Zawszę będę wdzięczny za wiele jego wspaniałych spotkań i intetwencji ale poqinien być to ostatni jego sezon w Barcelonie, w przyszły sezonie będziemy musieli kupić jednego jak i niech dwóch stoperów.
Boliwia to nie jest jakaś mega silna ekipa, ale widać, że Brazylia gra z większym polotem. W Ameryce zawsze byłe i będę za Argentyna, mimo to mam nadzieje, że Brazylia wróci na właściwe drogi.
Marc spie. remontade. Całe szczęście że Real nie uciekł na 4 pkt. Wyglądało dziś to żałośnie, ale nie ma co siać paniki. Przynajmniej tylko 2 pkt a przed Realem mecz z Betisem i Bilbao a Atletico - Sevilla Ob za miesiąc Barca była liderem z Messim na pokładzie, każdy wtedy zapomni o dzisiejszym dniu. Wybaczmy naszej ukochanej!
Jestem za odejściem Vidala. Roberto musi być numerem jeden na pozycji prawego obrńcy. Na pewno nie sensu wydawać kroci za Bellerina, najlepiej jakby kupili młodego zawodnika typu Digne.
Brawo Rafa oby te bramki dały większą pewność. Pod względem gry na bosku Alvesa klmpletnie nie brakuje, Roberto wymiata, nie potrzeba wydawać kroci na zmiennika jeśli Vidal odejdzie (oby)
Gdyby nie urazy Busquetsa i Messiego pewnie by wygrali. Ne ma co się spinać, dobrze, że Real nie powiększył przewagi. Jest tylko 3pkt straty nie ma co narzekać ja wierze, że odzyskamy odpowiedni rytm, na samym początku sezonu nie będą grać świetnie, ja wolę żeby w środku sezony załapali najlepszy poziom.
2
Żałosne, prawda jest taka, że gówno by osiągneli bez nich.
0
Wiadomo, że dla Pique ważna jest gra w kadrze, ale jeśli zrezygnuję to go rozumiem, dla mnie najważniejsze żeby grał jeszcze wiele lat w Barcelonie!
0
.Śmieszni są niektórzy kibice..
0
Zawszę będę wdzięczny za wiele jego wspaniałych spotkań i intetwencji ale poqinien być to ostatni jego sezon w Barcelonie, w przyszły sezonie będziemy musieli kupić jednego jak i niech dwóch stoperów.
0
Na pewno w przyszłym czasie zostaniemy w obronie tylko z Pique i Umtiti, jakich środków obrońców byście chcieli zobaczyć w Barcelonie?
1
Boliwia to nie jest jakaś mega silna ekipa, ale widać, że Brazylia gra z większym polotem. W Ameryce zawsze byłe i będę za Argentyna, mimo to mam nadzieje, że Brazylia wróci na właściwe drogi.
0
Mam takie same odczucia, remis Realu uratował trochą tyłek. Za miesiąc lider nasz. Wróci Leoś będzze pozytywniej.
0
Jakie to szczęście, że to początek sezonu. Wolę lepszą końcówkę z słabym początkiem.
0
No w sumie masz racje. Wkurzyłem się na Niemca, ale nie skreślam go.
0
Super, oby Orły wygrały. Ale gdy nie ma spotkańbez Barcy to trochę jak bez ręki.
0
Oni także, no cóż tragedii nie ma..
0
Marc spie. remontade. Całe szczęście że Real nie uciekł na 4 pkt. Wyglądało dziś to żałośnie, ale nie ma co siać paniki. Przynajmniej tylko 2 pkt a przed Realem mecz z Betisem i Bilbao a Atletico - Sevilla Ob za miesiąc Barca była liderem z Messim na pokładzie, każdy wtedy zapomni o dzisiejszym dniu. Wybaczmy naszej ukochanej!
Wkurza najbardziej przerwa na kadrę.
0
Co on odpie.....
0
Dawaj Denis! Dobra zmiana-
0
Dla mnie chłop jest zmęczony, wybaczam Busiemu ten mecz.
0
Na DP mógłby zagrać lepiej, Busi jest zajechany to przynajmniej niech da Ivana, nasz środek pola to masakra.
6
Mascherano i Iniesta na boisko! Cholera walczyć o remis. Moje obawy się potwierdziły. Celta i Sociedad na wyjazdach to zmora..
4
Nacho jest? Bartra zdecydowanie lepszy..
0
Jestem za odejściem Vidala. Roberto musi być numerem jeden na pozycji prawego obrńcy. Na pewno nie sensu wydawać kroci za Bellerina, najlepiej jakby kupili młodego zawodnika typu Digne.
0
Zgadzam się co o strat, ale nie można powiedzieć, że był najgorszy, dzięki jego asyście mamy trzy oczka.
0
Idealny następca El Pistolero za kilka lat!
0
Trochę szkoda. Obawiam się, że transfer Paco będzie niewypałem,obym się gorzko pomlił.
0
Uwielbia Pique jako obrońcę i człowieka. Widać, że Piquenbauer! Oby tak dalej!
0
Poszukał i znalazł niczym czterolistną koniczynę.
0
Nie dziwi mnie to, w końcu mamy atak marzeń.
6
Szczerze chłopak mnie zadziwia, nie potrzeba nam żadnego Bellerina. Enrique wypolerował diament z Roberto!
0
Szczerze mam nadzieje, że niebawem opuści Barce.
9
Jestem ciekaw okładki Marci.
1
Brawo Rafa oby te bramki dały większą pewność. Pod względem gry na bosku Alvesa klmpletnie nie brakuje, Roberto wymiata, nie potrzeba wydawać kroci na zmiennika jeśli Vidal odejdzie (oby)
0
Gdyby nie urazy Busquetsa i Messiego pewnie by wygrali. Ne ma co się spinać, dobrze, że Real nie powiększył przewagi. Jest tylko 3pkt straty nie ma co narzekać ja wierze, że odzyskamy odpowiedni rytm, na samym początku sezonu nie będą grać świetnie, ja wolę żeby w środku sezony załapali najlepszy poziom.