0

Ale 5pkt to będzie sporo, trzeba będzie wygrać z Realem.

0

Taki prezent daliśmy, że głowa mała. Ależ będzie fatalny dzień..

0

No trudno, tracimy lidera. Jestem po prostu wściekły. Nie liczę na wpadkę Realu. Teoretycznie 5pkt. straty.

0

Tak jest! Weszli na pełnej pompie.

1

Moim zdanie mogą nawet wygrać.

2

Gratulacje! Jak czekam na siostrzeńca Culé! Czyli nowe pokolenie rośnie. ;)

0

Właśnie Francuzka wygląda ciekawie. Liczę na mistrza dla AS Monaco!

0

Mnie to bardziej bawi niż irytuje.

0

O stary dzięki! Przymierzam się do zrobienia tapety. Dzięki tobie nie będę tracić czasu na szukanie zdjęcia. :)

5

Trochę mi szkoda, że James przez transfer do Realu, tylko marnieje się piłkarsko, ale sam jest sobie winy. Na jego miejscu odszedł z Madrytu jak najszybciej,. Jestem przekonany, że Real w składzie z Jamesem zamiast Ronaldo, grałby lepiej. Obecnie Kolumbijczyk ma lepszy drybling czy podania. Cieszy mnie, że tak mało gra.

10

Jego zaangażowanie w meczu z PSG pokazuje jak wkłada na boisku ogromną pracę, wątpię żeby Fabregas zagrał tak jak Rakitic, jedynie Hiszpan był od niego lepszy w podaniach otwierających drogę do bramki.

Bardzo mnie cieszy, że podpisał kontrakt, jeśli utrzyma taki poziom, jeszcze wiele da Barceloie.

0

Nie widziałem go na boisku, no może jedynie na youtube, ale uwielbiam tego faceta. Widać, że ma sercu ten klub i nie owija w bawełnę słów.

7

Dokładnie niech zamkną mordeczki. Realowi wielokrotnie sędziowie pomagali, cały Madryt wraz z kibicami pokazuje hipokryzje.

Zmieniając trochę temat, o bramce nieuznanej z Betisem czy ewidentnych karnych z Villarreal nikt już nie pamięta.

Co do rzekomej ustawce sędziego i całej UEFA świetnie zamyka temat, tekst Rafała Steca.
http://rafalstec.blox.pl/2017/03/Barcelona-i-napad-stulecia.html

34

Pierwszy karny był oczywisty, przecież widać, że zawodnik PSG zrobił ruch głową, wpłynęło na równowagę Neymara.

Jeśli wygramy LM będzie niezły ból dupy co mnie cieszy.

0

Raczej sztuczne El Clasico . Głupi pomysł.

0


Nie mogę przestać słuchać. ;)

0

Taka sama wina trenera jak i piłkarzy. W pierwszym meczu zagrali bardzo dobrze, ale wynik uzyskali w główniej mierze przez fatalny dzień i grę Barcy.

0

Po tej bramce jeszcze bardziej go lubię! Mam nadzieje, że wróci tam gdzie jego miejsce.

0

Oby teraz do końca utrzymał wzrost formy. Ja się cieszę, że zostaje z nami!

5

Na pewno lepszy poziom sędziowania niż ten żenujący w Hiszpanii.

2

Chętnie bym go zobaczyć w Barcelonie! Jeśli Włoch zostanie w Paryżu raczej nie wygra Ligi Mistrzów, więcej Marco dawaj do Barcy!

4

Od dłuższego czasu trzyma wysoką formę. Już nie tęsknie za Bravo. Wczoraj zagrał świetne spotkanie!

5

http://i.imgur.com/6XsDUke.jpg
Zrobiłem dla siebie tło, może ktoś wykorzysta. :)

0

O boże popek..

0

Także poproszę. :)

3

Jese się zbłaźnij, niech dalej im liże tyłek.

0

Dzięki brachu!

0

A sorry, emocje. :D

0

Kiedy najbliższa powtórka meczu?

0

Właśnie dokładnie nie wiem, niedługo wróci z pracy to się dowiem.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?