2

Szkoda, że w obecnych czasach kredki nie są zbyt często używane. :D

0

Toż żeś mnie pocieszył. Oby jak najszybciej minął ten finał..

2

Jak myślicie jeśli Real strzeli w Anglii gola to będzie pozamiatane? Nie oglądam meczów City więc się nie orientuje jak wygląda obrona Manchesteru?

0

Spokojnie w finale przepieprzą! ;)

0

Modlić się nie wiem po co, porażka białych w finale będzie wyborna. Boże ale macie kompleks Realu.

0

Nie chodzi mi p opoziom sukcesu, ale dla kibica Barca ważniejsze są sukesy Barcelony, niektórzy kibice bardziej martwią się wygraną Realu choć na sukces ma 50% szans.

0

Dokładnie pewniejszy jest awans do półfinału niż wygrana finale. Poza tym jeśli Real wyra będę mieć to głęboka w czterech literach.

Bądźmy teraz myślami z Barcą!

0

Niech sobie Real awansuje, a jeśli Atletico znajdziecie się w finale pokaże białym jak się gra. Dawałbym szansę City gdyby pierwszy mecz był w Madrycie a tak jest raczej pewny awans Realu.

Proponuje kompletnie już olać temat Realu. Ważniejsze jest zdobycie Barcy dubletu czy wygrana Realu LM?

0

Jedyną szansą aby Real nie zagrał w finale. Szczerze mnie już LM średnio obchodzi nawet jeśli Real wygra. Teraz jestem skupiony oby Barca miała dubletu. Chyba zobaczę tylko finał.

1

Znając życie będzie City i pierwszy mecz na wyjeździe.

2

Oby teraz Real trafił na Bayern lub Atletico i pierwszy mecz u siebie, wtedy byśmy zobaczyli jaki Real jest mocny.

Trochę mnie wkurza ta podnieta Realem, i tak jeszcze może się okazać na koniec sezonu że Barca będzie mieć dwa trofea a Real kompletne zero. Może nie jest to obiektywne, ale moim zdaniem Real ma małą szanse na wygranie LM jeśli umnikną Atletico szansę będą większe.

3

Ta porażka strasznie boli, serce wręcz m krwawi. Niestety trzeba patrzeć w przyszłość pozytywnie i mieć nadzieje na dublet.

Nie wiem jak Wy ale ja zawsze będę nosić Barcelonę w sercu, może nie zabrzmi to mądrze ale dla mnie i tak Barca jest ważniejsza niż wszystkie trofea.

czy wygrywasz, czy nie, zawsze ja Kocham Cie. W moim sercu Barca!! I na dobre i na złe!

Visca el Barça!!

0

Mi się wydaję, że z City ciekawszy. Choć wolę żeby trafili na Bawarczyków.

0

Ile bramek Messi traci do Ronaldo w LM licząc wszystkie edycje?

0

Trochę jest w tym prawdy, ciężko wyliczyć pokaz świetności Ronaldo w ważnych pojedynkach.

0

W sumie masz racje wiadomo w końcu to dwu mecz, ale obrona LM pokonując Real brzmi pięknie. Najlepiej by było jakby trafili na nas lub Bayern, City raczej ma małe szanse na finał.

0

Czemu mają płakać? Barca nadal ma w rękach tryplet. Mnie jako kibic Barcy w tej chwili liczy się pojedynek z Atletico!

0

Z jednej strony się cieszę, liczę na finał z Realem!

0

Cóż spodziewałem się tego.

0

Troszkę obawiam się o ten mecz za tydzień, ale teraz chyba lepiej myślwć o meczu z Atletico. Nie mogę się doczekać

0

Oglądał ktoś mecz Valencii? Jest się czego obawiać?

0

Jestem ciekaw jak wyglądała tabela w poprzednim sezonie po 32 kolejkach/ Może ktoś pamięta?

0

Najgorsze jest to, że te zespoły będą się strasznie murować.

0

Oczywiście ;) Ale nerwy mam rozwalone..

0

Musiałbym zobaczyć ich terminarze, z tego co pamiętam Real ma jeszcze mecz na Anoeta oraz mecz z Villarreal. Stawiam na Atletico.

Jak tu wytrzymać do następnego weekendu? :D

0

Wolę patrzę tylko na Barce, ale masz racje obie ekipy z Madrytu raczej stracą oczka. Cholera ale nerwówka będzie, cóż trzeba pogodzić się i myśleć pozytywnie o Mistrzostwie!

0

Kurczę nie będzie łatwo wygrać pięć spotkań. Już nie mogę się doczekać następnych dwóch kolejek i oczywiście meczu z Atletico.

Myślicie, że z Valencią będzie łatwiej niż z Sociedad?

1

Byłem pewny, że z Ardą gra bedzie piachowa.

0

Zgadzam się Prieto bardzo groźny zawodnik dodałbym jeszcze Vele.

0

Oby Atletico mocno przejechało się po Papugach!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?