Wczoraj zagr naprawdę świetnie, w obronie trzymał wysoki poziom poza tym fajnie wprowadzał piłkę co w grze Barcelonie jest bardzo istotne. Choć wiadomo nie można patrzeć pod kątem jednego meczu.
Jestem bardzo zadowolony z tego transferu, Samuel ma duży potencjał a cena na obecne realia ryku transferu jest świetna, na przykład taki Marquinhos pewnie kosztowałby z dwa razy więcej.
Według mnie Pique, Mascherano,Umttiti i Mathieu dobrze obsadzają pozycje środka obrony. Pewnie za rok odejdzie Mathieu wtedy będzie może pomyśleć o np. Lemosie.
A ostatnio marudziłem, że raczej nigdy nie zobaczę Carrasco w Barcelonie. Choć nie napalam się, mogą to być plotki. Idealny zmiennik dla MSN! Na świętną technikę. Jestem za!
2
Dajce sobie spokój z tą Złotą Piłką, sukcesy drużynowe są najbardziej istotne. Ja mam wyjebane na tą nagrodę, ważne, że Messi zdobył ją tylko raz.
1
O stary marze o nim.
3
http://static.fangol.pl/content/8/4/6/84662ecb1f5faba12b6245d17163e3de-554.jpg
Śmieszy mnie czepianie się tego. Większość życia spędzili we Francji przecież wiadomo, że naglę nie wrócą do Afryki.
0
Szkoda, że Griezmann nie wygrał LM mógłby powalczyć o Złotą Piłkę.
7
Ciekawy artykuł. Redakcja ja zwykle trzyma poziom.
2
Wczoraj zagr naprawdę świetnie, w obronie trzymał wysoki poziom poza tym fajnie wprowadzał piłkę co w grze Barcelonie jest bardzo istotne. Choć wiadomo nie można patrzeć pod kątem jednego meczu.
Jestem bardzo zadowolony z tego transferu, Samuel ma duży potencjał a cena na obecne realia ryku transferu jest świetna, na przykład taki Marquinhos pewnie kosztowałby z dwa razy więcej.
Według mnie Pique, Mascherano,Umttiti i Mathieu dobrze obsadzają pozycje środka obrony. Pewnie za rok odejdzie Mathieu wtedy będzie może pomyśleć o np. Lemosie.
0
N’Golo Kanté prawie jak Makélélé.
1
Bardzo lubię Neymara, ale bardziej wolałbym Griezmanna!
6
Neuer może czyścić rękawice Buffonowi!
0
Może Loew znajdzie pomysł w jajach lub dupie?
0
Kilka razy ładnie rozpoczął akcje. Samuel na pewno ma potencjał.
0
Przed strzałem już miałem wiedzieć?
0
Będzie gol!.,.,
0
Francji ładniejszy a Włoski najpiękniejszy.
0
Właśnie dlatego Portugalia dostanie wpierdol.
3
Koguty do finału!
Griezmann jest świetny, uwielbiam tego zawodnika.
0
Nie ma sensu oceniać po jednym meczu.
0
/Niech chłopak pokaże klasę.
0
Nie widziałem go w akcji, ale bez wątpienia jest potrzebny zmiennik dla Alby najlepiej młody.
2
Mamy już Samuela. Niech siedzi w Paryżu.
9
Bardzo go brakuje..
3
Według mnie Barcelona to za wysokie progi dla Sandro. .Jedynie co pamiętam to gol z Villarreal. Malaga to idealne miejsce dla niego. Powodzenia
0
Byłoby pięknie!
0
A ostatnio marudziłem, że raczej nigdy nie zobaczę Carrasco w Barcelonie. Choć nie napalam się, mogą to być plotki. Idealny zmiennik dla MSN! Na świętną technikę. Jestem za!
1
Brawo Lech Poznań!
4
W sumie porażka Portugalii w finale będzie lepiej smakować
0
oby Niemcy im dopieprzyli
2
Półfinał kuźwa..
0
Nie wiadomo czy się śmiać czy płakać. Pieprze takie Euro..
32
Żenujący poziom półfinału. Niech już kończy się ten turniej, jak ja tęsknie za ukochaną Barceloną..