0

Panowie co kupujecie dla Mamy? Klasycznie kwiaty?

0

Niestety kolejny mecz był fatalnie sędziowany.

1

Brawo Jordi! Vamos Barca!

1

Wielkie dzięki. Dopiero zaczynam przygodę z Twitterem. ;)

0

Co proponujecie aby obserwować na twitterze? Oczywiście powiązane z futbole?

0

U mnie też tak to wygląda ;) Go go The Reds!

0

Tych talentów trochę mało.

1

Trzeba przyznać dobrze wykonane i z pomysłem. Ciekawe czy van Gaal zostanie wywalony po sezonie.

31

0

Chciałbym aby awansował Real Saragossa, pamiętam jak młody Pique tam wymiatał. ;)

1

Fajna muzyka. Dobrze oddany klimat.

0

Dokładnie zdobycie mistrza to bardzo, bardzo dobry sezon!

4

Wielki szacun za jego pracę w obecnym sezonie. Całę szczęście, że nie ma już Fabregasa..

7

Jeśli nie zostanie najlepszym zawodnikiem La Liga, to będzie kpina.

Oby w przyszłym sezonie nasz El Pistolero był porządnie naładowany. ;)

0

Campeones!
Visca Barca!!

0

Jeszcze 15 minut!! Vamos Barca!

0

Każdy kibic będzie pamiętać te wspaniałe gole! Coś pięknego!

0

Ten niby sędzia jest żałosny..

0

Takie podejście mi się podoba. Pewność siebie jest najważniejsza.

4

Świetny artykuł. Niech teraz spoczywa w spokoju.

10

Bez wątpienia transfer Suareza będzie jednym jak nie najlepszym w historii Barcy! Już dawno się spłacił

0

Ekipa Espanyolu to bandą prymitywów, chamów i prostaków. Ich "futbol" jest gówniany..

0

Po strzeleniu gola Ronaldo, ile przewagi ma Suarez?

0

Vamos Barça!!!!

0

Niestety czuję, że jutro zobaczymy brzydki futbol. Biorę 3 pkt w ciemno nawet 1-0 po bramce samobójczej. Vamos!

0

Zawsze miałem wielki szacunek do Raula. Powinien zakończyć karierę w Realu.

32

Moim zdaniem powinen dostać jeszcze szanse w nowym sezonie, wtedy będzie można oceniać. Wątpię aby Enrique chciał sprzedać turka.

0

Maniche?..........

4

Mam nadzieje, że zostanie! Uwielbiam Mascherano! Jest jednym z tych zawodników, którzy zostawiają serce na boisku. Spokojnie mógłby być trzecią opcją z stoperów.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?