Atletico - Lokomotiv 2,5 (+) Dortmund - Salzburg 2,5 (+) AC Milan - Arsenal - obie strzeloną - tak Marsyllia - Bilbao - obie strzeloną - tak CSKA - Lyon - 2
Trochę przesadzają. Real po prostu wykorzystał słabość PSG i nieudolną taktykę trenera. W meczu z ekipami prowadzonych przez lepszych trenerów nie byłoby tak kolorowo. Oby trafili na kogoś mocnego, na pewno jest większa szansa, że Real odpadnie niż roju temu, choć teraz mogą dostać kopa.
Fajnie jakby Valverde postawił na Roberto, choć jest obawa, że Semedo w obronie nie dałby tyle co Sergi, ale bym zaryzykował, ale nie ma co liczyć na taki scenariusz zwłaszcza z Chelsea.
0
Ale Partidazo! Chciałbym karnych!
1
Brawo Jasper! !!
0
Chciałbym żeby prawa strona była obsadzona Semedo i Palencia a Roberto do pomocy. Tak nie będzie.
0
W kosmos. Niczym Ramos. :D
1
Spokojnie go przebije.
0
Bardzo w niego wierzyłem. Niestety chyba po tym sezonie go pożegnamy. Myślałem, że razem z Rafinhą i Alenią będą przyszłością naszej drugiej lini.
0
Obecnie kluczowa postać.
0
Jorge Cuenca to rodzina Isaaca?
0
Wiadomo o co chodzi z Mahrezem? To było fake?
0
Atletico - Lokomotiv 2,5 (+)
Dortmund - Salzburg 2,5 (+)
AC Milan - Arsenal - obie strzeloną - tak
Marsyllia - Bilbao - obie strzeloną - tak
CSKA - Lyon - 2
Co sądzicie?
0
Jak myślicie w meczu United - Liverpool. 2,5 bramek na - czy + postawić?
0
Trochę przesadzają. Real po prostu wykorzystał słabość PSG i nieudolną taktykę trenera. W meczu z ekipami prowadzonych przez lepszych trenerów nie byłoby tak kolorowo. Oby trafili na kogoś mocnego, na pewno jest większa szansa, że Real odpadnie niż roju temu, choć teraz mogą dostać kopa.
5
Trochę marzę. Przy wyniku 0-0 90 minuty plus rzut rożny dla Realu chyba bym umarł. Wolę półfinał.
1
Będzie ciężko, lecz jest to możliwe. Powodzenia! :)
0
Losowanie będzie w następny piątek?
1
Wiem. Nadal się trochę boję o awans.
0
Też tak sądzę. Cóż skupiam się wyłącznie na Barcelonie. Jak ja dawno nie oglądałem, dziś chciałem zobaczyć kabaret.
1
Bye, Bye PSG. :)
Real może dostać kopa. Do tego mogą odpuścić ligę. Śmierdzi mi Realem w finale ;/ Czas myśleć o Chelsea. Ale chciałbym wylosować Śmietanki!
0
Oj Verratti, dalej więzienie u szejka.
3
No to teraz Szachtar awansuje i Real ma przeciwnika co daję półfinał. :)
0
W przyszłości może być najlepszym na swojej pozycji. Szejk go nie puści, chłopak skiśnie..
0
Dzieciaku.........
0
2-0 - awans
3-1 - dogrywka
2
Asensio coś nie błyszczy. Czyżby krył go Diabełek?
0
Mnie hymn Realu nie przekonuje, nie z powodu kibicowania Barcelonie. Kto co lubi.
0
A no tak. Kompletnie zapomniałem. Cały misterny plan w ..
18
O Real bez Modrica i Kroosa. Ale byłoby wspaniale jakby Di Maria wywalił Real z LM. Niestety można sobie pomarzyć. Emery..
0
Fajnie jakby Valverde postawił na Roberto, choć jest obawa, że Semedo w obronie nie dałby tyle co Sergi, ale bym zaryzykował, ale nie ma co liczyć na taki scenariusz zwłaszcza z Chelsea.
0
Obstawiacie coś? Może podzielicie się. :)
2
Nie ma takiej opcji.