0

Ale Partidazo! Chciałbym karnych!

1

Brawo Jasper! !!

0

Chciałbym żeby prawa strona była obsadzona Semedo i Palencia a Roberto do pomocy. Tak nie będzie.

0

W kosmos. Niczym Ramos. :D

1

Spokojnie go przebije.

0

Bardzo w niego wierzyłem. Niestety chyba po tym sezonie go pożegnamy. Myślałem, że razem z Rafinhą i Alenią będą przyszłością naszej drugiej lini.

0

Obecnie kluczowa postać.

0

Jorge Cuenca to rodzina Isaaca?

0

Wiadomo o co chodzi z Mahrezem? To było fake?

0

Atletico - Lokomotiv 2,5 (+)
Dortmund - Salzburg 2,5 (+)
AC Milan - Arsenal - obie strzeloną - tak
Marsyllia - Bilbao - obie strzeloną - tak
CSKA - Lyon - 2

Co sądzicie?

0

Jak myślicie w meczu United - Liverpool. 2,5 bramek na - czy + postawić?

0

Trochę przesadzają. Real po prostu wykorzystał słabość PSG i nieudolną taktykę trenera. W meczu z ekipami prowadzonych przez lepszych trenerów nie byłoby tak kolorowo. Oby trafili na kogoś mocnego, na pewno jest większa szansa, że Real odpadnie niż roju temu, choć teraz mogą dostać kopa.

5

Trochę marzę. Przy wyniku 0-0 90 minuty plus rzut rożny dla Realu chyba bym umarł. Wolę półfinał.

1

Będzie ciężko, lecz jest to możliwe. Powodzenia! :)

0

Losowanie będzie w następny piątek?

1

Wiem. Nadal się trochę boję o awans.

0

Też tak sądzę. Cóż skupiam się wyłącznie na Barcelonie. Jak ja dawno nie oglądałem, dziś chciałem zobaczyć kabaret.

1

Bye, Bye PSG. :)

Real może dostać kopa. Do tego mogą odpuścić ligę. Śmierdzi mi Realem w finale ;/ Czas myśleć o Chelsea. Ale chciałbym wylosować Śmietanki!

0

Oj Verratti, dalej więzienie u szejka.

3

No to teraz Szachtar awansuje i Real ma przeciwnika co daję półfinał. :)

0

W przyszłości może być najlepszym na swojej pozycji. Szejk go nie puści, chłopak skiśnie..

0

Dzieciaku.........

0

2-0 - awans
3-1 - dogrywka

2

Asensio coś nie błyszczy. Czyżby krył go Diabełek?

0

Mnie hymn Realu nie przekonuje, nie z powodu kibicowania Barcelonie. Kto co lubi.

0

A no tak. Kompletnie zapomniałem. Cały misterny plan w ..

18

O Real bez Modrica i Kroosa. Ale byłoby wspaniale jakby Di Maria wywalił Real z LM. Niestety można sobie pomarzyć. Emery..

0

Fajnie jakby Valverde postawił na Roberto, choć jest obawa, że Semedo w obronie nie dałby tyle co Sergi, ale bym zaryzykował, ale nie ma co liczyć na taki scenariusz zwłaszcza z Chelsea.

0

Obstawiacie coś? Może podzielicie się. :)

2

Nie ma takiej opcji.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?