Marc spie. remontade. Całe szczęście że Real nie uciekł na 4 pkt. Wyglądało dziś to żałośnie, ale nie ma co siać paniki. Przynajmniej tylko 2 pkt a przed Realem mecz z Betisem i Bilbao a Atletico - Sevilla Ob za miesiąc Barca była liderem z Messim na pokładzie, każdy wtedy zapomni o dzisiejszym dniu. Wybaczmy naszej ukochanej!
Jestem za odejściem Vidala. Roberto musi być numerem jeden na pozycji prawego obrńcy. Na pewno nie sensu wydawać kroci za Bellerina, najlepiej jakby kupili młodego zawodnika typu Digne.
Brawo Rafa oby te bramki dały większą pewność. Pod względem gry na bosku Alvesa klmpletnie nie brakuje, Roberto wymiata, nie potrzeba wydawać kroci na zmiennika jeśli Vidal odejdzie (oby)
Gdyby nie urazy Busquetsa i Messiego pewnie by wygrali. Ne ma co się spinać, dobrze, że Real nie powiększył przewagi. Jest tylko 3pkt straty nie ma co narzekać ja wierze, że odzyskamy odpowiedni rytm, na samym początku sezonu nie będą grać świetnie, ja wolę żeby w środku sezony załapali najlepszy poziom.
Nie ma co narzekać, wystarczy spojrzeć na poprzedni sezon gdzie dostaliśmy solidny pogrom z Bilbao i Celtą. Lepiej przegrywać na początku niż w kluczowym momencie sezonu, choć wiadomo nie mozna notować takich porażek.
Zapominamy i jedziemy dalej. W takich momentach chcę mi się kibicować im jeszcze bardziej, kibicowanie to nie tylko sukcesy i zwycięstwa.
0
Oni także, no cóż tragedii nie ma..
0
Marc spie. remontade. Całe szczęście że Real nie uciekł na 4 pkt. Wyglądało dziś to żałośnie, ale nie ma co siać paniki. Przynajmniej tylko 2 pkt a przed Realem mecz z Betisem i Bilbao a Atletico - Sevilla Ob za miesiąc Barca była liderem z Messim na pokładzie, każdy wtedy zapomni o dzisiejszym dniu. Wybaczmy naszej ukochanej!
Wkurza najbardziej przerwa na kadrę.
0
Co on odpie.....
0
Dawaj Denis! Dobra zmiana-
0
Dla mnie chłop jest zmęczony, wybaczam Busiemu ten mecz.
0
Na DP mógłby zagrać lepiej, Busi jest zajechany to przynajmniej niech da Ivana, nasz środek pola to masakra.
6
Mascherano i Iniesta na boisko! Cholera walczyć o remis. Moje obawy się potwierdziły. Celta i Sociedad na wyjazdach to zmora..
4
Nacho jest? Bartra zdecydowanie lepszy..
0
Jestem za odejściem Vidala. Roberto musi być numerem jeden na pozycji prawego obrńcy. Na pewno nie sensu wydawać kroci za Bellerina, najlepiej jakby kupili młodego zawodnika typu Digne.
0
Zgadzam się co o strat, ale nie można powiedzieć, że był najgorszy, dzięki jego asyście mamy trzy oczka.
0
Idealny następca El Pistolero za kilka lat!
0
Trochę szkoda. Obawiam się, że transfer Paco będzie niewypałem,obym się gorzko pomlił.
0
Uwielbia Pique jako obrońcę i człowieka. Widać, że Piquenbauer! Oby tak dalej!
0
Poszukał i znalazł niczym czterolistną koniczynę.
0
Nie dziwi mnie to, w końcu mamy atak marzeń.
6
Szczerze chłopak mnie zadziwia, nie potrzeba nam żadnego Bellerina. Enrique wypolerował diament z Roberto!
0
Szczerze mam nadzieje, że niebawem opuści Barce.
9
Jestem ciekaw okładki Marci.
1
Brawo Rafa oby te bramki dały większą pewność. Pod względem gry na bosku Alvesa klmpletnie nie brakuje, Roberto wymiata, nie potrzeba wydawać kroci na zmiennika jeśli Vidal odejdzie (oby)
0
Gdyby nie urazy Busquetsa i Messiego pewnie by wygrali. Ne ma co się spinać, dobrze, że Real nie powiększył przewagi. Jest tylko 3pkt straty nie ma co narzekać ja wierze, że odzyskamy odpowiedni rytm, na samym początku sezonu nie będą grać świetnie, ja wolę żeby w środku sezony załapali najlepszy poziom.
0
Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.1.
0
Komentarz usunięty
0
Jak wygląda mecz Espanolu? Mają coś do gadania?
0
Dopiero co włączymy, czy my nie gramy z tylko trzema obrońcami z Albą i Rafinhą na bokach?
1
Przecież to jest normalne oczywiste zachowanie..
http://static.fangol.pl/content/5/4/e/54e736db56494223b76b0cfe9b137434-554.jpg
1
Wiele osób ma tutaj kompleks Realu. Pieprzyć ich mecze skupcie się na Barcelonie!
Nawet gdyby przegrali, to i tak bym wyszli z grupy.
0
To było pewne. Ale jak widać gra Realu nie jest jeszcze perfekcyjna.
2
Tak jak myślałem początek koncertowego wpierdolu Legii.
0
Ie powiem wkurwił mnie ten karny, no ale szacun dla Niemca, a pokazywał Dembele, żeby strzelał w prawo. ;)
20
Nie ma co narzekać, wystarczy spojrzeć na poprzedni sezon gdzie dostaliśmy solidny pogrom z Bilbao i Celtą. Lepiej przegrywać na początku niż w kluczowym momencie sezonu, choć wiadomo nie mozna notować takich porażek.
Zapominamy i jedziemy dalej. W takich momentach chcę mi się kibicować im jeszcze bardziej, kibicowanie to nie tylko sukcesy i zwycięstwa.