Porównywanie Messiego i Pele jest bez sensu, nigdy nie wiadomo jakby Pele sobie radził w europie a poza tym to były inne czasy futbolu. Messi jest najlepszym piłkarzem obecnej epoki futbolu a Pele poprzedniej. Mimo wszystko wygrana przez Pele trzech mundiali robi wrażenie.
No ja też go nie widzę, nie z względu, że nie dałby sobie rady, ale po prostu szkoda żeby chłopak marnował się na ławce, najlepiej jak pozostanie w Anglii idealnie tam pasuje.
Mimo wszystko wolałbym kogoś starszego z doświadczeniem i ograniem w lidze hiszpańskiej (Nolito)
Właśnie taki rezerwowy byłby idealny, wątpie aby jakiś młody chciał grzać ławę. Przykład Larssona pokazuje, że ktoś starszy n ławce jest dobrym rozwiązaniem.
1
Znacznie lepiej byłoby kupić kogoś ogranego w La Ligo Bakambu, Nolito, Vietto, Gameiro.
2
Ale przypał, chyba zmęczenie robi swoje. Czas na kolejną kawę! Wybaczcie. :D
0
Pewnie sie uda, ale najważniejsze jest trofeum.
0
Ronaldinho to geniusz futbolu, ale nie sądzę żeby miał większy talent niż Messi, choć bardziej czarował. Leo ma na pewno lepiej poukładane w głowie.
0
Porównywanie Messiego i Pele jest bez sensu, nigdy nie wiadomo jakby Pele sobie radził w europie a poza tym to były inne czasy futbolu. Messi jest najlepszym piłkarzem obecnej epoki futbolu a Pele poprzedniej. Mimo wszystko wygrana przez Pele trzech mundiali robi wrażenie.
4
Mnie cieszy awans Osasuny.
27
Już nie mogę się doczekać komplikacji występów Iniesty z tego Euro. Będzie to magiczne a zarazem bardzo smaczne.
0
Mogą mieć problem. A kiedyś mieli Maldini, Nesta, Cannavaro.
1
http://static.fangol.pl/content/b/0/f/b0f4fb90a67c28d990f9b3669704fc74-554.jpg
1
Ależ Atletico robi świetne ruchy transferowe. Barca i Real mogą się uczyć.
1
Muszę przyznać bardzo brakuje mi Guardioli. Szkoda, że za czasów Pepa nie było jeszcze Suareza.
0
Bardzo mocno w cipkę! A ja ewchłopaka zwątpiłem.
0
Niech sobie czeka i czeka w Paryżu .
0
Jeszcze niecała godzina. Do boju Orły!
2
http://static.fangol.pl/content/9/c/a/9caebe2766ad0e072e2cb9482ca353c8-554.jpg
Pewnie Grzechu się postara. ;)
6
Brawo Słowacja! Duda dawaj na 3-0 Putinowi.
0
Prędzej kupimy lewego obrońce niż prawego, chciałbym aby kupili obu, ale niestety nie wystarczy kasy..
0
Z tym Ronaldo to jakiś żart? Prędzej widziałbym Milika.
0
Lepiej nie, co najwyżej za darmo. Pedro niezbyt pasuje do angielskiego futbolu, mógłby wrócić do Hiszpanii np. Valencia czy Sevilla.
0
Elegancko! Czekam na oficjalny podpis!
3
Dziwne uczucie widząc Messiego wchodzącego z ławki. Całkiem nieźle wygląda z brodą. Oby udało się Argentynie wygrać,
0
Dolał oliwy do ognia i tak to nic nie zmienni.
1
Jeden z lepszych pojedynków tego Euro! Szkoda, ze Carrasco nie ma.
0
Mogliby wyciągnąć z osiem mln.
8
Jedyna nadzieja Hiszpanii to Iniesta.
0
Akcja od Barcelonki.
0
Takie informacje traktuje z przymrużeniem oka, czekam na oficjalne porozumienie.
0
Nigdy nic nie wiadomo. A Espanyol jest?
0
No ja też go nie widzę, nie z względu, że nie dałby sobie rady, ale po prostu szkoda żeby chłopak marnował się na ławce, najlepiej jak pozostanie w Anglii idealnie tam pasuje.
Mimo wszystko wolałbym kogoś starszego z doświadczeniem i ograniem w lidze hiszpańskiej (Nolito)
0
Właśnie taki rezerwowy byłby idealny, wątpie aby jakiś młody chciał grzać ławę. Przykład Larssona pokazuje, że ktoś starszy n ławce jest dobrym rozwiązaniem.