La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 847 Culés

0

Ta liga, to istna kpina. Już rzygam tą szopką Neymara. Niech, to się już skończy i zacznie się sezon.

Dla mnie nie opcji żeby Neymar jakimś cudem nie odszedł, nie potrzebujemy zawodników, którzy mają wątpliwości noszenia koszulki Barcy. Niech spada na wieże Eiffla z tatusiem!

1

@Kamiloza91 "nie potrzebujemy zawodników, którzy mają wątpliwości" Mnóstwo zawodników Barçy miała/ma wątpliwości. Nie ma co mydlić oczu, że każdy jest jak Messi czy Pique. Jeśli zawodnik wypowiada się dobrze o klubie i potwierdza to swoimi czynami a zwłaszcza dobrą postawą na murawie to jest do zaakceptowania.

1

@Yvonne11 Źle napisałem, wiem mój błąd. Źle się wyraziłem. Dla mnie dla Neymara nie ma już miejsca.

1

@Kamiloza91 Wow, nie spodziewałam się. Już byłam przygotowana na merytoryczną wymianę zdań a tu takie zaskoczenie. Pozdrawiam! ;)

1

@Yvonne11 Trzeba umieć przyznać się do błędu. Dzięki, że zwróciłaś na to uwagę. Pozdrawiam! :)

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?