0

W sumie City jedną może strzelić, ale chyba dam sobie spokój. Szkoda marnować wygranego prezentu przez Barce. ;)

0

Jak myślicie jest sens postawienia na awans AS Monaco 50zł?

0

A nie sobie gra, jeśli tak wylosują. Nie przywiązuje uwagi na kogo trafi Real, patrzmy na siebie, w LM nie jesteśmy zależni od Realu jak w przypadku ligi.

25

No nie wiem czy Unzue jest dobrym pomysłem. Ogólnie ci dwaj kandydaci mnie nie przekonują.

5

0

Trafiliście gdzieś s internecie na komplikacje remontady z klimatyczną muzyką?

0

Potwierdza klasę rodziny Schmeichel w której płynie Polska krew! Zmieniam zdanie, niech Lisy przejdą. :)

0

W sumie jak awansuje też się ucieszę. Lubię tak samo Seville jak i Leicester.

0

No to mamy rywala dla Realu. Perez już otwiera sejf i ładuje kasę do białej walizki. Tak na poważnie, Sevilla spokojnie jeszcze powalczy.

Vamos Sevillistas!

0

Inny typ muzyki:



1

Sergio jest dobrym obrońcą, ale obecnie znajdzie się wielu obrońców, którzy są znacznie lepsi w obronie. Moim zdaniem, zestawienie go z Maldinim i Puyolem trochę przesadzone. Ramos gra kapitalnie głową, ale w bronieniu nie jest tak doskonały jak np. był Maldini. Dla mnie Włoch był o klasę lepszy niż Hiszpan.

Żeby nie było, że chcę w jakiś sposób odbierać mu okładki bardzo dobrego piłkarza.

0

Był już oficjalny termin meczu Celta - Real?

2

Ale ten czas szybko leci, już tylko 10. kolejek do końca. Zapowiada się wiele emocji do końca. Najbardziej ciekawie zapowiada się kolejka Atletico z Realem a następnie Derby. Obyśmy głupio punktów nie tracili a mistrzostwo spokojnie możemy zdobyć.

Niestety możemy przegrać ligę przez słabe nastawienie do meczów z "ogórami".

3

Na koniec sezonu cały Madryt zamknie japę! Najważniejsze aby do meczu z Real nic nie stracić i ich ograć. Visca el Barca!

0

Wiadomo to jest możliwe, ale wygramy to!

1

Niestety Barca dała prezent a Real go przyjął. Liczę na potknięcie z Bilbao, przy remisie i wygranej Barcy zrównamy się z Realem. Mylicie, że Bilbao powalczy?

Teraz czekaj cały tydzień..eh..

0

Raczej tylko po lidze. Kluczowym momentem będzie mecz Realu z Atletico a następnie z Barcą. Poza tym za tydzień grają z Bilbao.

0

Ale będzie dziwnie jak Real zagra zaległy mecz pod sam koniec.

0

Też tak myślę, to bedzie kluczowy moment.

2

Też tak myślę. Może za tydzień wtopią z Bilbao. W głupi sposób oddajemy lidera..

0

Będziecie oglądać Real czy szkoda szarpać jeszcze bardziej nerwów? Oglądał ktoś ostatnio Betis?

1

Nie twierdze że nie, ale nie można tłumaczyć tym porażki. Jeśli zmęczenie będzie wpływem porażek, nie wygramy ligi.

1

Wiem, że są to ludzie, ale po to jest szeroka kadra, żeby ktoś mógł odpocząć. Dziś było widać rozluźnienie. Cóż trzeb patrze w przód, teoretyczne 5pkt straty nie jest tragiczna. Bez wątpienia w tym sezonie lekceważymy słabszych rywali.

2

Brak sił nie może by wymówką na tym poziomie.

0

Raczej narodziny i klaps w dupę.

0

Nie chcę sobie robić nadziei. Oby było tak jak z Las Palmas.

2

Może przynajmniej za tydzień Real straci punkty z Bilbao. Niestety w tym roku za dużo musimy zależeć od Realu..

0

Ale 5pkt to będzie sporo, trzeba będzie wygrać z Realem.

0

Taki prezent daliśmy, że głowa mała. Ależ będzie fatalny dzień..

0

No trudno, tracimy lidera. Jestem po prostu wściekły. Nie liczę na wpadkę Realu. Teoretycznie 5pkt. straty.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?