1

Znacznie lepiej byłoby kupić kogoś ogranego w La Ligo Bakambu, Nolito, Vietto, Gameiro.

2

Ale przypał, chyba zmęczenie robi swoje. Czas na kolejną kawę! Wybaczcie. :D

0

Pewnie sie uda, ale najważniejsze jest trofeum.

0

Ronaldinho to geniusz futbolu, ale nie sądzę żeby miał większy talent niż Messi, choć bardziej czarował. Leo ma na pewno lepiej poukładane w głowie.

0

Porównywanie Messiego i Pele jest bez sensu, nigdy nie wiadomo jakby Pele sobie radził w europie a poza tym to były inne czasy futbolu. Messi jest najlepszym piłkarzem obecnej epoki futbolu a Pele poprzedniej. Mimo wszystko wygrana przez Pele trzech mundiali robi wrażenie.

4

Mnie cieszy awans Osasuny.

27

Już nie mogę się doczekać komplikacji występów Iniesty z tego Euro. Będzie to magiczne a zarazem bardzo smaczne.

0

Mogą mieć problem. A kiedyś mieli Maldini, Nesta, Cannavaro.

1

Ależ Atletico robi świetne ruchy transferowe. Barca i Real mogą się uczyć.

1

Muszę przyznać bardzo brakuje mi Guardioli. Szkoda, że za czasów Pepa nie było jeszcze Suareza.

0

Bardzo mocno w cipkę! A ja ewchłopaka zwątpiłem.

0

Niech sobie czeka i czeka w Paryżu .

0



Jeszcze niecała godzina. Do boju Orły!

2

6

Brawo Słowacja! Duda dawaj na 3-0 Putinowi.

0

Prędzej kupimy lewego obrońce niż prawego, chciałbym aby kupili obu, ale niestety nie wystarczy kasy..

0

Z tym Ronaldo to jakiś żart? Prędzej widziałbym Milika.

0

Lepiej nie, co najwyżej za darmo. Pedro niezbyt pasuje do angielskiego futbolu, mógłby wrócić do Hiszpanii np. Valencia czy Sevilla.

0

Elegancko! Czekam na oficjalny podpis!

3

Dziwne uczucie widząc Messiego wchodzącego z ławki. Całkiem nieźle wygląda z brodą. Oby udało się Argentynie wygrać,

0

Dolał oliwy do ognia i tak to nic nie zmienni.

1

Jeden z lepszych pojedynków tego Euro! Szkoda, ze Carrasco nie ma.

0

Mogliby wyciągnąć z osiem mln.

8

Jedyna nadzieja Hiszpanii to Iniesta.

0

Akcja od Barcelonki.

0

Takie informacje traktuje z przymrużeniem oka, czekam na oficjalne porozumienie.

0

Nigdy nic nie wiadomo. A Espanyol jest?

0

No ja też go nie widzę, nie z względu, że nie dałby sobie rady, ale po prostu szkoda żeby chłopak marnował się na ławce, najlepiej jak pozostanie w Anglii idealnie tam pasuje.

Mimo wszystko wolałbym kogoś starszego z doświadczeniem i ograniem w lidze hiszpańskiej (Nolito)

0

Właśnie taki rezerwowy byłby idealny, wątpie aby jakiś młody chciał grzać ławę. Przykład Larssona pokazuje, że ktoś starszy n ławce jest dobrym rozwiązaniem.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?