Nie chodzi mi p opoziom sukcesu, ale dla kibica Barca ważniejsze są sukesy Barcelony, niektórzy kibice bardziej martwią się wygraną Realu choć na sukces ma 50% szans.
Niech sobie Real awansuje, a jeśli Atletico znajdziecie się w finale pokaże białym jak się gra. Dawałbym szansę City gdyby pierwszy mecz był w Madrycie a tak jest raczej pewny awans Realu.
Proponuje kompletnie już olać temat Realu. Ważniejsze jest zdobycie Barcy dubletu czy wygrana Realu LM?
Jedyną szansą aby Real nie zagrał w finale. Szczerze mnie już LM średnio obchodzi nawet jeśli Real wygra. Teraz jestem skupiony oby Barca miała dubletu. Chyba zobaczę tylko finał.
Oby teraz Real trafił na Bayern lub Atletico i pierwszy mecz u siebie, wtedy byśmy zobaczyli jaki Real jest mocny.
Trochę mnie wkurza ta podnieta Realem, i tak jeszcze może się okazać na koniec sezonu że Barca będzie mieć dwa trofea a Real kompletne zero. Może nie jest to obiektywne, ale moim zdaniem Real ma małą szanse na wygranie LM jeśli umnikną Atletico szansę będą większe.
W sumie masz racje wiadomo w końcu to dwu mecz, ale obrona LM pokonując Real brzmi pięknie. Najlepiej by było jakby trafili na nas lub Bayern, City raczej ma małe szanse na finał.
Wolę patrzę tylko na Barce, ale masz racje obie ekipy z Madrytu raczej stracą oczka. Cholera ale nerwówka będzie, cóż trzeba pogodzić się i myśleć pozytywnie o Mistrzostwie!
2
Szkoda, że w obecnych czasach kredki nie są zbyt często używane. :D
0
Toż żeś mnie pocieszył. Oby jak najszybciej minął ten finał..
2
Jak myślicie jeśli Real strzeli w Anglii gola to będzie pozamiatane? Nie oglądam meczów City więc się nie orientuje jak wygląda obrona Manchesteru?
0
Spokojnie w finale przepieprzą! ;)
0
Modlić się nie wiem po co, porażka białych w finale będzie wyborna. Boże ale macie kompleks Realu.
0
Nie chodzi mi p opoziom sukcesu, ale dla kibica Barca ważniejsze są sukesy Barcelony, niektórzy kibice bardziej martwią się wygraną Realu choć na sukces ma 50% szans.
0
Dokładnie pewniejszy jest awans do półfinału niż wygrana finale. Poza tym jeśli Real wyra będę mieć to głęboka w czterech literach.
Bądźmy teraz myślami z Barcą!
0
Niech sobie Real awansuje, a jeśli Atletico znajdziecie się w finale pokaże białym jak się gra. Dawałbym szansę City gdyby pierwszy mecz był w Madrycie a tak jest raczej pewny awans Realu.
Proponuje kompletnie już olać temat Realu. Ważniejsze jest zdobycie Barcy dubletu czy wygrana Realu LM?
0
Jedyną szansą aby Real nie zagrał w finale. Szczerze mnie już LM średnio obchodzi nawet jeśli Real wygra. Teraz jestem skupiony oby Barca miała dubletu. Chyba zobaczę tylko finał.
1
Znając życie będzie City i pierwszy mecz na wyjeździe.
2
Oby teraz Real trafił na Bayern lub Atletico i pierwszy mecz u siebie, wtedy byśmy zobaczyli jaki Real jest mocny.
Trochę mnie wkurza ta podnieta Realem, i tak jeszcze może się okazać na koniec sezonu że Barca będzie mieć dwa trofea a Real kompletne zero. Może nie jest to obiektywne, ale moim zdaniem Real ma małą szanse na wygranie LM jeśli umnikną Atletico szansę będą większe.
3
Ta porażka strasznie boli, serce wręcz m krwawi. Niestety trzeba patrzeć w przyszłość pozytywnie i mieć nadzieje na dublet.
Nie wiem jak Wy ale ja zawsze będę nosić Barcelonę w sercu, może nie zabrzmi to mądrze ale dla mnie i tak Barca jest ważniejsza niż wszystkie trofea.
czy wygrywasz, czy nie, zawsze ja Kocham Cie. W moim sercu Barca!! I na dobre i na złe!
Visca el Barça!!
0
Mi się wydaję, że z City ciekawszy. Choć wolę żeby trafili na Bawarczyków.
0
Ile bramek Messi traci do Ronaldo w LM licząc wszystkie edycje?
0
Trochę jest w tym prawdy, ciężko wyliczyć pokaz świetności Ronaldo w ważnych pojedynkach.
0
W sumie masz racje wiadomo w końcu to dwu mecz, ale obrona LM pokonując Real brzmi pięknie. Najlepiej by było jakby trafili na nas lub Bayern, City raczej ma małe szanse na finał.
0
Czemu mają płakać? Barca nadal ma w rękach tryplet. Mnie jako kibic Barcy w tej chwili liczy się pojedynek z Atletico!
0
Z jednej strony się cieszę, liczę na finał z Realem!
0
Cóż spodziewałem się tego.
0
Troszkę obawiam się o ten mecz za tydzień, ale teraz chyba lepiej myślwć o meczu z Atletico. Nie mogę się doczekać
0
Oglądał ktoś mecz Valencii? Jest się czego obawiać?
0
Jestem ciekaw jak wyglądała tabela w poprzednim sezonie po 32 kolejkach/ Może ktoś pamięta?
0
Najgorsze jest to, że te zespoły będą się strasznie murować.
0
Oczywiście ;) Ale nerwy mam rozwalone..
0
Musiałbym zobaczyć ich terminarze, z tego co pamiętam Real ma jeszcze mecz na Anoeta oraz mecz z Villarreal. Stawiam na Atletico.
Jak tu wytrzymać do następnego weekendu? :D
0
Wolę patrzę tylko na Barce, ale masz racje obie ekipy z Madrytu raczej stracą oczka. Cholera ale nerwówka będzie, cóż trzeba pogodzić się i myśleć pozytywnie o Mistrzostwie!
0
Kurczę nie będzie łatwo wygrać pięć spotkań. Już nie mogę się doczekać następnych dwóch kolejek i oczywiście meczu z Atletico.
Myślicie, że z Valencią będzie łatwiej niż z Sociedad?
1
Byłem pewny, że z Ardą gra bedzie piachowa.
0
Zgadzam się Prieto bardzo groźny zawodnik dodałbym jeszcze Vele.
0
Oby Atletico mocno przejechało się po Papugach!