Trochę mi szkoda, że James przez transfer do Realu, tylko marnieje się piłkarsko, ale sam jest sobie winy. Na jego miejscu odszedł z Madrytu jak najszybciej,. Jestem przekonany, że Real w składzie z Jamesem zamiast Ronaldo, grałby lepiej. Obecnie Kolumbijczyk ma lepszy drybling czy podania. Cieszy mnie, że tak mało gra.
Jego zaangażowanie w meczu z PSG pokazuje jak wkłada na boisku ogromną pracę, wątpię żeby Fabregas zagrał tak jak Rakitic, jedynie Hiszpan był od niego lepszy w podaniach otwierających drogę do bramki.
Bardzo mnie cieszy, że podpisał kontrakt, jeśli utrzyma taki poziom, jeszcze wiele da Barceloie.
0
Ale 5pkt to będzie sporo, trzeba będzie wygrać z Realem.
0
Taki prezent daliśmy, że głowa mała. Ależ będzie fatalny dzień..
0
No trudno, tracimy lidera. Jestem po prostu wściekły. Nie liczę na wpadkę Realu. Teoretycznie 5pkt. straty.
0
Tak jest! Weszli na pełnej pompie.
1
Moim zdanie mogą nawet wygrać.
2
Gratulacje! Jak czekam na siostrzeńca Culé! Czyli nowe pokolenie rośnie. ;)
0
Właśnie Francuzka wygląda ciekawie. Liczę na mistrza dla AS Monaco!
0
Mnie to bardziej bawi niż irytuje.
0
O stary dzięki! Przymierzam się do zrobienia tapety. Dzięki tobie nie będę tracić czasu na szukanie zdjęcia. :)
5
Trochę mi szkoda, że James przez transfer do Realu, tylko marnieje się piłkarsko, ale sam jest sobie winy. Na jego miejscu odszedł z Madrytu jak najszybciej,. Jestem przekonany, że Real w składzie z Jamesem zamiast Ronaldo, grałby lepiej. Obecnie Kolumbijczyk ma lepszy drybling czy podania. Cieszy mnie, że tak mało gra.
10
Jego zaangażowanie w meczu z PSG pokazuje jak wkłada na boisku ogromną pracę, wątpię żeby Fabregas zagrał tak jak Rakitic, jedynie Hiszpan był od niego lepszy w podaniach otwierających drogę do bramki.
Bardzo mnie cieszy, że podpisał kontrakt, jeśli utrzyma taki poziom, jeszcze wiele da Barceloie.
0
Nie widziałem go na boisku, no może jedynie na youtube, ale uwielbiam tego faceta. Widać, że ma sercu ten klub i nie owija w bawełnę słów.
7
Dokładnie niech zamkną mordeczki. Realowi wielokrotnie sędziowie pomagali, cały Madryt wraz z kibicami pokazuje hipokryzje.
Zmieniając trochę temat, o bramce nieuznanej z Betisem czy ewidentnych karnych z Villarreal nikt już nie pamięta.
Co do rzekomej ustawce sędziego i całej UEFA świetnie zamyka temat, tekst Rafała Steca.
http://rafalstec.blox.pl/2017/03/Barcelona-i-napad-stulecia.html
34
Pierwszy karny był oczywisty, przecież widać, że zawodnik PSG zrobił ruch głową, wpłynęło na równowagę Neymara.
Jeśli wygramy LM będzie niezły ból dupy co mnie cieszy.
0
Raczej sztuczne El Clasico . Głupi pomysł.
0
Nie mogę przestać słuchać. ;)
0
Taka sama wina trenera jak i piłkarzy. W pierwszym meczu zagrali bardzo dobrze, ale wynik uzyskali w główniej mierze przez fatalny dzień i grę Barcy.
0
Po tej bramce jeszcze bardziej go lubię! Mam nadzieje, że wróci tam gdzie jego miejsce.
0
Oby teraz do końca utrzymał wzrost formy. Ja się cieszę, że zostaje z nami!
5
Na pewno lepszy poziom sędziowania niż ten żenujący w Hiszpanii.
2
Chętnie bym go zobaczyć w Barcelonie! Jeśli Włoch zostanie w Paryżu raczej nie wygra Ligi Mistrzów, więcej Marco dawaj do Barcy!
4
Od dłuższego czasu trzyma wysoką formę. Już nie tęsknie za Bravo. Wczoraj zagrał świetne spotkanie!
5
http://i.imgur.com/6XsDUke.jpg
Zrobiłem dla siebie tło, może ktoś wykorzysta. :)
0
O boże popek..
0
Także poproszę. :)
3
Jese się zbłaźnij, niech dalej im liże tyłek.
0
Dzięki brachu!
0
A sorry, emocje. :D
0
Kiedy najbliższa powtórka meczu?
0
Właśnie dokładnie nie wiem, niedługo wróci z pracy to się dowiem.