec sezonu cały Madryt zamknie japę! Najważniejsze aby do meczu z Real nic nie stracić i ich ograć. Visca el Barca!
0
Wiadomo to jest możliwe, ale wygramy to!
1
Niestety Barca dała prezent a Real go przyjął. Liczę na potknięcie z Bilbao, przy remisie i wygranej Barcy zrównamy się z Realem. Mylicie, że Bilbao powalczy?
Teraz czekaj cały tydzień..eh..
0
Raczej tylko po lidze. Kluczowym momentem będzie mecz Realu z Atletico a następnie z Barcą. Poza tym za tydzień grają z Bilbao.
0
Ale będzie dziwnie jak Real zagra zaległy mecz pod sam koniec.
0
Też tak myślę, to bedzie kluczowy moment.
2
Też tak myślę. Może za tydzień wtopią z Bilbao. W głupi sposób oddajemy lidera..
0
Będziecie oglądać Real czy szkoda szarpać jeszcze bardziej nerwów? Oglądał ktoś ostatnio Betis?
1
Nie twierdze że nie, ale nie można tłumaczyć tym porażki. Jeśli zmęczenie będzie wpływem porażek, nie wygramy ligi.
1
Wiem, że są to ludzie, ale po to jest szeroka kadra, żeby ktoś mógł odpocząć. Dziś było widać rozluźnienie. Cóż trzeb patrze w przód, teoretyczne 5pkt straty nie jest tragiczna. Bez wątpienia w tym sezonie lekceważymy słabszych rywali.
2
Brak sił nie może by wymówką na tym poziomie.
0
Raczej narodziny i klaps w dupę.
0
Nie chcę sobie robić nadziei. Oby było tak jak z Las Palmas.
2
Może przynajmniej za tydzień Real straci punkty z Bilbao. Niestety w tym roku za dużo musimy zależeć od Realu..
0
Ale 5pkt to będzie sporo, trzeba będzie wygrać z Realem.
0
Taki prezent daliśmy, że głowa mała. Ależ będzie fatalny dzień..
0
No trudno, tracimy lidera. Jestem po prostu wściekły. Nie liczę na wpadkę Realu. Teoretycznie 5pkt. straty.